عکس‌های لو رفته جدید از بازی Battlefield ما را با فضای درونی بازی آشنا می‌کنند

۴ روز تا رونمایی رسمی از Battlefield

عکس‌های لو رفته از Battlefield

اینگونه به‌نظر می‌رسد که اخبار و اطلاعات فاش شده از نسخه جدید Battlefield پایانی نداشته و تا پیش از انتشار اطلاعات رسمی به‌طور کامل با تک تک جزئیات این عنوان مورد انتظار آشنا خواهیم شد.

حسابی توییتری با نام Battlefield News روز گذشته چندین عکس جدید از بازی Battlefield شامل عکسی عریض از شهری درحال درخشش، عکسی دیگر از همان شهر از دید راننده تانک، عکسی از گیم پلی بازی از دید هلیکوپتری درحال سقوط و عکسی دیگر از گیم پلی بازی از دید خلبان یکی از جنگنده‌های مربوط به آینده که در عکس‌های لو رفته پیشین مشاهده کرده بودیم و سه الب چهار عکس دیگر در صفحه توییتری خود منتشر کرد. این عکس‌ها ما را با کلیت HUD بازی مانند نقشه، ابزار همراه در میدان نبرد و لیست افراد درون پارتی بیشتر آشنا می‌کنند.

درهمین حین Battlefield News این عکس‌ها را با عبارت «عکس‌های بیشتر #Battlefield، این بخش آنلاین چندنفره است.» منتشر کرده است. در ادامه می‌توانید این عکس‌های را مشاهده کنید. شخص افشا کننده ادعا دارد که این عکس‌ها از مراسم انجام شده برای تست داخلی بازی در تاریخ ۴ ژوئن، برابر با ۱۴ خرداد گرفته شده‌اند، بااین حال نمی‌توان حرف او را تصدیق کرد. البته شما در یکی از عکس‌ها می‌توانید عبارت «Pre-alpha footage» یا همان «فیلم خام بخش پیش از آلفا» را مشاهده کنید و ما نیز گمان داریم این عکس‌ها از یک تریلر پیش‌رو یا یک نمایش درون شرکتی تهیه شده باشند.

 

گرچه منبع اصلی این عکس‌ها کاملا نامشخص بوده، افشا کننده معروف و البته معتبر دنیای بازی‌های ویدیویی یعنی تام هندرسون (Tom Henderson) اعلام کرده که این عکس‌ها قابل اعتماد هستند. این فضاها و البته وسایل نقلیه درون آن، کاملا با اخبار رسمی و البته فاش شده‌ای که در روزها و به‌طور کلی سال پیشین به‌دست عموم رسیده هم‌خوانی دارند. البته ممکن است این عکس‌ها برگرفته از یک تریلر قدیمی یا تست‌های اولیه بازی باشند و ازهمین رو احتمال تغییر در آن‌ها بسیار زیاد است.

پس از افشای این عکس‌ها، صفحه توییتر رسمی Battlefield پیام‌های رمزی را برای چندی از فعالان عناوین مختلف Battlefield در شبکه‌های اجتماعی متفاوت ارسال کرده است. این پیام‌ها شامل چندین پیام متفاوت می‌شوند که بخشی از هرکدام از آن‌ها پوشیده شده است. پس از آن تام هندرسون متن کامل این پیام را در صفحه توییتری خود پست کرد. شما می‌توانید متن کاملا پیام را در ادامه بخوانید.

برخی از شما می‌خواهید به خانه برگردید، غریضه‌ای که در اکثر انسان‌ها وجود دارد. با قلبی پر و سنگین باید حقیقت را به شما بگویم. شما خانه‌ای ندارید که به آن برگردید. سوالی که باید از خودمان داشته باشیم این است: آیا سرنوشت خود را می‌پذیریم؟ یا جرئت به خرج داده و برای دنیایی بهتر می‌جنگیم؟ هیچکس نباید شما را به مبارزه وادار کند، ولی به تمام کسانی که صدایم را می‌شنوند می‌گویم: اگر می‌توانی اسلحه حمل کنی، اگر می‌توانی زخمی درمان کنی و اگر می‌توانی صدای آژیر خطر را به‌گوش دیگران برسانی، کسانی که نمی‌توانند این کارها را انجام دهند به تو نیاز دارند. ما به تو نیاز داریم. جنگ تنها راه به خانه است.

ورای عکس‌های منتشر شده، متن این نامه بسیار جذاب است. در این نامه، نام واحد جلوگیری از حمله هواپیمای دشمن USS Ravenrock خطاب شده که به‌نظر به یک ناو جنگی بوده که نامش به مقر نظامی Raven Rock در واقعیت، در ایالت پنسیلوانیا اشاره دارد. برخی از طرفداران به زمان مخابره نامه یعنی «XXXX 01 04 3600 HRS» اشاره داشته‌اند و اعتقاد دارند این زمان در اصل تاریخ و ساعت انتشار بازی Battlefield خواهد بود. باید بگوییم که احتمال چنین چیزی بسیار پایین بوده، بااین حال ارزش عنوان کردن را دارد. ما باید منتظر معرفی رسمی این بازی در تاریخ ۹ ژوئن، برابر با ۱۹ خرداد ماه باشیم.

همانطور که در خبرهای اخیر اشاره داشته‌ایم، تا پیش از معرفی رسمی و البته انتشار رسمی بازی باید منتظر انبوهی از اطلاعات فاش شده باشیم و این عکس‌ها و نامه منتشر شده ما را خیلی بیشتر با کلیت عنوان جدید شرکت EA آشنا کردند. شما چه فکری می‌کنید؟ آیا این عکس‌های منتشر شده سندی محکم و قابل اعتماد از بازی Battlefield هستند؟ درباره نامه چه نظری دارید؟ منتظر دیدگاه شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا