1%
  • 0/10

فیلم Ben 10 vs. the Universe: The Movie معرفی شد

طولانی ترین فیلم مجموعه!

فیلم Ben 10 vs. the Universe: The Movie معرفی شد ۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک

فیلم Ben 10 vs. the Universe: The Movie به صورت رسمی توسط کارتون نتورک معرفی شد.

به‌تازگی، کمپانی کارتون نتورک (Cartoon Network) فیلم Ben 10 vs. the Universe: The Movie را معرفی کرده است. این طولانی‌ترین فیلم‌ تاریخ مجموعه از سال ۲۰۱۶ و ریبوتی که دانکن رولو  و استیون تی.سیگل ساخته شده است، محسوب می‌شود. فیلم جدید مجموعه Ben 10 پاییز امسال به صورت رسمی پخش خواهد شد. مطابق اطلاعات منتشر شده از سوی نتورک، این فیلم شخصیت‌های جدیدی را به ما معرفی خواهد کرد و تمرکز زیادی روی قدرت‌ها و ویژگی‌های جدید بن خواهد داشت که بدون شک طرفداران این مجموعه نمی‌خواهند آن را از دست بدهند.

داستان فیلم حول گذشته‌ی بن جریان دارد، جایی که بن برای کمک به سیاره‌ای دیگر از زمین خارج شده است و در غیاب او گوئن و پدربزرگ مکس در کنار هم قرار می‌گیرند تا از دنیا محافظت کنند. اما وقتی بن متوجه می‌شود که نیروهای شرور قصد حمله به زمین را دارند باید راهی برای بازگشت به این سیاره پیدا کند و آن را نجات دهد.

فصل چهارم به زودی طرفداران این مجموعه را به ماجراجویی‌های مختلفی با تیم تنیسون در مکان‌هایی مثل رم، توکیو، یوکاتان و جاهای بیشتری خواهد برد. این سریال از یکشنبه آینده شروع به پخش خواهد شد. همچنین سریال Ben 10 دردسترس کاربران CN App و VOD هم قرار دارد. این سریال توسط کمپانی Cartoon Network برای اولین بار خلق شد و وظیفه تهیه‌کنندگی آن بر عهده استودیو Man of Action Entertainment و جان فنگ قرار دارد.

مجموعه Ben 10 همیشه به عنوان یکی از پرطرفدارترین انیمیشن‌های دنیا بوده و مدت زمان زیادی است که از پخش اولین قسمت آن می‌گذرد. شروع ماجراجویی‌های ما با Ben 10 از اواخر سال ۲۰۰۵ میلادی شروع شد و حدود ۱۵ سال است که طرفداران در نسل‌های مختلفی به تماشای این سریال می‌نشینند. حال باید دید که جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه که طولانی‌تر هم خواهد بود، چه عملکردی خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments