بازی‌های Bayonetta و Vanquish برای PS4 و XONE تایید شد

انتشار بازی تا چند ماه آینده

بازی‌های Bayonetta و Vanquish

شرکت سگا رسما از انتشار بازی‌های Bayonetta و Vanquish برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خبر داد.

در حالی که استودیوی پلاتینیوم گیمز دهمین سالگرد انتشار بازی‌های Bayonetta و Vanquish را جشن می‌گیرد، شرکت سگا اعلام کرد که این بازی‌ها بزودی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهند شد.

تاریخ عرضه این آثار روی کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت، تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ (۱۸ فوریه ۲۰۲۰) خواهد بود. Vanquish و Bayonetta با قیمت ۴۰ دلار در قالب نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی در دسترس قرار می‌گیرند که شامل نسخه‌های اصلی بازی و نسخه‌های ریمستر شده برای کاربران پلتفرم‌‎های پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس که می‌خواهند بازی را با نرخ فریم ۶۰ و رزولوشن 4K تجربه کنند، خواهد بود.

باید به این نکته اشاره کنیم که تمامی نسخه‌های فیزیکی بازی دارای استیل‌بوک خواهند بود. وظیفه طراحی این استیل بوک بر عهده‌ی شرکت Weapons Van خواهد بود و آن‌ها به مناسبت دهمین سالگرد انتشار هر دو بازی Vanquish و Bayonetta استیل‌بوک‌های مخصوصی را طراحی خواهند کرد.

لازم به ذکر است که کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌توانند با خرید نسخه‌ی دیجیتالی بازی از یک سری محتوای ویژه بهره‌مند شوند. در صورتی که می‌خواهید نسخه‌ی دیجیتالی بازی‌های Vanquish و Bayonetta را خریداری کنید، بهتر است گزینه‌ی پیش‌خرید بازی را در نظر داشته باشید، چرا که دو تم برای این دست از کاربران در نظر گرفته شده است. یکی از تم‌ها تا زمان عرضه‌ی بازی و فقط برای کسانی که بازی را پیش‌خرید کردند در دسترس خواهد بود. دیگر تم بازی هم تا تاریخ ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۸ (۳ مارس ۲۰۲۰) یا به عبارتی دیگر تا دو هفته پس از انتشار بازی موجود خواهد بود.

بازی‌های Vanquish و Bayonetta دو بازی بسیار محبوب، ساخته‌ی استودیوی پلاتینیوم گیمز هستند که پیش از این برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر نشده بودند. مطمئنا میزان بازخوردهای مثبت دریافت شده، شرکت سگا را وادار به انتشار این دو بازی خاطره‌انگیز برای کنسول‌های پلی‌استیشن  ۴ و ایکس باکس وان کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا