لیستی از بهترین انیمه های پاییز 2023
1%
  • 0/10

لیستی از بهترین انیمه های پاییز 2023

هجوم فانتزی‌ها!

لیستی از بهترین انیمه های پاییز 2023 ۱۵ ۱۹ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

پاییز امسال یکی از بهترین فصول برای اوتاکوها در ژانر‌های مختلف بود. در این مطلب به معرفی لیستی از بهترین انیمه های پاییز 2023 می‌پردازیم.

جمع‌بندی انیمه های پاییز 2023 از راه رسیده و تقریباً ۴۰ قسمت جدید در هفته را به همراه دارد. اگر کسی تمایل به تماشای چند انیمیشن ژاپنی داشته باشد، برای یافتن موردی خوب مشکلی نخواهد داشت و اگر به طور خاص هوس داستان‌های فانتزی داشته باشند، واقعا از این لیست لذت خواهند برد. در واقع، این سه ماهه چنان مملو از محتوای فانتزی به سبک قرون وسطایی است که نمایش‌ها ممکن است تهدیدی برای اشتباه گرفته شدن با یکدیگر حداقل از نظر سبکی، داشته باشند. با این حال، برخی از سریال‌ها به طور طبیعی به اوج خواهند رسید. سریال‌های زیادی وجود دارد و همه نمی‌توانند هر انیمیشن پاییزی را که پخش می‌شود تماشا کنند. به این ترتیب، ممکن است بخواهید چند سریال را در اولویت قرار دهید. برای کمک به ایجاد این فهرست کوتاه، در این مقاله به معرفی لیستی از بهترین انیمه های پاییز 2023 که ارزش دیدن را دارند می‌پردازیم؛ با رسانه سرگرمی همراه باشید:

۱۶. Under Ninja

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۶.۶۵

انیمه Under Ninja نسخه‌ای از ژاپن را در نظر می‌گیرد که در آن نینجاها در سایه فعالیت می‌کنند و دامنه دسترسی آنها فراتر از مرزهای کشور است. کورو کوموگاکوره (Kuro Kumogakure) یکی از این عوامل بوده و وظیفه‌ای به او محول می‌شود که شامل جا زدن خود به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی است. در طول مسیر، همه چیز خطرناک و عجیب و غریب می شود. انیمه Under Ninja یک کمدی پوچ گرایانه با قطره‌ایی از اکشن است که از ساختاری غیرخطی پیروی می‌کند و فهرستی شگفت انگیز از شخصیت‌ها را به نمایش می‌گذارد. گاهی اوقات، دنبال کردن داستان ممکن است دشوار باشد، اگرچه هضم آن زمانی آسان‌تر می‌شود که خودش را به احمقیت زده و کارهای مسخره بکند. همراه با بسیاری از مزخرفات سرگرم کننده، انیمه در برخی از جهان سازی‌های جذاب، به تاریخچه ای که منجر به ساخت این جامعه شد اشاره می‌کند.

۱۵. The Rising Of The Shield Hero Season 3

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۷.۴۵

انیمه The Rising of the Shield Hero یک فصل اول قوی را تولید کرد که می‌دانست چگونه می‌تواند واکنش احساسی بینندگان را از بین ببرد، حتی اگر مجبور بود برای انجام کار به افراد شرور تک‌بعدی تکیه کند. متأسفانه، فصل ۲ کمی باخت داد و آرکی را در بر گرفت که به نحوی همزمان با سرعت و به طرز دردناکی کند بود. این ورودی به قدری ضعیف بود که می‌توانست اقتباس را به طور کامل غرق کند، اما فصل سوم در کنار فصل قبلی آن اعلام شد. اگرچه فصل ۳ بی عیب و نقص نیست، اما یک قدم قابل توجه از فصل ۲ بوده است و به تکرار کیفیت و جادوی نسخه اصلی بسیار نزدیک شده است. انیمه The Rising of the Shield Hero در حال حاضر بر تلاش های ناوفومی برای ایجاد دهکده‌ای متمرکز شده است که در آن بتواند افرادی را که به او وابسته هستند در آن اسکان داده و از آنها محافظت کند. در این بین، او در تلاش است تا قهرمانان منتخب را برای آماده شدن برای مبارزه بعدی Guardian Beast گرد هم بیاورد، که گفتن آن آسان‌تر از انجام آن است، زیرا همه نامزدهای دیگر دقیقاً قابل اعتماد نیستند یا از نظر ذهنی در وضعیت خوبی نیستند. در مقایسه با فصل ۲ این فصل منتشر شده در پاییز 2023 کیفیت تقریباً کندی دارد، زیرا تعداد کمی از اپیزودها زندگی عادی ناوفومی را برجسته می‌کنند، اگرچه سریال همچنان با سرعت نسبتاً سریعی پیش می‌رود. اگرچه این سرعت هنوز هم می‌تواند آزاردهنده باشد، تعدادی از دیگر قهرمانان کاردینال سفر خود را به سمت رستگاری آغاز کرده‌اند، که باید یک پیشرفت کلی مثبت برای مجموعه باشد.

۱۴. MF Ghost

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۷.۶۹

انیمه‌های مسابقه اتومبیل رانی آنقدر کمیاب هستند که این ژانر به طور منظم سال‌های کاملی را بدون تولید محتوا می‌گذراند. در بیشتر موارد، به نظر می‌رسید سال 2023 یکی از آن سال‌ها باشد، اما فصل پاییز برنامه‌های دیگری داشت. در یک تغییر سرعت، این ژانر دو انیمه مسابقه‌ای دارد: MF Ghost و Overtake. دومی حول فرمول ۴ می‌چرخد و بیشتر بر روی کاوش در روان شخصیت‌های آن تمرکز دارد. با این حال، نمایش آن همه سکانس مسابقه را ارائه نکرده است، بنابراین ممکن است برای بینندگانی که به طور خاص آن بخش از انیمه را دوست دارند، ناامید کننده باشد. MF Ghost اساساً قطب مخالف Overtake است، به این معنا که اولویت انیمه دومی به صورتی غیرقابل انکار، مسابقه واقعی است. با توجه به اینکه این مجموعه دنباله‌ای بر محبوب‌ترین و بهترین انیمیشن مسابقه‌ای تمام دوران است، جای تعجب ندارد، Initial D. MF Ghost در دوره‌ای اتفاق می‌افتد که رانندگی خودکار می‌شود و عمل دستی محدود به یک تلویزیون است. در مسابقات اتومبیل‌رانی خیابانی یک راننده تازه کار با استعداد به نام کاناتا ریوینگتون برای شرکت در این مسابقه به ژاپن می‌آید و همه به خاطر این‌که توجه پدرش را به خود جلب کند. در حالی که شخصیت‌ها به طور کلی خوب هستند، ستاره‌های MF Ghost ماشین‌ها هستند که این سری را به یکی از بهترین انیمه های پاییز 2023 تبدیل می‌کند.

۱۳. I’m In Love With The Villainess

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۷.۳۷

انیمه I’m In Love With The Villainess بر اساس یک لایت ناول دوست داشتنی است که یک مانگای بسیار خوب نیز داشته است. اقتباس استودیو پلاتینیوم ویژن به ویژه در بخش ارائه حرف‌های زیادی داشته است. با نظر گرفتن همه چیز، این انیمه می‌تواند در مکان‌ها کمی بیش از حد جدی شود اثری که می‌تواند تأثیر طنز را کاهش دهد. جدا از ایرادات، I’m In Love With The Villainess به لطف شخصیت‌های اصلی هنوز هم یک سری سرگرم کننده است. شوخ طبعی I’m In Love With The Villainess تقریباً به طور کامل به واکنش‌های کلر نسبت به بوی قورمه سبزی کله ری (شخصیت اصلی) می‌پردازد. خوشبختانه، این انیمه در حال حاضر شروع به تغییر روال عادی خود کرده است و روابط آن دو را تقویت کرده است، زیرا آنها وارد منطقه دوستی می‌ شوند.

۱۲. Goblin Slayer 2

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۷.۴۷

انیمه Goblin Slayer با یکی از بحث برانگیزترین اپیزودهای انیمه تمام دوران استارت خورد و زمینه را برای یک داستان فانتزی تاریک فراهم کرد که مایل است به مکان‌هایی برود که تعداد کمی از نمایش‌های بزرگ جرات آن را دارند. با این حال، واقعاً اینطور نبوده است. این سریال بسیار آرام‌تر از آن چیزی است که احتمالاً بسیاری از مردم در ابتدا پیش‌بینی می‌کردند، به شرطی که با رمان‌ها یا مانگا آشنایی نداشته باشند. در حالی که Goblin Slayer و حزبش هنوز گهگاه وارد نبردهای خونین می‌شوند، این سکانس‌ها در میان سکانس‌هایی طولانی و کند از زندگی عادی پخش می‌شوند که بر تقویت رابطه بین شخصیت‌ها تمرکز دارد. این مسئله لزوماً یک چیز منفی نیست زیرا تماشاگر باید به قهرمانان اهمیت دهد تا موقعیت‌های مرگ و زندگی آنها حفظ شود، اما نمایش گاهی اوقات می‌تواند کاملاً بدون حادثه باشد. 

به غیر از چند شخصیت جدید که به‌ویژه اضافه‌شده‌های فوق‌العاده‌ای به بازیگران نیستند، فصل 2 کار زیادی برای تغییر دادن اوضاع انجام نداده است. در واقع، به نظر می‌رسد که Goblin Slayer کمی در حال فروپاشی است، زیرا داستان حرکت کمی به جلو دارد. گفتنی است به تنهایی، خود اپیزودها لذت بخش هستند. شخصیت‌های اصلی هنوز هم به طور کلی خوب هستند و رفاقت آنها با گذشت هر فصل بهبود می‌یابد. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، عمل درونی و استراتژیک است، و اکثر دعواها به همه اعضای حزب اجازه می‌دهد تا بدرخشند. بعد از انبوهی از اپیزودها که هیچ اتفاق مهمی نیفتاد، فصل ۲ با سفر party به روستای زادگاه الف برای شرکت در مراسم عروسی خواهرش شروع به کار کرد. به طور طبیعی، آنها متوجه می شوند که اجنه یک لانه در نزدیکی دهکده جن‌ها برپا کرده اند، یک چرخش شگفت انگیز از وقایع زیرا این موجودات معمولاً به اندازه کافی گنگ نیستند که بتوانند به آن نزدیک شوند. این وضعیت نشان می‌دهد که گابلین‌ها شروع به تغییر یا تطبیق کرده‌اند، توسعه‌ای که انیمه مدتی است به آن دست می‌یابد.

۱۱. Uma Musume: Pretty Derby Season 3

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۷.۶۳

دختران اسبی برگشتند، و همه چیز در حال جالب شدن است زیرا کیتسانا بلک خود را پشت سر یک رقیب سرسخت می‌بیند. با اینکه مفهوم اصلی این نمایش عجیب است Uma Musume: Pretty Derby یک انیمه ورزشی نسبتاً معمولی است که مضامین استاندارد ژانر از سخت کوشی، استعداد ذاتی و دوستی را در خود دارند. حتی اگر به عنوان یک تبلیغ برای ژانر بازی گاچا شروع شده باشد، این اقتباس به طور منظم داستان سرایی با کیفیت بالا را به همراه شخصیت‌پردازی قوی ارائه می‌کند که با توجه به بازیگران بزرگ انیمه ارزش دیدن را دارد. مانند فصل ۲ فصل پاییز 2023 یک شخصیت فرعی را به نقش اصلی معرفی می کند: کیتسانا بلک. Tokai Teiou، قهرمان سابق، به عنوان یک الگو برای دختر اسب جوان، که با استعداد است اما شکست ناپذیر است، عمل می کند. Uma Musume همیشه در کاراکترهای خود درخشیده است و فصل ۳ نیز از این قاعده مستثنی نیست. جدیت کیتسانا بلک باعث می‌شود نفرت از او دشوار باشد، و شخصیت‌های ثانویه کاملاً مشخص شده‌اند، زیرا همه آنها به وضوح اهداف و انگیزه‌های خاص خود را دارند که آنها را به جلو می‌برد.

۱۰. Tearmoon Empire

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۷.۴۲

مانند هر فصل دیگری، پاییز 2023 سهم خود را از ژانر انیمه isekai دارد و می‌شود گفت این ژانر در حال پیشرفت به سمت خوبی است. Tearmoon Empire ممکن است به اندازه دنباله‌های پخش شده توجه زیادی را به خود جلب نکند، اما بر اساس یک لایت ناول نسبتاً محبوب ساخته شده است و مهمتر از آن، لحن منحصر به فردی دارد که آن را از جمعیت متمایز می‌کند. این انیمه با الهام از انقلاب فرانسه، دنیایی فانتزی را تصور می‌کند که در آن طبقه حاکم، حزب توده را شکست داده است. هنگامی که شورشی رخ می‌‌دهد، زندگی راحت میا لونا به یک کابوس تبدیل می‌شود و در نهایت سرش از تنش جدا می‌شود. با این حال، میا با بیدار شدن دوباره به عنوان خود جوان‌تر، به او این فرصت را می‌دهد که نه تنها جان خود را نجات دهد، بلکه کشور را به سوی آینده‌ای روشن تر هدایت کند. Tearmoon Empire به‌طور شگفت‌انگیزی خنده‌دار است، مخصوصاً با توجه به فرضیه نسبتاً تاریک آن. میا یک شخصیت جذاب است که علیرغم اینکه اقداماتش تقریباً کاملاً خودخواهانه است، به موفقیت و تحسین دست می‌یابد. در حالی که شخصیت‌های فرعی به‌خصوص خاطره‌انگیز نیستند، اما به خوبی با میا کنار می‌آیند.

۹. The Ancient Magus’ Bride Season 2 Part 2

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۷.۸۵

انیمه The Ancient Magus’ Bride فصل ۲ عجیبی داشته است. اگرچه این سریال به طور کلی خوب نوشته شده، اما نسبت به فصل اولش بسیار کمتر منحصر به فرد به نظر می‌رسد. بخشی از آن مربوط به عاقبت در یک مدرسه جادویی است و در بیشتر موارد، این سریال برای متمایز کردن آکادمی خود از بسیاری از مدارس دیگر این ژانر، به ویژه در انیمه های پاییز 2023 کار زیادی انجام نداده است. داستان همچنین عجله‌ای برای رسیدن به نتیجه ندارد و قسمت‌های زیادی وجود داشت که به نظر می‌رسید چیزهای کمی فراتر از افول آهسته یک دختر افسرده و خسته اتفاق افتاده است. آن شخص فیلوملا است، یک شخصیت فرعی که به تدریج به نیروی محرکه اصلی روایت تبدیل شده است. اگرچه آرک فیلوملا یادآور سفر چیس در فصل قبل است، اما جذابیت کمتری دارد زیرا مخاطب در بیشتر فصل فقط می‌تواند او را از چشمان قهرمان داستان ببیند. با این حال، The Ancient Magus’ Bride بالاخره شروع به غوطه‌ور شدن در پس زمینه و روان فیلوملا کرد و این قسمت‌ها فصل ۲ را در بهترین حالت خود نشان می‌دهند.

۸. Ragna Crimson

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۷.۵۳

انیمه Ragna Crimson که با یک قسمت دوگانه راه اندازی می‌شود، بر اساس یک انیمه محبوب شونن است که به قلمرو فانتزی تاریک متمایل شده است. پاییز 2023 واقعاً در این نوع سریال ها کم ندارد اما این انیمه استودیو Silver Link تا کنون به اندازه کافی برای متمایز شدن از جمعیت کار کرده است. در دنیایی که انسان‌ها در ترس از اژدها زندگی می‌کنند، شکارچیان وجود دارند تا این موجودات را نابود کنند. Ragna یکی از این قهرمانان است، اگرچه او چندان چشمگیر نیست و کاملاً تحت الشعاع شریک خود، لئونیکا نابغه است. یک روز اژدهایان تصمیم می‌گیرند با غذای خود بازی نکنند و چند شهر انسانی را قتل عام کنند. راگنا در آستانه مرگ و ناامید برای نجات لئونیکا، پیشنهاد قدرت را به هر قیمتی می پذیرد. حالا، قهرمان داستان قصد دارد هر اژدهایی را بکشد تا آینده لئونیکا را تضمین کند. اگرچه این انیمه از ابتدا مناسب بود، اما واقعاً جای خود را با معرفی مناسب کریمسون در داستان پیدا کرد، زیرا او جالب‌ترین شخصیت اصلی است. اخلاقیات مبهم کریمسون که دلربا و قدرتمند است، به تعادل مستقیم انتقام‌جویانه راگنا کمک می‌کند و پویایی ایجاد می‌کند که پتانسیل حرکت در جهات مختلف را دارد.

۷. Undead Unluck

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۷.۹۰

این انیمه در دنیایی اتفاق می‌افتد که تعداد انگشت شماری از مردم توانایی‌های منحصربه‌فردی دارند، و توانایی فوکو باعث می‌شود او بدبختی را به کسانی که او را لمس می‌کنند سرایت دهد. او که مجبور به انزوای ناخواسته شده است، در نهایت تصمیم می گیرد که زندگی خود را بگیرد، اما توسط اندی فرد دیگری که جاودانه است، متوقف می‌شود. این دو در نهایت به دوستی عجیبی دست می‌یابند و اندی امیدوار است که بدشانسی فوکو به اندازه کافی قوی باشد تا سرانجام به زندگی او پایان دهد. در این بین، آنها مجبور می‌شوند به یک سازمان منحصر به فرد بپیوندند. Undead Unluck به معنی واقعی کلمه پر انرژی‌ است. تا اینجای کار، انیمه حتی یک ثانیه هم از کاهش سرعت خودداری نکرده و با سرعتی عجیب حرکت می‌کند که می‌تواند کمی طاقت‌فرسا باشد. خوشبختانه، داستان سرایی واقعی بسیار عالی بوده با این که سریال در چند قسمت ابتدایی خود، جهان سازی زیادی را به همراه داشت. فوکو و اندی شخصیت‌های اصلی فوق العاده‌ و خوش‌ترکیبی هستند.

۶. Spy x Family Season 2

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۸.۱۸

Spy x Family یکی از بهترین انیمه های سال ۲۰۲۲ بود و توجه زیادی را به خود جلب کرد. جای تعجب نیست که هیاهوی فصل 2 چندان زیاد نیست، اما همچنان می‌توان به اپیزودهای ۲۰ دقیقه‌ایی هفتگی مملو از شوخی‌های خنده‌دار واکنش‌های خنده‌دار صورت، و حتی مبارزه مناسب گاه به گاه توسط یور اعتماد کرد. این فصل تمام تلاش خود را کرده است تا به یور در فصل دوم توجه کند و به این دلیل بجای یک حامی برای آنیا و لوید، به صحنه آمده و خودی نشان دهد. پس از چند اپیزود عمدتاً مستقل، فصل ۲ به یک آرک طولانی‌تر شیرجه زد که یور را محکم به خط مقدم سوق داد و پیشینه تلخ، حرفه مرگبار و عشق فزاینده‌اش به خانواده‌اش را در این فرآیند برجسته کرد. آنیا و لوید هنوز لحظات خود را در طول این اپیزودها دارند، اما آنها عاقلانه در صندلی عقب ماشین می‌مانند. Spy x Family سرگرم کننده است، اما برخی از بینندگان ممکن است با تمایل به پیشبرد داستان اصلی کمی ناامید شوند. این سری کمدی را بیش از هر چیز دیگری در اولویت قرار می‌دهد و همچنین نسبتاً خانوادگی است. خوشبختانه طنز به طور کلی لذت بخش است و هر سه شخصیت اصلی به خودی خود دوست داشتنی هستند، بنابراین اپیزودها حتی اگر محتوای خیلی زیادی نداشته باشند، هنوز هم واقعا دیدنی هستند.

۵. Shangri-La Frontier

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۷.۹۹

راکورو عاشق تخریب بازی‌های مسخره است، تا جایی که خود را استاد این نسخه‌ها می‌داند. این نوجوان با انتخاب تغییر داستان، تصمیم می‌گیرد Shangri-La Frontier را امتحان کند، یک MMORPG واقعا عالی که به سرعت دندان‌های خود را در گیمر فرو می‌برد و او را گیر می‌اندازد. راکورو به دنبال کشف همه چیزهایی است که این بازی ارائه می‌دهد، سطح بالا می‌رود، باس‌ها را می‌شناسد و با برخی از بازیکنان دیگر آشنا می‌شود. Shangri-La Frontier به سادگی سرگرم کننده است، نه بیشتر و نه کمتر. از آنجایی که شخصیت‌ها فقط در حال انجام یک بازی هستند (و نه، آنها به دام نمی‌افتند)، تقریباً هیچ تنشی در هیچ یک از مبارزات وجود ندارد. با این حال، آنها هنوز هم به دلیل انیمیشن چشمگیر و طبیعت حماسی خود فوق العاده سرگرم کننده هستند. اگرچه به طور گسترده‌ای از بسیاری دیگر از انیمه‌های مبتنی بر MMORPG حذف نشده است، اما جهان بر اساس مکانیک‌ها و مفاهیم منطقی برای این نوع بازی ساخته شده است که به افزایش بهره‌وری سریال کمک می‌کند.

۴. Dr. Stone: New World Part 2

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۸.۴۱

دکتر استون یک انیمه شونن سرگرم کننده قابل اعتماد است. در این مرحله، طرفداران دقیقا می‌دانند که از این سری چه انتظاراتی دارند و حماسه دنیای جدید باید به این وعده ادامه دهد. سنکو و چند عضو منتخب پادشاهی علم در جزیره گنج گیر کرده‌اند و باید راهی برای احیای همراهان متحجر خود بیابند و در عین حال ناشناخته باقی بمانند. دکتر استون با شوخ طبعی مناسب، قهرمانان دوست داشتنی و راه حل‌های خلاقانه، دوره پاییز 2023 خود را با قدرت شروع کرد و از آن زمان تاکنون قدرت را حفظ کرده است. این انیمه احتمالاً در طول این فصل خط داستانی جزیره گنج را تکمیل خواهد کرد و همه چیز را برای آخرین قسمت آرک‌ها تنظیم می‌کند. در حالی که امروزه اختراعات علمی سنکو با چنان سرعتی اتفاق می‌افتد که هر ظاهری از واقع‌گرایی به حاشیه رانده شده است، تماشای اینکه پادشاهی علم به راه پیروزی خود فکر می‌کند، به‌ویژه در برابر تبهکاران دستکاری و سرکوبگر مانند موز و ایبارا، همچنان رضایت‌بخش است.

۳. The Eminence In Shadow Season 2

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۸.۵۷

در حالی که پاییز 2023 چندین انیمه isekai مناسب دارد، The Eminence in Shadow آنقدر بالاتر از هر چیز دیگری است که در قلمروی خاص خود وجود دارد. فصل ۱ که طنز، اکشن و جهان‌سازی فوق‌العاده را به خوبی ترکیب می‌کند، با هر قسمت جدید بهتر می‌شود و این حرکت رو به جلو در ادامه آن حفظ شده است. Cid به لطف ورود یک ماه قرمز، خود را به شهر بی‌قانون کشانده است و بازدید او با احیای یک خون آشام قدرتمند همزمان است. به طور طبیعی، تمام جهنم در خیابان‌های شهر شکسته می‌شود و در نبردی برای اعصار به اوج خود می‌رسد. از آن زمان، The Eminence in Shadow در چند آرک دیگر لغزیده است و آنها سرگرم کننده بوده اند. Cid به تنهایی فصل ۱ را روی پشت خود حمل کرد. بازیگران زن Shadow Garden به قدری زیاد هستند که اکثر آنها کمی بیشتر از چند دقیقه از صفحه نمایش استفاده می‌کردند و در نهایت بسیار کم عمق بودند. فصل ۲ با برجسته کردن چند نفر از پرسنل کلیدی ارتش Shadow، کار بسیار خوبی برای رفع این مشکل انجام داده است و به آنها اجازه می‌دهد تا زمانی که استادشان در اطرافشان نیست بدرخشند.

۲. The Apothecary Diaries

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۸.۷۲

The Apothecary Diaries خیلی دیر شروع شد و اساساً آخرین انیمه از لیست انیمه های پاییز 2023 بود که برای اولین بار عرضه شد. با این حال، سریال زمان از دست رفته را با حذف سه قسمت به طور همزمان جبران کرد. مائومائو که در چین باستان زندگی می‌کند، یک شاگرد داروخانه است که ربوده شده و به کاخ امپراتور فروخته می‌‌شود. در حالی که او می‌خواهد از دردسر دور بماند تا بدهی خود را بپردازد و آزادی را دوباره به دست آورد، طبیعت کنجکاو مائومائو با شنیدن یک “نفرین” که باعث مرگ نوزادان می‌شود، او را بهتر می‌کند. این نوجوان از طریق سابقه پزشکی خود، علت را کشف می کند و یادداشتی برای مادر می گذارد، عملی که توجه شخصی برجسته به نام جینشی را به خود جلب می‌کند. قبل از اینکه بفهمد، مائومائو خودش را در حال کار در قصر داخلی می‌بیند و به او محول می‌شود که معماهای مبتنی بر پزشکی را حل کند. مائومائو شخصیت بزرگی دارد که کمدی و درام را به زیبایی ترکیب می‌کند، و پویایی او با جینشی به عنوان تغییری طراوت‌آمیز از هنجار عمل می‌کند. رازها تا کنون خیلی جذاب نبوده اند، اما به طور کلی به خوبی اجرا و ارائه شده اند.

۱. Frieren: Beyond Journey’s End

امتیاز سایت مای‌دراما لیست: ۹.۱۲

Frieren: Beyond Journey’s End یکی از آن انیمه‌هایی است که حس خاصی دارد. صدر جدول لیست بهترین انیمه های پاییز 2023 با اختلاف بسیار زیاد، با قدرت شروع شد و فقط در حال بهتر شدن است. الفی به نام فریرن زمانی بخشی از یک مهمانی قهرمانانه بود که پادشاه شیطان را شکست داد و دوره جدیدی از صلح را آغاز کرد. فریرن به دلیل عمر طولانی خود در مقایسه با انسان‌ها، همراهانش را در کنار هم نگه داشت و تنها نیم قرن بعد در مراسم تشییع جنازه دوستش به حماقت خود پی برد. فریرن با یک شاگرد در کنارش، تصمیم می‌گیرد به امید ارتباط با خاطرات آنها، سفر حزب سابق خود را دنبال کند. در طول راه، او قصد دارد تا جادوهای زیادی را که ممکن است انجام دهد، از جمله طلسم‌هایی که به او اجازه می‌‌دهد با دوستان مرحومش صحبت کند. Frieren: Beyond Journey’s End همه چیزهایی را دارد که یک انیمه فانتزی می‌خواهد: جلوه‌های بصری فوق‌العاده و شخصیت‌های دوست‌داشتنی. این انیمه می‌تواند یکی از بهترین انیمه های پاییز 2023 باشد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments