ویلن های انیمه JoJo's Bizarre Adventure

معرفی بهترین ویلن های انیمه JoJo’s Bizarre Adventure

کدام یک بهتر است؟

ویلن های انیمه JoJo’s Bizarre Adventure انواع مختلفی داشته و همه قدرتمند و سرگرم کننده‌اند،‌ اما بهترین آنها کدامند؟ طرفداران مانگای JoJo’s Bizarre Adventure که توسط هیروهیکو آراکی (Hirohiko Araki) نوشته شده و داستان آن بر ماجراهای مرموز خانواده جوستار در طول چند نسل، از پایان قرن نوزدهم تا دوران مدرن تمرکز دارد؛ طی پخش انیمه اقتباسی این مانگا ویلن های زیادی را به همراه استندهای ترسناکشان دیده‌اند که هرکدام به نحوه خود خاص و قدرتمند بوده است.

به همان اندازه که قهرمانان انیمه JoJo’s Bizarre Adventure بی پروا و قدرتمند هستند (ویژگی هایی که آنها را مورد علاقه طرفداران قرار می‌دهد)، بسیاری از شروران این مجموعه هم به همین دلیل و شاید محبوب‌تر هم باشند. ویلن‌ های این لیست بیشتر بر اساس تأثیر داستانی و نقش روایی‌شان رتبه‌بندی شده‌اند تا توانایی‌های استندها یا سایر قدرت‌هایی که ممکن است داشته باشند. محبوبیت عمومی هم نقش مهمی ایفا می‌کند، زیرا برخی از ویلن‌ها بسیار محبوب‌تر از بقیه هستند که باید در نظر گرفته شود.

[همچنین طرفداران باید از اسپویلرهای تمام قسمت های انیمه آگاه باشند، زیرا بحث در مورد شخصیت‌های شرور بدون ذکر سرنوشت آنها دشوار است] با رسانه سرگرمی در لیست بهترین ویلن های انیمه JoJo’s Bizarre Adventure همراهی باشید:

۱۰. Esidisi

اولین نفر از سه Pillar Men، که قدرت Stone Mask راه یک هزاره پیش در مشت گرفت،‌ Esidisi یک جنگجوی بسیار خونگرم است. به معنی واقعی کلمه، او خون خود را به جوش آورده و از آن به عنوان اسلحه استفاده می‌کند. Esidisi جنگجوی خیلی باهوشی بوده و به راحتی می‌‌تواند استراتژی‌های حریف خود را شناسایی و آنالیز کند و به سرعت نتیجه گیری کند تا عکس‌العملی مناسب را به حریف خود بدهد. او غرور Kars و علاقه بی‌حد Wamuu به افتخار را ندارد به همین دلیل به هرچیزی برای برنده شدن در جنگ چنگ می‌زند.

۹. Kars

کارس مغرورتر، تشنه به خون و مایل به مبارزه با کثیف‌تر از یارانش Wamuu و Esidisi بوده و همچنین عنوان رهبر Pillar Men را داراست و آنچه را که در زیرکی و قدرت فیزیکی کم دارد، با بی‌رحمی و اقتدار خالص جبران می‌کند. او کسی بود که با از بین بردن تمام تمدن خود، Stone Mask را ایجاد کرد و او را مستقیماً مسئول دگرگونی Dio و همه چیزهای پس از آن ساخت. تکامل او به شکل نهایی زندگی در اوج Battle Tendency به او قدرت بیشتری نسبت به هر شخصیت دیگری می‌دهد.

۸. Wamuu

محبوبتر از رهبر خود، Wamuu سومین Pillar Men بوده و حریف برجسته جوزف در جوانی است. Wamuu وفادار به یارانش، به شدت به حریفان شایسته خود احترام می‌گذارد و از بزدلی منزجر است؛ همچنین او تا مغز استخوان خود در نبردها شرافتمند است. اگرچه این ویژگی‌ها مستقیماً منجر به مرگ او می‌شود، اما او را مورد علاقه طرفداران هم قرار می‌دهد. Wamuu نه تنها مسئول مرگ سزار دوست جوزف است که او همچنین به عنوان یک جنگجوی نجیب به او احترام می گذاشت، بلکه نبرد ارابه سواری او با جوزف یکی از بهترین قسمت‌های JoJo’s Bizarre Adventure است. به پیروزی بسیار نزدیک می‌شود و تا آنجایی پیش می رود که چشمان خود را برای مقابله با تلاش‌های جوزف برای دستکاری خودش از حدقه درمی‌آورد.

۷.Risotto Nero

ٰRisotto رهبر سرد و مغرور جوخه Passione’s execution، کسی نیست که بتوان با او درگیر شد. استند متالیکای او می‌تواند هرگونه آهن را دستکاری کند،‌ حتی آهن درون بدن حریفانش را طوری تغییر دهد که مانند تیغ بدن حریف را از درون پاره کند. حتی پس از کشته شدن دو نفر از اعضای تیمش به عنوان هشداری برای عقب نشینی، ریزوتو حاضر نیست نقاب برداری و سرنگونی Boss را رها کند. در نهایت، به عنوان آخرین بازمانده از La Squadra، او به طور تصادفی Boss را پیدا می‌کند که در داخل Doppio پنهان شده است. همان‌قدر که Doppio و Diavolo حریفان ترسناکی هستند، ریزوتو به طرز هیجان‌انگیزی به پیروزی نزدیک می‌شود.

۶. Vinegar Doppio

دوپیو مهربانتر و شادتر از دو روح درون بدنش است، به همین دلیل است که طرفداران زیادی دارد، اما گول نخورید. او هنوز هم رئیس دوم Passione است و هر کسی که به اندازه کافی بدشانس باشد که با او در نبرد روبرو شود یا هویت پنهان Boss را به خطر بیندازد، خیلی سریع متوجه می‌شود که او چقدر در کشتار دشمنانش با دقت است. از آنجایی که او نمی‌داند که Boss شخصیت دیگری از خودش است، حاضر است برای محافظت از او جان خود را به خطر بیندازد. در مبارزه خود با Risotto دوپیو از دستورات برای دویدن در زمانی که نزدیک به کشته شدن توسط متالیکا است، اطاعت نمی‌کند، مصمم است تلاش کند و آنقدر در مبارزه بماند تا بفهمد که Stand چگونه کار می کند و ریزوتو را بکشد.

۵. Hol Horse

Hol Horse یکی از محبوب‌ترین دستیارهای Dio در Stardust Crusaders است، تا جایی که او در کنار Josuke اسپین‌آف خود را به دست آورد، و فهمیدن دلیل آن سخت نیست. شخصیت گاوچران‌طور او، سهولت در شراکت با سایر شرورها، و عدم تعادل مطلق بین اعتماد به نفس و مهارت های واقعی او، او را برای طرفداران محبوب کرد. اگرچه سلاحش استند او است، هول هورس یکی از معدود شخصیت‌هایی است که مانند Guido Mista از استند انسان‌نما استفاده نمی‌کند. در حالی که او اغلب اوقات بزدل است، اما بازهم شجاعت به خرج داد تا از پشت به Dio شلیک کند. حتی Dio هم نمی‌توانست از این جسارت زیاد عصبانی شود، بنابراین او به Hol Horse اجازه زندگی می‌دهد، و او را به یکی از معدود افرادی در این فهرست تبدیل می‌کند که این کار را انجام می‌دهد.

۴. Diavolo

رئیس پارانوئید Passione، هویت خود را کاملاً مخفی نگه می دارد و هر کسی را که حتی سعی می کند کشف کند او کیست را به قتل می رساند. فاش شدن این که او حتی دختر نوجوان خود را می کشد تا هرگونه ارتباطی با خودش را از بین ببرد، نشان دهنده تغییر بزرگی در طرح Golden Wind است، با افزایش شدت و رمز و راز در میان چند شرور طرفداران را خوشحال می‌کند. اگرچه بسیاری معتقدند که King Crimson او یکی از استندهای JoJo است که منطقی به نظر نمی‌رسد، اما تسلط Diavolo در آن او را به یک حریف ترسناک تبدیل می‌کند. او هرگز به شکل تکامل یافته ای مانند Kars یا ارتقاء قدرتی مانند Dio نمی‌رسد، اما چون اصلا او نیازی به این کار ندارد. از همان ابتدا، Diavolo به طرز وحشیانه‌ای قوی است و سقوط او فقط از اعتماد بیش از حد او ناشی می‌شود که هیچ‌کس نمی‌تواند با او برابری کند.

۳. Enrico Pucci

کشیش اعظم در زندان گرین دلفین، Enrico Pucci زندانیان را دستکاری ذهنی می‌کند تا به او کمک کنند نقشه خود برای رسیدن به “بهشت” را که سال ها در حال ساخت است، انجام دهد. مسیر زندگی او با ملاقات با Dio در جوانی برای همیشه تغییر کرد و حتی مدت ها پس از مرگ Dio پوچی همچنان او را دوست دارد “مانند مردی که خدای خود را دوست دارد” و مصمم است که هدف او را محقق کند. پوچی که خود را با عمل‌گرایی و شدت آرام رفتار می‌کند، کارت‌هایش را نزدیک سینه‌اش نگه می‌دارد و دسیسه‌هایش را بدون اینکه کسی جلوی آن را بگیرد انجام می‌دهد تا زمانی که برای متوقف کردن او خیلی دیر شده باشد. او حتی موفق می‌شود یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های تمام انیمه‌ها، Jotaro Kujo را با دزدیدن استند و خاطراتش بکشد.

۲. Yoshikage Kira

هیچ جاه‌طلبی یا برنامه‌ای برای تسلط بر جهان ندارد: تنها آرزوی او در زندگی کشتن است. او با استند خود یعنی Killer Queen، این کار را بدون دخالت یا عذاب وجدان انجام می‌دهد و دستان قربانیانش را به عنوان غنیمت می‌دزدد در حالی که هیچ مدرک دیگری از خود باقی نمی‌گذارد. کیرا سایه‌آمیز، شریر و سرد، طرفداران را به همان اندازه که با منطق و وسواس‌های پیچیده‌اش مجذوب خود می‌کند، به وحشت می‌اندازد. برخلاف همتای خود در JoJoLion، کیرا برای زندگی‌هایی که متعلق به او نیستند، ارزشی صفر قائل است. هیچ محدودیتی برای کاری که او برای محافظت از هویت خود انجام خواهد داد وجود ندارد، از جمله تبدیل افراد به مواد منفجره که اگر چیزی در مورد او فاش کنند، آنها را نابود می‌کند.

۱. Dio Brando

ویلن های انیمه JoJo's Bizarre Adventure

هیچ شخصیتی مثل Dio Brando در سری جوجو وجود ندارد. در ابتدا تنها با هدف برخاستن از فقر و غصب ثروت Joestar از برادر خوانده‌اش، Jonathan جاه‌طلبی‌های او به محض تبدیل شدن به یک خون‌آشام با استفاده از ماسک سنگی به اوج می‌رسد. او با پیوند زدن سرش به بدن جاناتان جان سالم به در می‌برد، پیروان گسترده‌ای از عجیب‌ترین شخصیت‌های ممکن را جمع می‌کند و می‌خواهد نه تنها با قدرت عظیم خود بر جهان مسلط شود، بلکه خود بهشت را نیز به دست آورد. اگرچه منیت عظیم او به هر کاری که انجام می دهد دامن می زند، اما به ندرت یا هرگز بی پروا است. دیو محبوب‌ترین شخصیت شرور در جوجو به دلیل اجرای توبه‌نشده و فوق‌العاده‌اش در اعمال شیطانی است.

بسیاری از شرورهای خارق‌العاده دیگر در طول سریال با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند، به‌ویژه در قسمت‌های ۷ و ۸ که هنوز انیمیشن‌سازی نشده‌اند، بنابراین این لیست تنها تعدادی از بهترین‌های جوجو را شامل می‌شوند. ماجراجویی عجیب جوجو فقط راهی برای خلق آدم‌های بدی دارد که طرفداران دوست دارند از آنها متنفر باشند، و اگر Dio نشانه‌ای از آن باشد، این جذابیت حتی فراتر از هواداران است. طرفداران ماجراجویی عجیب و غریب جوجو بدون شک مشتاقانه منتظر دیدن دسته بعدی از شروران روی صفحه تلویزیون خود هستند و زمانی که بالاخره این اتفاق بیفتد، بسیار خوشحال خواهند شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا