#مهسا_امینی

تماشا کنید: نگاهی به جاویسیا لزلی در لباس جدید Batwoman

زمان چندانی به شروع فصل جدید نمانده است

استودیوی برادران وارنر در جریان 2020 CCXP – São Paulo تازه‌ترین ویدیوی پشت صحنه‌ی Batwoman را برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشت.

روبی رز (Ruby Rose) بازیگر کانادایی چند ماه قبل تصمیم گرفت از تیم بازیگری Batwoman کنار برود. اینطور که به نظر می‌رسد، چالش‌های فیلمبرداری یک اثر ابرقهرمانی بیشتر از حد توان او بودند. استودیوی برادران وارنر و شبکه‌ی The CW در ابتدا قصد داشتند بازیگری را برای ایفای نقش به عنوان کیت کین انتخاب کنند اما نظرشان طی اتفاقاتی تغییر یافت. آن‌ها بازیگری به نام جاویسیا لزلی (Javicia Leslie) را استخدام کردند تا نقش رایان وایلدر را جلوی دوربین ایفا کند؛ شخصیتی که حکم پروتاگونیست جدید را خواهد داشت. طبق اندک اطلاعاتی که از فیلمنامه‌ی فصل دوم منتشر شده، کین به دلایلی نامعلوم ناپدید شده و حالا رایان وظایف او را انجام می‌دهد.

وقتی رایان وایلدر به بتوومن جدید گاتهام تبدیل شود، در ابتدا از لباس مخصوص کیت کین استفاده می‌کند اما در ادامه لباس مخصوص خود را خواهد داشت که تاکنون تصاویر و ویدیوهایی از آن منتشر شده است. لباسی که رایان وایلدر به تن می‌کند تفاوت‌هایی با لباس کین دارد که از مهم‌ترینشان می‌توان به استفاده از رنگ قرمز در نقاط بیشتر اشاره کرد. جاویسیا لزلی همچنین در یکی از مصاحبه‌های خود به نکته‌ی مهم دیگری پیرامون لباس جدید پرداخت. طبق گفته‌های او، لباس جدید به گونه‌ای طراحی شده که نشان می‌دهد یک زن سیاهپوست آن را به تن کرده است. به هر حال، بتوومن سیاهپوست اتفاق تازه‌ای محسوب می‌شود و طبیعی است که دست‌اندرکاران بخواهند چنین موضوعی را به مخاطبان خود نشان دهند.

برادران وارنر یکی از حاضرین 2020 CCXP – São Paulo بود. این استودیوی آمریکایی در جریان پنل مخصوص خود تازه‌ترین ویدیوی پشت صحنه‌ی Batwoman را منتشر کرد. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و جاویسیا لزلی را نشان می‌دهد که به کمک یکی از دست‌اندرکاران مشغول آماده شدن برای فیلمبرداری است. همان‌طور که در پاراگراف قبلی اشاره شد، پیش از این تصاویر و ویدیوهایی از لباس جدید بتوومن به فضای مجازی راه یافته بودند اما هیچ کدام از آن‌ها کیفیت چندان مطلوبی نداشتند. ویدیوی جدید توسط خود سازندگان ضبط شده و طبیعی است که جزئیات لباس را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد. در ضمن، لزلی در بخشی از این ویدیو می‌گوید نظر مثبتی نسبت به هر دو لباس دارد اما لباس جدید را ترجیح می‌دهد؛ زیرا عضلانی‌تر است.

طبق اعلام سازندگان Batwoman، رایان وایلدر قرار نیست یک ابرقهرمان آمریکایی و کلیشه‌ای باشد. او فردی را در زندگی‌اش ندارد که در هنگام تصمیم‌گیری راهنمایی‌اش کند. از همین رو، نه تنها سال‌های زیادی از عمرش را به عنوان یک قاچاقچی مواد مخدر گذراند، بلکه هیچ گونه خط قرمز اخلاقی‌ای ندارد. این ویژگی‌ها در کنار مهارت بالای او در مبارزه باعث شده به ابرقهرمانی خطرناک تبدیل شود. در ضمن، اواخر آبان تیزر کوتاهی از فصل دوم سریال منتشر شد که برای لحظه‌های کوتاهی رایان را نشان داد؛ ویدیویی که نوید یک ابرقهرمان متفاوت و پرانرژی را می‌دهد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا