برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
رتبه‌بندی بهترین شخصیت های مرد انیمه در بهار ۱۴۰۳
1%
  • 0/10

رتبه‌بندی بهترین شخصیت های مرد انیمه در بهار ۱۴۰۳

از فروردین تا خرداد ماه با بهترین کاراکترهای مذکر!

رتبه‌بندی بهترین شخصیت های مرد انیمه در بهار ۱۴۰۳ ۴۴ ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ انیمه کپی لینک

تاکنون شخصیت های مذکر بسیاری موفق شده‌اند با اعمال خود، مخاطبان و دنبال کنندگان انیمه را مجذوب کنند. همانطور که می‌دانید انیمه‌های عرضه شده در بهار ۱۴۰۳ خود را به خوبی ثابت کرده‌ و تاثیرگذار واقع شده‌اند، همچنین در این میان به معرفی شخصیت‌های دوست‌داشتنی بسیاری پرداخته‌اند. اما به نظر شما بهترین شخصیت های مرد در انیمه های بهار ۱۴۰۳ چه کسانی می‌توانند باشند؟

در هر ژانر و سبکی، همچنین تحت هر شرایطی حداقل یک شخصیت مرد وجود دارد که می‌تواند در ادامه روند داستان تاثیرگذار واقع شود. گاهی اوقات ممکن است این شخصیت‌ها نقش کمی را ایفا کنند و به عنوان کاراکتر فرعی معرفی شوند، اما با این همچنان در دل تماشاگر جای می‌گیرند و شخصیتی محبوب خطاب می‌شوند. همانطور که ذکر شد بهار ۱۴۰۳ انیمه‌های زیبایی برای ارائه کردن به همراه داشت، و به دنباله آن شخصیت‌های جذابی را نیز به مخاطبان معرفی کرد. در ادامه این مطلب با رسانه سرگرمی همراه شوید چرا که قرار است به رتبه‌بندی ۱۰ مورد از بهترین شخصیت های مرد انیمه در بهار ۱۴۰۳ بپردازیم. 

۱۰. بون نامیهیرا

انیمه T.P Bon

بون نامیهیرا (Bon Namihira) شخصیت اصلی انیمه T.P Bon برگرفته از مانگا علمی تخیلی است. پس از به وجود آمدن یک حادثه، تصمیم گرفته می‌شود تا بون را برای همیشه از بین ببرند. اما پس از گذشت مدتی براساس اطلاعات موجود معلوم می‌شود بون برای تاریخ فردی مهم محسوب می‌شود. با این شرط که در اتفاقات تاریخی کمک کننده عمل کند موافقت می‌کنند که بون نامیهیرا زنده بماند.  

۹. تاییو آسانو

انیمه Mission: Yozakura Family

انیمه Mission: Yozakura Family، اثری از هیتسوجی گوندایرا (Hitsuji Gondaira)، به عنوان یکی از بهترین  و بحث برانگیزترین انیمه های بهار ۲۰۲۴ در این لیست قرار می‌گیرد. این انیمه داستان زندگی تاییو آسانو (Taiyou Asano)، پسری خجالتی که تنها با دوست دوران کودکی خود، موتسومی یوزاکورا (Mutsumi Yozakura) ارتباط دارد، را روایت می‌کند. موتسومی در خانواده‌ای تشکیل شده از جاسوسانی قدرتمند و بانفوذ، بزرگ می‌شود. در ادامه، برادر موتسومی او را مجبور می‌کند با تاییو ازدواج کند. تاییو از نهایت تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک جاسوس بی‌نظیر و قدرتمند استفاده می‌کند، اما رازهای تاریک او به آرامی فاش می‌شوند. 

۸. بلزبوب

انیمه Sand Land

انیمه Sand Land مجموعه موفقی دیگر به نویسندگی آکیرا توریاما (Akira Toriyama)، مانگاکا Dragon Ball  است. در نیمه اول این انیمه، یک شیطان به نام بلزبوب (Akira Toriyama) برای بازگرداندن آب به یک کویر بی‌آب استخدام می‌شود، و در نیمه دوم به ادامه داستان اصلی پرداخته می‌شود که آکیرا قبل از مرگ خود موفق شد به پیشرفت آن تا حد قابل توجهی مفید واقع شود. در میان بهترین شخصیت های مرد در انیمه بهار ۱۴۰۳، بلزبوب نیز از جایگاهی خاص بهره‌مند می‌شود، چرا که قابلیت‌های او نقش مهمی را در روند  پیشرفت انیمه ایفا می‌کنند.

۷. تانجیرو کامادو

انیمه Demon Slayer

قطعا پس از بیان جمله بهترین شخصیت های مرد انیمه در بهار ۱۴۰۳، چهره تانجیرو کامادو (Tanjiro Kamado) در گوشه‌ای از ذهن شما مجسم شده است. قبل از عرضه فصل آرک تمرینات هاشیراها نیز شخصیت تانجیرو از محبوبیت چشمگیری بهره‌مند بود، پس بدیعی است در این لیست قرار بگیرد. تانجیرو از لحاظ شخصیتی و قدرت از پتانسیل بالایی برخوردار است، و تحت هر شرایطی از کمک به دیگران کناره گیری نمی‌کند. 

۶. کافکا هیبینو 

انیمه Kaiju No. 8

 مانگاهای شونن موجود، Kaiju No. 8 توانسته است به رقابت با بسیاری از آن‌ها بپردازد. این مانگا به نویسندگی و طراحی نائویا ماتسوموتو (Naoya Matsumoto) و کیجی آندو (Kiji Ando) توانسته است میلیون‌ها نسخه را از داستان خود در ژاپن و دیگر کشورهای خارجی به فروش برساند. داستان از آن‌جایی شروع می‌شود که به خاطر حمله هیولاها، کشور ژاپن تقریبا از بین می‌رود، اما با پیدایش جنگجویان مدافع اوضاع دگرگون می‌شود. کافکا هیبینو (Kafka Hibino) به عنوان شخصیت اصلی این انیمه، همیشه آرزوی تبدیل شدن به یک جنگجوی با استعداد را در سر داشته است که پس از حادثه‌ای به این آرزو می‌رسد.

۵. کرفت لارنس 

انیمه Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise Wolf

به عنوان یکی از بهترین انیمه های بهار ۱۴۰۳، انیمه Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise Wolf با سبکی آرامش بخش و زیبا در این لیست قرار می‌گیرد. این انیمه به اثر ایسونا هاسکورا (Isuna Hasekura) ماجراهای کرفت لارنس (Kraft Lawrence) و یک گرگینه به نام هولو (Holo) را در بر می‌گیرد. یک روز به صورت اتفاقی، لارنس، هولو را میان وسایل در چرخ خود پیدا می‌کند. در ادامه انیمه، زندگی لارنس پس از آشنایی با این گرگینه باستانی، تغییرات بسیاری می‌کند‌.

۴. هاروکا ساکورا 

انیمه Wind Breaker

انیمه Wind Breaker مانگا پرطرفدار و مشهور ساتورو نی (Satoru Nii) است که در بهار ۱۴۰۳ منتشر شد و موردی دیگر از بهترین شخصیت های مرد انیمه را در خود جای می‌دهد. این انیمه که شباهت ویژه‌ای به انیمه Tokyo Revengers دارد، به داستان شخصیت اصلی به نام هاروکا ساکورا (Haruka Sakura)، فردی که تنها به جنگیدن اهمیت می‌دهد، می‌پردازد. او به دبیرستان فورین می‌پیوندد؛ دبیرستانی که به دلیل جذب دانش‌آموزان قوی جهت نجات شهر، معروف است. اما هاروکا تنها جهت جنگیدن این دبیرستان را برمی‌گزیند و به قهرمان بودن علاقه‌مند نیست. 

۳. هایاتو سو

انیمه Wind Breaker

هایاتو سو (Wind Breaker) نیز دانش آموز و شخصیت طلایی دیگری در انیمه Wind Breaker به شمار می‌آید و از قضا به عنوان یکی از دوستان نزدیک شخصیت اصلی، هاروکا معرفی می‌شود. در نگاه اول هایاتو یک شخصیت خونسرد و آرام به نظر می‌رسد که سعی دارد تحت هر شرایطی هاروکا را آرام نگه دارد، اما هنگامی که صحبت از  مبارزات می‌شود، دیگر شخصیت‌ها هایاتو را به چشم یک فرد خطرناک می‌بینند. با توجه به محبوبیتی که این کاراکتر پس  از عرضه انیمه کسب کرده است، در لیست بهترین شخصیت های مرد انیمه بهار ۱۴۰۳ از جایگاه خاصی بهره‌مند است. 

۲. رد

انیمه Go! Go! Loser Ranger!

پس از حمله بیگانگان، نگهبانان اژدها در مقابل آن‌ها می‌ایستند، اما متاسفانه پس از مدتی با شکست مواجه می‌شوند. باقی‌مانده نگهبانان اژدها تحت فرمان شخصیتی به نام رد (Red) یا همان قرمز رهبری می‌شوند. رد شخصیتی خشن و در عین حال رهبری متکبر است که در میان دیگر شخصیت‌های ذکر شده در این لیست بهتر است به او نیز توجه شود. 

۱. جنگنده دی

انیمه Go! Go! Loser Ranger!

پس از شکست نگهبانان اژدها، برای سال‌ها و مدت بسیاری مورد سواستفاده بیگانگان قرار می‌گیرند. در این زمان است که کاسه صبر شخصیت اصلی داستان، جنگنده دی (Fighter D) لبریز می‌شود و نقشه‌ای برای از بین بردن این شرایط می‌کشد. او سعی دارد از درون  و به صورت آهسته آهسته گروه آن‌ها را شکست داده و دوران طلایی نگهبانان اژدها را بازگرداند. با این حال از جنگنده دی نیز به عنوان موردی دیگر از بهترین شخصیت‌ های مرد در انیمه های بهار ۱۴۰۳ یاد می‌شود.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

44 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments