#مهسا_امینی

بن افلک به رونمایی اسنایدر کات فیلم Justice League واکنش نشان داد

تک‌تک گروه بازیگران جاستیس لیگ از این اتفاق خوشحال هستند

بن افلک به رونمایی اسنایدر کات فیلم Justice League واکنش نشان داد سید مجتبی محمودی ۱ ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ دی‌سی
بن افلک فیلم Justice League Snyder's Cut

بن افلک بازیگر ایفاگر نقش بتمن در فیلم‌های اخیر دنیای سینمایی DC و همچنین فیلم Justice League نسبت به رونمایی از نسخه‌ی Snyder’s Cut واکنش نشان داد.

در دو سال و نیم گذشته، خواسته‌ی اصلی بسیاری از طرفداران ابرقهرمانان کمیک‌های DC و همچنین فیلم‌های آن، انتشار نسخه‌ اولیه‌ی فیلم Justice League بود؛ نسخه‌ای که «زک اسنایدر» کارگردان اولیه‌ی فیلم مدنظر داشت، ولی به خاطر اندوه پس از خودکشی دخترش نتوانست آن را به اتمام برساند. خوشبختانه اواخر هفته‌ی گذشته خود اسنایدر از ساخت این نسخه که با لقب Snyder’s Cut شناخته می‌شود خبر داد. خبری که واکنش مثبت بازیگران این فیلم همچون «جیسون موموا» و البته بن افلک را هم در پی داشت.

بن افلک در فیلم‌های اخیر دنیای سینمایی DC ایفاگر نقش بتمن بود، اما پس از اکران Justice League تصمیم به کناره‌گیری از آن گرفت. حالا او از ساخت نسخه‌ی Snyder’s Cut ابراز خشنودی کرده است. در اپیزود آخر از برنامه‌ی FatMan Beyond که توسط «کوین اسمیت» فیلمساز و بازیگر کانادایی معروف اجرا می‌شود، ویدیویی از افلک پخش شد که در آن، خوشحالی خود را نسبت به ساخت این نسخه ابراز و از طرفداران به خاطر حمایت و صبر خود طی این دو سال و نیم تشکر کرد. اسمیت هم این ویدیو را در اینستاگرام قرار داد.

ببخشید که نمی‌توانم به صورت زنده آن‌جا (در برنامه) باشم، اما خیلی هیجان‌زده‌ام که زک یک فرصت دارد تا بالاخره ببیند چشم‌اندازش محقق شده است.

فکر می‌کنم که این یک چیز عالی است. من واقعا برای طرفداران هیجان‌زده هستم تا آن را ببینند. می‌خواهم از طرفداران تشکر کنم، به‌خاطر این‌که اشتیاق و علاقه‌ی آن‌ها باعث شد تا این اتفاق رخ دهد. بدون حمایت طرفداران، فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی می‌افتاد. اما من زک را دوست دارم، نسخه‌ی او از فیلم را دوست دارم و منتظرم تا هرکسی شانس تماشای آن را به‌دست آورد.

نسخه‌ی Snyder’s Cut از فیلم جاستیس لیگ، قرار است سال آینده‌ی میلادی از طریق سرویس استریم HBO Max پخش شود و احتمالا چهار ساعت زمان خواهد داشت.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا