#مهسا_امینی

حجم بازی Bayonetta 3 مشخص شد

انتظار رو به پایان است!

حجم بازی Bayonetta 3

حجم بازی  Bayonetta 3 انحصاری پلتفرم نینتندو سوئیچ مشخص شد و این بازی اکشن هک اند اسلش ۱۵ گیگابایت حجم برای نصب نیاز دارد.

انتظار‌ها برای بازی Bayonetta 3 به طول انجامید و طرفداران این بازی اکشن هک اند اسلش مدت‌ زیادی را برای اعلام خبر در مورد این بازی صبر کردند. به تازگی نینتندو و پلتینوم گیمز بالاخره تاریخ انتشار این بازی را اعلام کردند و در کنار آن نیز جزئیاتی در مورد داستان هم با عرضه تریلر مشخص شد.

در حال حاضر در صفحه این بازی در eShop نینتندو سوئیچ حجم بازی Bayonetta 3 و حالا می‌دانیم که این بازی قرار است چه اندازه از فضای حافظه نینتندو سوئیچ را اشغال کند. در این صفحه اشاره شده که بازی Bayonetta 3 قرار است ۱۵ گیگابایت حجم داشته باشد و با مقایسه این حجم نسبت به حجم بازی‌هایی که در این نسل منتشر می‌شوند، این بازی حجم چندانی ندارد. البته این موضوع را هم باید در نظر بگیریم که ۱۵ گیگابایت برای پلتفرم نینتندو سوئیچ حجم چندان پایینی به حساب نمی‌آید.

اگر بخواهیم مقایسه‌ای با بازی‌های قبلی این سری روی همین پلتفرم انجام دهیم، نسخه نینتندو سوئیچ نسخه قبلی این سری محبوب یعنی بازی Bayonetta 2 حجم ۱۲.۴ گیگابایتی داشت و همچنین نسخه نینتندو سوئیچ بازی Bayonetta هم ۸.۶ گیگابایت از فضای کنسول نینتندو سوئیچ را اشغال می‌کرد. به هر حال قاعدتا این موضوع که دنباله هر بازی حجم بیشتری نسبت به نسخه قبل داشته باشد، اصلا هم تعجب‌آور به حساب نمی‌آید و طبیعتا بازی Bayonetta 3 قرار است نسبت به نسخه‌های قبلی بلندپروازتر باشد.

نظر شما در مورد بازی Bayonetta 3 چیست؟ فکر می‌کنید نسخه سوم قرار است از نسخه‌های قبلی این سری محبوب بهتر باشد ؟ راستی بازی موردعلاقه شما روی پلتفرم نینتندو سوئیچ کدام بازی است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا