آیا حضور بن افلک در دنیای سینمایی مارول تایید شده است؟

جان بخشیدن به دردویل بعد از گذشت بیست سال

آیا حضور بن افلک در دنیای سینمایی مارول تایید شده است؟ پارسا خلیلی ۲ ۱۹ تیر ۱۴۰۲ سینما
بن افلک در دنیای سینمایی مارول

بعد از رسمی شدن خبر پیوستن جنیفر گارنر (Jennifer Garner) به بازیگران فیلم مولتی‌ورسی Deadpool 3، طرفداران حسابی نسبت به حضور بن افلک در دنیای سینمایی مارول امیدوار شده‌اند.

به‌لطف سه‌گانه فوق‌العاده اسنایدر در دنیای توسعه یافته دی سی، تقریبا تمام طرفداران آثار کمیک بوکی بن افلک (Ben Affleck) را با نقش شوالیه تاریکی می‌شناسند. اما مدت‌ها قبل از آن، او در قامت وکیل نابینای مارول ظاهر شده بود، نقشی که در حال حاضر توسط چارلی کاکس (Charlie Cox) بازی می‌شود.

پیرو عملکرد به‌شدت ضعیف فیلم در گیشه سال ۲۰۰۳، دردویل افلک به دست فراموشی سپرده شده بود، تااینکه دیده شدن بن افلک سر صحنه فیلمبرداری Deadpool 3 به گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر بازگشتش به نقش دردویل منجر شد. طبق معمول سکوت استودیو مارول طرفداران را از امیدوار شدن نسبت به این موضوع منع کرده بود، اما وقتی گزارشی رسمی خبر بازگشت جنیفر گارنر به نقش الکترا را تایید کرد، شایعات و گمانه‌زنی‌های اخیر قوت گرفتند. از طرف دیگر، صحبت‌های اخیر راب لیفلد (Rob Liefeld)، خالق شخصیت ددپول درباره بازیگران فیلم Deadpool 3 تاحدودی برای تایید کردن حضور بن افلک در دنیای سینمایی مارول کافی است.

رازهایی که من می‌دانم، مغزتان را ذوب می‌کند. تنها چیزی که می‌توانم بگویم همین است. هوش از سرتان می‌برد. نباید این‌ها را بگویم ولی خب چاره چیه، من از همان ابتدا از خیلی رازها و جزئیات خبر داشتم اما همانطور که می‌دانید قبل از اعلام رسمی مارول مجبور بودم سکوت کنم. برای مثال قبل از وایرال شدن ویدیو جنجالی رایان رینولدز، از بازگشت هیو جکمن به نقش ولورین خبر داشتم. همین الان هم چیزهای زیادی می‌دانم، مثلا لیست کامل بازیگران را دیدم و مطمئنم که همه قراره حسابی غافلگیر شوند. همین، دیگه نمی‌توانم بیشتر از این چیزی بگویم.

با استناد به گزارش‌های رسمی منتشر شده، می‌دانیم که این فیلم مورد انتظار روایت‌گر داستانی مولتی‌ورسی است که علاوه‌بر ددپول رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و ولورین هیو جکمن (Hugh Jackman)، شخصیت‌های زیادی از جمله برخی اعضای گروه مردان ایکس را شامل خواهد شد. صحبت‌های راب فیلد نیز به خودی خود ثابت می‌کند که احتمال حضور هر شخصیتی از دنیای مارول مثل چهار شگفت انگیز، مردان ایکس، دردویل، الکترا و حتی گوست رایدر وجود دارد.

در کل به نظر می‌رسد این ستاره مطرح و دوست داشتنی بعد از فراز و نشیب‌های دوران کارش با دی‌ سی، تمایلی به نقش آفرینی در آثار کمیک بوکی‌ نداشته باشد، اما نمی‌توان انکار کرد که ایفای دوباره نقش دردویل آن هم بعد از گذشت بیست سال، فرصتی استثنایی و تکرار نشدنی است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 قرار است در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران شود.

4.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا