#مهسا_امینی

هیدکی کامیا: پروسه‌ی ساخت Bayonetta 3 به‌ خوبی پیش‌ می‌رود

بعد از سه سال بی‌خبری از بایونتا

Bayonetta 3

هیدکی کامیا در مصاحبه‌ای عنوان کرده که پروسه‌ی ساخت بازی Bayonetta 3 به‌ خوبی پیش می‌رود.

بازی Bayonetta 3 اولین بار در سال ۲۰۱۷ معرفی شد و حالا نزدیک به سه سال است که خبر جدیدی از آن به گوش نخورده و نمایش جدیدی را از بازی ندیده‌ایم. در مصاحبه‌ای با فامیتسو، کامیا تایید کرد که پروسه‌ی ساخت بازی هنوز هم در جریان است و به‌ خوبی پیش می‌رود. او همچنین اعتقاد دارد که مردم هنوز خیلی چیزها را از همان تیزر رونمایی متوجه نشده‌اند:

در واقع، هنوز هم اطلاعات زیادی از تیزر رونمایی بایونتا ۳ وجود دارد که در تریلر رونمایی آن از سال ۲۰۱۷ کشف نشده است.

بازی بایونتا ۳ اولین بار با یک تریلر در مراسم گیم اواردز سال ۲۰۱۷ رونمایی شد. این تریلر که طول آن کمتر از یک دقیقه بود، شلیک چند گلوله‌ی الکتریکی از سوی شخصیتی نامشخص به بایونتا را نشان می‌داد و بایونتا هم برای جبران، شش گلوله به سمت او شلیک می‌کرد. به نظر می‌رسد که گلوله‌های بایونتا توسط یک جاذبه‌ی سپرمانند دفع شده باشند و در نمای بعدی ما فقط پاهای بایونتا را پس از زمین خوردن می‌بینیم و اسلحه‌هایی که از دست او رها می‌شوند.

پلتینوم گیمز قسمت اول Bayonetta را در سال ۲۰۰۹ برای پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ ساخت و بعدا در سال ۲۰۱۷ آن را برای پی‌سی و اخیرا برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هم عرضه کرد. بازی بعدی یعنی Bayonetta 2 سال ۲۰۱۴ برای Wii U عرضه شد و بعدا همراه با نسخه‌ی اول برای نینتندو سوییچ هم پورت شد. قسمت سوم از همان ابتدا به عنوان یک بازی انحصاری کنسول نینتندو سوییچ معرفی شده است. پلتینوم گیمز در حال حاضر روی بازی‌های Babylon’s Fall و Lost Order در کنار نسخه‌ی ریمستر بازی Wonderfull 101 می‌کند.

به نظر می‌رسد که پلتینوم گیمز در کنار پروژه‌های دیگری که در جریان این چند سال روی آن‌ها کار می‌کرده، ساخت بایونتا ۳ را نیز به صورت موازی با دیگر پروژه‌ها ادامه داده است. بازی Bayonetta 3 هیچ تریلر دیگر یا تاریخ انتشار مشخصی ندارد. با توجه به این که پلتینوم گیمز در حال حاضر روی سه پروژه‌ی دیگر به غیر از بایونتا هم مشغول است، بعید به نظر می‌رسد که بایونتا ۳ سال ۲۰۲۰ عرضه شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا