بیش از ۵۰ هزار شکایت از بازی Battlefield 2042 به دلیل عملکرد فوق‌العاده ضعیف

تبلیغات کذب و غیر قابل بازی بودن Battlefield 2042 کار دست الکترونیک آرتز داد!

شکایت کاربران از Battlefield 2042

طاقت کاربران بازی Battlefield 2042 سر آمد و در پی بی توجهی الکترونیک آرتز، به دنبال پس گرفتن پول صرف شده خود برای عنوانی هستند که به عقیده آن‌ها یک پروژه نا تمام است!

تعداد بسیار زیادی از کاربران عنوان Battlefield 2042 شکایت نامه‌ای اینترنتی طراحی کرده و در آن از عباراتی چون «تبلیغات کذب توسط الکترونیک آرتز» و «غیر قابل بازی» استفاده شده است. حال چندین ماه از انتشار بازی Battlefield 2042 گذشته و این بازی از همان روزهای ابتدایی مورد انتقاد فوق‌العاده منفی کاربران و منتقدین قرار گرفته و به عنوان یکی از بدترین بازی‌های شبکه استیم طبق نظر کاربران تبدیل شد. برخی از منتقدین از جمله منتقد وبسایت معتبر Eurogamer این بازی را «فاجعه» نامید و در ادامه نوشت:

زمانی که سرورهای بازی Battlefield 2042 جمعه شب در دسترس عموم قرار گرفتند، بازی من بارها به طور ناگهانی خارج شد و در زمان‌هایی که با این مشکل مواجه نبودم، با مشکلات سرورهای بازی دست و پنجه می‌کردم و به طور کلی این عنوان «غیر قابل بازی» بود. متاسفانه این بازی یکی دیگر از شروع‌های افتضاح سری بازی بتلفیلد است.

از آن زمان تابدین لحظه، استودیو DICE حتی با مشکلاتی حقوقی برای در دسترس قرار دادن این بازی مواجه شده، با این حال آن‌ها به کاربران وعده ایجاد بهبود به لطف به روزرسانی را داده‌اند که متاسفانه تا به حال شاهد هیچ یک از آن‌ها نبوده‌ایم. در سوی دیگر کاربران این بازی معتقدند که سرعت بهبود وضعیت اسفناک این بازی به شدت پایین بوده و به هیچ عنوان مورد رضایت کاربران نیست. دیگر نکته منفی این بازی تاخیر به وجود آمده در انتشار اولین به روزرسانی بزرگ بازی بوده که به گفته الکترونیک آرتز در بهترین حالت در اوایل تابستان سال جاری میلادی انتشار خواهد یافت.

تمامی موضوعاتی که به آن‌ها اشاره کردیم سبب شده کاربران با مراجعه به وبسایت Change.org شکایت نامه‌ای را طراحی کرده و طی آن خواستار استرداد مبلغ صرف شده برای این بازی شوند! در ادامه می‌توانید متن این شکایت نامه را مطالعه کنید.

انتشار بازی Battlefield 2042 توسط الکترونیک آرتز به دلیل تبلیغات کذب باعث مسخره کردن کاربرانی شده که برای تجربه این بازی ۷۰ دلار صرف کرده‌اند. بازی Battlefield 2042 سبب صرف میلیون‌ها دلار پول و در نهایت عصبانیت هزاران مصرف کننده در سر تا سر جهان شده است. شرکت الکترونیک آرتز و استودیو DICE به وعده‌های خود عمل نکرده و بازی Battlefield 2042 در وضعیتی غیر قابل بازی به انتشار درآمد. حتی امروز و پس از گذشت مدت‌ها از انتشار، این بازی با باگ‌هایی سروکار داشته که تجربه درون بازی کاربران را به شدت تحت تاثیر قرار داده و به نظر جامعه کاربران، این بازی هنوز یک پروژه ناتمام است. جامعه گیمرها نباید چنین سو استفاده‌ای از طرف شرکت‌های میلیارد دلاری که پروژه‌های ناتمام به انتشار رسانده و تبلیغات کذب می‌کنند را تحمل کنند.

لازم به ذکر است که از زمان وضع شکایت نامه تابدین لحظه، بیش از ۵۰ هزار نفر آن را به امضا رسانده و این در حالی‌ست که هدف اولیه جمع آوری تنها ۵۰ هزار امضا بوده که حالا به ۷۵ هزار امضا افزایش یافته است و انتظار می‌رود تا ساعات آینده تعداد امضاها از این رقم نیز عبور کنند.

چندی پیش و طی گزارش مالی الکترونیک آرتز، رئیس این شرکت اندرو ویلسون (Andrew Wilson) به طور کاملا واضح اعلام کرد که بازی Battlefield 2042 به هیچ عنوان انتظارات آن‌ها را برآورده نکرده و از مشکلات آن به طور کامل آگاه هستند و مطلع است که بسیاری از محتوای درون بازی با خواسته‌های جامعه کاربران هماهنگ نیست. او در انتهای سخنان خود درباره بازی Battlefield 2042 اعلام کرد که آن‌ها به طور کامل از بازی Battlefield 2042 پشتیبانی کرده و قصد کنار گذاشتن آن و نا امید کردن کاربران را ندارند و به زودی به روزرسانی جامعی برای این بازی به انتشار خواهند رساند. آیا شما بازی Battlefield 2042 را تجربه کرده‌اید؟ آیا از شکایت نامه وضع شده حمایت می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا