#مهسا_امینی

فصل ششم سریال Better Call Saul چه زمانی پخش می‌شود؟

پرونده‌ی ماجراجویی‌های سال گودمن به‌زودی بسته خواهد شد

فصل ششم سریال Better Call Saul

طبق گفته‌ی اد کارول، مدیر عامل AMC Networks، این شرکت برنامه دارد تا فصل ششم سریال Better Call Saul را که فصل آخر این مجموعه‌ی تلویزیونی محبوب است، در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۲ به روی آنتن ببرد. فیلمبرداری این اسپین‌آف سریال Breaking Bad تا چند روز دیگر آغاز می‌شود.

پس از پایان حماسی نیم‌فصل دوم آخرین فصل از سریال پربیننده‌ی Breaking Bad در سال ۲۰۱۳، طرفداران با خبری ناامید کننده مواجه شدند، شرکت AMC Networks تصمیم گرفته بود تا یک اسپین‌آف را بر اساس این مجموعه‌ی تلویزیونی با محوریت شخصیت ساول گودمن بسازد که Better Call Saul نام داشت. بسیاری از طرفداران نگران این بودند که سازندگان بخواهند با ارائه‌ی این شکل از اسپین‌آف‌ها و محصولات مختلف، تنها برای پول خاطرات آن‌ها را خراب کنند. با اینحال پس از شروع پخش سریال همه چیز تغییر کرد، Better Call Saul توانست با موفقیت نظر طرفداران را به خود جلب کند و پس از چندین فصل، این بحث میان هواداران مطرح شد که Breaking Bad بهتر است یا Better Call Saul؟ اکنون پنج فصل از این مجموعه ‍‍‍پخش شده و پس از پایان فوق‌العاده فصل پنجم، بسیاری از مخاطبان منتظر فصل ششم سریال Better Call Saul هستند که البته آخرین فصل از آن است و با ۱۳ قسمت جدید، پرونده‌ی ماجراجویی‌های سال گودمن را می‌بندد. اکنون اطلاعاتی جدید از زمان انتشار این فصل منتشر شده است.

اد کارول، مدیر عامل شرکت AMC Networks، اخیرا در یک کنفرانس تائید کرد که فصل ششم سریال Better Call Saul در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد. پیش از این فصل‌های اول، دوم و پنجم این مجموعه‌ی تلویزیونی در ماه فوریه به روی آنتن رفته بودند، در حالی که فصل‌های سوم و چهارم با کمی تاخیر در آوریل ۲۰۱۷ و آگوست ۲۰۱۸ پخش شده بودند.

به دلیل تاخیرهای ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، این انتظار دو ساله تقریبا طولانی‌ترین فاصله میان دو فصل از سریال Better Call Saul خواهد بود. پس از پخش پنج فصل ده قسمتی از این اسپین‌آف سریال Breaking Bad، فصل نهایی این مجموعه با ۱۳ قسمت بازخواهد گشت.

علاوه بر این‌ها تائید شده که فیلمبرداری این فصل تا چند روز دیگر در ماه مارس و در ایالت نیومکزیکو آغاز خواهد شد.

از زمان آغاز پخش سریال Better Call Saul، همواره این سوال برای طرفداران وجود داشت که آیا شخصیت‌های اصلی مجموعه‌ی تلویزیونی Breaking Bad، یعنی والتر وایت با بازی برایان کرانستون و جسی پینکمن با بازی آرون پال در آن حضور پیدا خواهند کرد یا خیر؟ متاسفانه تا الان شاهد چنین اتفاقی نبوده‌ایم، اما برایان کرانستون و آرون پال پیش از این برای حضور در فصل ششم سریال Better Call Saul اعلام آمادگی کرده بودند. نه وینس گیلیگان و نه پتر گود فعلا حضور این دو شخصیت را تائید نکرده‌اند، اما گفته‌اند که اگر داستان مناسبی وجود داشته باشد حتما این دو را در سریال خواهیم دید. وینس گیلیگان اعلام کرد که فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie را با محوریت جسی پینکمن ساخت تا هم داستان سریال Breaking Bad را به طور کامل ببندد و هم به یک سری از سوالات باقی مانده‌ی طرفداران پاسخ بدهد، با اینحال اما هنوز احتمال حضور این دو شخصیت در ادامه‌ی Better Call Saul هست.

فعلا مشخص نشده که پس از پایان این سریال، اسپین‌آف جدیدی بر اساس دنیای Breaking Bad ساخته می‌شود یا خیر، اما احتمالا اگر شاهد چنین اتفاقی هم باشیم، وینس گیلیگان در تولید آن نقشی نخواهد داشت. او پیش از این گفته بود که شخصیت‌های فوق‌العاده‌ای در سریال‌ها هستند که پتانسیل داشتن یک سریال یا فیلم عالی را دارند، اما او ترجیح می‌دهد دیگر بر روی چیزهای جدیدی تمرکز کند.

باب ادنکرک در نقش جیمز مک‌گیل (ساول گودمن)، ریا سیهورن در نقش کیم وکسلر، جاناتان بنکز در نقش مایک ارمنترات، پاتریک فابیان در نقش هاوارد هملین، مایکل ماندو در نقش ناچو وارگا، جیانکارلو اسپوزیتو در نقش گاس فرینگ و تونی دالتون در نقش لالو سالامانکا از جمله بازیگرانی هستند که در فصل ششم سریال Better Call Saul به ایفای نقش می‌پردازند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا