معرفی بهترین شخصیت‌های زن انیمه Tokyo Revengers

داستان از تعداد زیادی شخصیت زن برخوردار نیست.

معرفی بهترین شخصیت‌های زن انیمه Tokyo Revengers ژینو امینی ۸ ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

در این مقاله ما به معرفی بهترین شخصیت‌های زن انیمه  Tokyo Revengers می‌پردازیم.

Tokyo Revengers یک مانگا، نوشته شده توسط کن واکویی (Ken Wakui) است که در ماه مارس سال 2017 برای اولین بار منتشر شد. پس از اکران فصل اول این انیمه در سال 2021، Tokyo Revengers توانست به موفقیت بزرگی در سراسر جهان دست یابد.

Tokoy Revengers داستانی است که تمرکز اصلی آن بر روی مافیاها و باندهای گانگستری است که همیشه فضایی بسیار خشن و مردانه داشته است. به همین خاطر، می‌توان گفت که تا حدودی منطقی است که داستان از تعداد زیادی شخصیت زن برخوردار نیست؛ اما با این حال، معدود شخصیتهای زنی که در طول انیمه وجود دارند، نقش و روایت داستانی خود را به طرز شگفت‌انگیزی ایفا می‌کنند و عمق زیادی هم به داستان می‌بخشند.

با ما همراه باشید تا در ادامه چهار نفر از بهترین شخصیت‌های زن انیمه Tokyo Revengers را معرفی کنیم. این متن حاوی اسپویل می‌باشد.

  1. تاچیبانا هیناتا (Tachibana Hinata)

تاچیبانا هیناتا در میان شخصیت‌های زن انیمه Tokyo Revengers، نقش اصلی را ایفا می‌کند. همچنین در داستان، شخصیت اصلی انیمه، هاناگاکی تاکمیچی (Hanagaki Takemichi)، نیز عاشق این شخصیت زن است. هیناتا دوست دختر سابق هاناگاکی تاکمیچی است. هاناگاکی در تلویزیون با دیدن اخبار، متوجه شد که او به دست یاکوزا (Yakuza) کشته شده است. در گذشته، هیناتا دوست دختر و نزدیکترین فرد به هاناگاکی بود. به علاوه هیناتا انگیزه اصلی داستان نیز هست؛ زیرا هر کاری که تاکمیچی انجام می‌دهد تنها با هدف نجات او از سرنوشت نفرین‌شده‌اش است.

هیناتا دختری فوق‌العاده شیرین و دلسوز است. در داستان اینگونه نشان داده شده است که او از خوش‌بینی بسیار زیادی برخوردار است و همچنین از اطرافیانش نیز از نظر روحی حمایت زیادی می‌کند و به آنها دلگرمی می‌بخشد. او اغلب سعی می‌کند که دوستان و آشنایانش را خوشحال و حال آنها را بهتر کند. در نگاه اول، همه اینها ویژگی‌های یک دختر خوب، معمولی و خسته‌ کننده است اما همانطور که داستان پیش می‌رود، متوجه آن می‌شویم که ویژگی‌های شخصیتی هیناتا خیلی بیشتر از اینهاست. شجاعت او، به ویژه در مواردی که از تاکمیچی دفاع می‌کند به خوبی در طول داستان انیمه نمایش داده شده است. به عنوان نمونه، سکانسی در انیمه وجود دارد که هیناتا تاچیبانا به اشتباه فکر می‌کند که هاناگاکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است پس به همین خاطر بدون اینکه حتی لحظه‌ای تعلل کند جلو میرود و به صورت رهبر باند توکیو مانجی (Tokyo Manji)، مایکی (Mikey)، سیلی می‌زند. او حتی نگران عواقبی هم که ممکن بود در پی داشته باشد، نبود.

هیناتا تاچیبانا از نظر ظاهری، تنها یک دختر بسیار معمولی با چشمان درشت زیبا و موهای صورتی مایل به بنفش است. او زیر لبش یک خال دارد. در طول انیمه، معمولا لباس‌های فرم مدرسه را به تن دارد، اما در برخی موارد، با لباس‌های معمولی و سنتی ژاپن نیز نشان داده شده است.

2. سانو اما (Sano Emma)

اما، خواهر ناتنی مایکی یا سانو مانجیرو (Sano Manjiro) است که از او کوچکتر است. او همچنین دختری است که دراکن (Draken) به او علاقه دارد. به عنوان یکی از مهمترین شخصیت‌های انیمه Tokyo Revengers، او از همان فصل اول در انیمه ظاهر می‌شود. او یک دانش‌آموز راهنمایی است که اغلب در لباس فرم یک دانش‌آموز هم ظاهر می‌شود. یعنی با یک پیراهن آبی روشن و دامن. او موهای عسلی بلند و چشمان درشت طلایی رنگ دارد.

همانطور که داستان انیمه پیش میرود، اما با دیگر شخصیت اصلی داستان، یعنی تاچیبانا هیناتا، ارتباط نزدیکتری میگیرد. برخلاف دیگر شخصیت‌های زن انیمه Tokyo Revengers که در این لیست آمده‌اند، داستان اما خیلی دردناک و ناراحت کننده است و در پایان مانگا،  بدون شک غم‌انگیزترین مرگ را نیز در بین تمام شخصیت‌های دیگر این انیمه دارد که به همین خاطر او شخصیت بسیار تاثیرگذاری را در طول داستان ایفا می‌کند. فعالیت‌هایی که برادرش در باند دارد به مرگ او ختم می‌شود. او به شیوه‌ای ناگهانی و غیر منتظره توسط کیساکی (Kisaki) با خونسردی تمام کشته می‌شود. همانطور که هیناتا تاچیبانا هم اشاره کرد، اما قلب بسیار بزرگ و پاکی دارد. بارزترین ویژگی او این است که برای خانواده و عزیزانش اهمیت زیادی قائل است. متاسفانه در داستان این انیمه، او در سن بسیار کمی میمیرد. این حادثه قلب همه را می‌شکند زیرا او شخصیتی بود که شادی را به زندگی اطرافیانش وارد کرده بود. اما همچنین آخرین ریسمان نجاتی بود که برادر بزرگترش، مایکی، به آن دست گرفته بود.

3. یوزوها شیبا (Yuzuha Shiba)

یوزوها شیبا یکی از شخصیت‌های زن انیمه Tokyo Revengers است که در فصل دوم انیمه به او بیشتر پرداخته شد و مورد توجه بیشتری از طرف طرفداران قرار گرفت. او در آرک اژدهای سیاه (the Black Dragon arc) نقش مهمی را در داستان ایفا می‌کرد. او یک زن قد بلند با مو و چشمان قهوه‌ای است که اغلب یونیفرم مشکی به تن دارد. در مواردی، او را با یک هدفون که دور گردنش قرار دارد مشاهده می‌کنیم که نشان می‌دهد به موسیقی علاقه زیادی دارد. شیبا برای اولین بار در آرک اژدهای سیاه، چپتر 77 مانگا، حضور پیدا می‌کند و همراه برادر کوچکترش، شیبا هاکای (Shiba Hakkai)، معاون کاپیتان دسته دوم باند توکیو مانجی، معرفی می‌شود. تمرکز اصلی آرک اژدهای سیاه بر روی خانواده شیبا و روابط بین سه خواهر و برادر یعنی شیبا تایجو (Shiba taiju)، برادر بزرگتر، شیبا یوزوها و شیبا هاکای، برادر کوچتر است. در شرایطی ناگوار، یوزوها و هاکای به خاطر برادر بزرگترشان متحمل رنج زیادی شدند و در معرض آزار و اذیت زیادی قرار گرفتند. اما با وجود همه چیز، یوزوها تمام تلاش خود را می‌کند تا از بردر کوچکتر، هاکای، دفاع و مراقبت کند. از نظر ذهنی، او زنی بسیار قوی است که سال‌های زیادی آسیب و رنجی را که از طرف برادرش به او وارد میشد را تحمل کرده و با آن کنار آمده بود. در واقع عزم او به قدری قوی است که حاضر است برادرش را به قتل برساند تا به بدرفتاری‌هایی که با او و هاکای دارد پایان دهد. اغلب یوزوها سعی می‌کند که احساساتش را نشان ندهد اما گاهی اوقات هم شاهد آن هستیم که اودر برخی موارد عواطف خود را بروز می‌دهد. در داستان، هاناگاکی تاکمیچی سعی دارد که به تنهایی با شیبا تایجو مبارزه کند. عزم، اشتیاق و مهربانی تاکمیچی باعث می‌شود که یوزوها شیبا به او علاقه‌مند شود. او حتی در جایی اشاره میکند که عشق یک طرفه هیچ مشکلی ندارد. به طور کلی، یوزوها در انیمه به عنوان یک خواهر بزرگتر مسئولیت‌ پذیر نشان داده شده است.

4. کاواراگی سنجو (Kawaragi Senju)

در حال حاضر، کاواراگی سنجو بدون شک یکی از به یاد ماندنی‌ترین شخصیت‌های مانگا است. همانطور که انتظار می‌رفت، او احتمالا به این زودی ها در انیمه حضور پیدا نخواهد کرد. از نظر ظاهری، او قد بسیار کوتاه، موهای صورتی روشن و چشمان درشت سبز رنگ دارد. اغلب به اشتباه فکر می‌کنند که او یک پسر است؛ بنابراین احتمال دارد که صدایش مردانه باشد. در واقع کاواراگی خیلی دیرتر از دیگر شخصیت‌ها در مانگا (چپتر 212) حضور پیدا کرد. او همچنین تنها شخصیت زن در انیمه Tokyo Revengers است که تصویرش روی جلد مانگا قرار گرفته. در اولین حضورش در مانگا، جنسیت او مشخص نبود و طرفداران گمان کردند که او یک پسر قد کوتاه است. اما اندکی پس از آن، مشخص شد که او زن است و همین مسئله باعث تعجب بسیاری از شخصیت‌ها هم شد.

کاواراگی سنجو رهبر سابق براهام (Braham) است که کنترل توکیو را در دست داشتند اما با پیش رفتن داستان، با هناگاکی ارتباط نزدیکی برقرار کرد و سپس زمانی که براهام منحل شد، تصمیم گرفت که به نسل دوم باند توکیو مانجی بپیوندد؛ جایی که او به کاپیتان دسته سوم فعلی، تحت رهبری هاناگاکی تاکمیچی تبدیل می‌شود. او تنها عضو زن گروه توکیو مانجی و قدرتمندترین عضو در میان هم رده‌هایش و همچنین شخصیت‌های زن انیمه Tokyo Revengers است که می‌تواند با مایکی، کاپیتان سابق باند توکیو مانجی رقابت کند. به طور کلی، کاواراگی سنجو شخصیتی بسیار قوی دارد و رهبری فوق‌العاده نیز هست.  از طرفی دیگر، او یک وجه ملایم و آسوده خاطر نیز دارد که به اتفاقاتی که در اطرافش رخ می‌دهند توجه زیادی نشان نمی‌دهد. نکته قابل توجه این است که او تنها 16 سال سن دارد.

4.2 20 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا