1%
  • 0/10

بازی Battlefield 6 ممکن است زودتر از آنچه که فکرش را می‌کردید معرفی شود

ندای رقیب!

بازی Battlefield 6 ممکن است زودتر از آنچه که فکرش را می‌کردید معرفی شود ۰ ۰۲ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
تاریخ عرضه بازی Battlefield 6

طبق برخی گزارش‌های اخیر از کاربری که اطلاعات مربوط به عناوین کمپانی EA ر از لو می‌دهد، ممکن است بازی Battlefield 6 به زودی معرفی شود.

آخرین عنوان از سری بازی سبک شوتر اول شخص Battlefield در سال ۲۰۱۸ عرضه شده بود و امروزه دیگر بسته الحاقی و به روزرسانی جدیدی برای آن منتشر نمی‌شود. با این حساب، طرفداران بازی‌های این سبک حال شاهد از بین رفتن رقابت بین دو سری Battlefield و Call of Duty هستند که بدون شک طی یک دهه گذشته، بیش از هر عنوان FPS دیگری طرفداران را به سمت خود جذب کرده‌اند.

به هر حال ممکن است چنین رقابتی در ۲۰۲۱ به سومین سال خود نزدیک شود؛ اما در غیاب اطلاعات رسمی، این شایعه‌ها هستند که خبر عرضه بازی Battlefield 6 در این سال را همچنان زنده نگه داشته‌اند.

تاریخ عرضه بازی Battlefield 6

شایعه جدید از تاریخ معرفی بازی Battlefield 6 از یک منبع مطمئن!

در یکی از رویدادهای معرفی بازی‌های نسل نهمی بود که برای اولین بار، برخی پروژه‌های آینده کمپانی EA نمایش داده شدند که در میان آن‌ها عناوین مختلفی از جمله Need For Speed و Battlefield به صورت طراحی‌های پایه دیده می‌شد. با این وجود هیچگونه اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه یا معرفی رسمی این عناوین اعلام نشد. اما شایعه‌های مربوط به دنباله بازی بتلفیلد از همان زمان ادامه پیدا کرد؛ مانند قابلیت تخریب شهرها در بخش چند نفره، یا اینکه استودیو Criterion نیز در ساخت این پروژه به DICE کمک می‌کند.

با این حال جدیدترین شایعه بازی Battlefield 6 به تاریخ عرضه آن اشاره می‌کند؛ به نحوی که بسیار زودتر از زمان انتظار بوده و ظاهرا در بهار سال ۱۴۰۰ خواهد بود. جف گراب (Jeff Grub) که در گذشته نیز اطلاعات بسیاری را درباره بازی‌های ویدیویی مورد انتظار لو داده بود، در یکی از استریم‌های زنده خود در شبکه یوتوب در جواب به سوال برخی از کاربران واکنش نشان داد و به صورت کاملا مستقیم و با اعتماد به نفس اظهار کرد که کمپانی الکترونیک آرتس ماه مِی (اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد) را برای معرفی رسمی بازی Battlefield 6 در کنار عناوین دیگر را در سر دارد.

حدودا در ماه گذشته بود که اندرو ویلسون (Andrew Wilson) خبر ساخت یک عنوان جدید در سری Battlefield را تایید کرد، اما پس از آن اطلاعات رسمی درباره این بازی عملا صفر بوده است. حال همین امر باعث می‌شود تا انتظار کاربران از رونمایی ابتدایی عنوان جدید سبک شوتر اول شخص EA بالاتر رفته و داده‌های بسیاری را مانند مکان وقوع داستان، ارتباط آن با سایر عناوین سری و همچنین پیشرفت‌های بخش چند نفره را از مراسم معرفی رسمی بخواهند.

همچنین این نکته برای برخی افراد بسیار مهم است که آیا بازی Battlefield 6 تنها برای کنسول‌های نسل نهمی عرضه می‌شود، یا اینکه قابلیت Cross-Gen داشته و به صورت بین نسلی برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. به هر حال تا زمان اعلام رسمی، هنوز هیچ چیز درباره این بازی مشخص نیست و حتی ممکن است معرفی آن تنها با یک تریلر سینماتیک داستانی انجام شود که اطلاعات بسیاری را در اختیار کاربر قرار نمی‌دهد.

بازی Battlefield 6 برای عرضه در سال 2021 برنامه‌ریزی شده و همچنان در دست ساخت قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments