نام واقعی بازی Battlefield 6 لو رفت؟

شایعه‌ای تازه

نام واقعی بازی Battlefield 6 لو رفت؟ نریمان هروی ۰ ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
Battlefield 6

طی نشت اطلاعاتی تازه و شایعات از نسخه بعدی بتلفیلد، ممکن است نام قسمت ششم این سری، Battlefield 2042 باشد!

هر روزی که می‌گذرد با شایعات و اطلاعات غیررسمی بیشتری در مورد بازی Battlefield 6 مواجه می‌شویم؛ البته زمان زیادی هم به معرفی رسمی این بازی در تاریخ ۱۹ خرداد (مصادف با ۹ ژوئن) نمانده است. نشت اطلاعاتی جدید، خبر از نام بازی، جزئیات بخش چندنفره و البته نسخه بتای این شوتر اول شخص می‌دهد.

طبق انتشار اطلاعاتی در وب‌سایت Reddit ادعا شده که قرار است نام این نسخه از بازی، Battlefield 2042 باشد. اطلاعات افشاشده‌ی پیشین حاکی از این بودند که بازه‌ی زمانی اتفاقات این بازی، قرار است در آینده‌ای نزدیک رخ دهد و همچنین چندین اسکرین‌شات از این بازی منتشر گردید.

در عین حال نیز افشا شده است که مکانیکی به نام Professionals پا به این سری می‌گذارد تا هر اسکواد از تیم‌ها شامل یک فرد متخصص با توانایی‌های منحصر به فرد باشد. همچنین گفته شده است که اضافات و Attachement‌هایی قابل اتصال و جداسازی در این بازی وجود خواهند داشت و وسایل نقلیه مثل ATV نیز در Battlefield 6 قابل دسترسی خواهند بود. لازم به ذکر است که این نسخه، شامل تغییرات آب و هوایی پویا هم خواهد بود.

مپ‌ها که بخش بسیار مهم از این سری بودند نیز قرار است نسبت به گذشته، گسترده‌تر باشند و از بازیکنان بیشتری پشتیبانی کنند تا شاهد مبارزاتی با ۶۴ نفر در هر تیم باشیم. جالب است بدانید که مکانیک‌های جدیدی مثل Grapple Hook و Wingsuit نیز به این بازی اضافه شده‌اند و بازیکنان می‌توانند از زیپ‌لاین استفاده کنند.

طبق اطلاعات درزکرده، بخش چندنفره‌ی بازی Battlefield 6 متاسفانه از قابلیت کراس‌پلی و کراس‌جن پشتیبانی نخواهد کرد. کمپانی EA تایید کرده که این بازی برای PS4 و XBox One نیز منتشر خواهد شد.

در انتها نیز باید عرض کنم که تمامی این اطلاعات، غیررسمی هستند و باید برای تایید شدن آن‌ها تا روز ۱۹ خرداد و رونمایی رسمی از این بازی صبر کنیم؛ مراسم رونمایی که سایت سرگرمی به طور کامل آن را پوشش خواهد داد.

نظر شما در مورد این اطلاعات افشاشده چیست؟ آیا Battlefield 6 جنین قابلیت‌های جدید را در خود خواهد دید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا