دفاع بتزدا از عرضه انحصاری استارفیلد برای ایکس باکس

بتزدا انتظار زیادی از بازی دارد

دفاع بتزدا از عرضه انحصاری استارفیلد برای ایکس باکس حمید توحیدلو ۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
استارفیلد برای ایکس باکس

شرکت بتزدا به تازگی از مزایای عرضه انحصاری بازی استارفیلد برای ایکس باکس و تاثیر آن سخن گفته است.

بعد از سال‌ها صبر و انتظار، در نهایت بزرگ‌ترین ساخته شرکت بتزدا یعنی استارفیلد از راه رسید؛ اثری علمی تخیلی و فضایی که مقیاس بی‌نظیری دارد و شما را به فضای بی‌کران برده تا از کاوش در هزار سیاره مختلف لذت ببرید. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این بازی در زمان عرضه تحسین منتقدها را برانگیخت و به یکی از موفق‌ترین عناوین انحصاری ایکس باکس تبدیل شد.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که بتزدا از عرضه انحصاری این عنوان رضایت دارد. تاد هاوارد، کارگردان بازی، به تازگی در گفت‌وگو با رسانه بی‌بی‌سی اعلام کرده که انتشار انحصاری یک بازی منجر به افزایش کیفیت آن می‌شود. در ادامه این مصاحبه، او خاطرنشان کرد که بتزدا انتظار دارد بازیکن‌های بیشتری نسبت به عناوین قبلی نظیر فال‌اوت در زمان عرضه به تجربه استارفیلد بپردازند.

تاد هاوارد در این زمینه توضیح می‌دهد:

زمانی که مشغول ساخت یک بازی انحصاری هستید، بیشتر از همیشه می‌توانید روی توسعه آن تمرکز کنید. شما می‌دانید که این سخت‌افزار دقیقا همان چیزی است که مردم با استفاده از آن به تجربه بازی می‌پردازند. بر این اساس، توانایی تمرکز روی آن منجر به بهبود کیفیت آن بازی خواهد شد. همکاری با ایکس باکس به معنی دسترسی آسان‌تر به بازی است. بتزدا انتظار دارد بازیکن‌های استارفیلد در زمان عرضه بیشتر از بازیکن‌های عناوین قبلی باشد.

اینکه بتزدا انتظار دارد بازیکن‌های بیشتری در زمان عرضه به تجربه استارفیلد بپردازند، چندان تعجب‌برانگیز نیست؛ چرا که این عنوان از همان ابتدا در سرویس اشتراکی گیم پس در دسترس کاربرها قرار گرفته است. با این حال، نباید موفقیت بازی را نیز نادیده گرفت؛ به طوری که پیش از عرضه آن در گیم پس، گفته شده بود که حدود دو میلیون بازیکن به‌خاطر تهیه نسخه پریمیوم و دریافت نسخه دسترسی زودهنگام، مشغول تجربه بازی بودند.

گفتنی است بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در گیم پس، به طور رایگان می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا