ویدیوی نسخه آلفای بازی Battlefield 2042 همه را شگفت زده کرده است

بازگشت پر قدرت سری بتلفیلد به جنگ مدرن

ویدیوی نسخه آلفای بازی Battlefield 2042 همه را شگفت زده کرده است نیما خدارحمی ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
ویدیوی نسخه آلفای بازی Battlefield 2042

ویدیوی نسخه آلفای بازی Battlefield 2042 که البته هنوز تحت بررسی‌های درون شرکتی‌ست، روز گذشته در فضای اینترنت به اشتراک گذاشته شده است.

ویدیوی منتشر شده از بخش آلفای این بازی به ما اجازه داد تا نگاهی بهتر به گیم‌پلی سربازان و همچنین وسایل نقلیه بازی داشته باشیم. استودیو DICE و EA پیشتر نیز تست آلفا را با حضور برخی از کاربران رایانه‌های شخصی و ایکس باکس برگزار کرده بودند و به آن‌ها اجازه تجربه‌ای محدود از این بازی مورد انتظار داده شده بود.

اگر شما مانند بسیاری دیگر جز افرادی که نتوانستند این بخش آلفا را تجربه کنند بودید، نگران نباشید. به‌زودی نسخه اپن بتای بازی Battlefield 2042 در ماه سپتامبر سال جاری در دسترس عموم قرار گرفته و شما می‌توانید آن را تجربه کنید، بااین حال EA و استودیو DICE هنوز از زمان انتشار دقیق آن اطلاعاتی منتشر نکرده‌اند.

این نکته را نیز باید گوش‌زد کرد، کسانی که این بازی را از پیش خریداری کرده باشند، چند روز زودتر به نسخه اپن بتا دسترسی خواهند داشت و چند روز پس از آن نسخه اپن بتا در اختیار تمام کاربران در تمامی پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت. مشترکین اشتراک EA Play و همچنین ایکس باکس گیم پس نیز مانند کاربرانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند، زودتر از دیگران به نسخه اپن بتای این بازی دسترسی پیدا می‌کنند، ولی درحال حاضر مهم‌ترین اخبار مربوط به این بازی به ویدیوی نسخه آلفای بازی Battlefield 2042 برمی‌گردند.

گرچه کاربران برای بررسی این بازی موظف به امضا کردن NDA (قراردادی مبنی بر حفاظت از اطلاعات حساس یک مجموعه و به اشتراک نگذاشتن آن‌ها با سایرین) بودند، ویدیو و اطلاعات زیادی از نسخه آلفای بازی Battlefield 2042 به انتشار رسیده است. یوتیوبری با نام کاربری COD 2042 اخیرا دو ویدیو را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشت که گیم‌پلی سربازان و البته وسایل نقلیه را برای ما به نمایش گذاشت.

از آنجایی که این ویدیوها مربوط به بخش آلفای بازی هستند، وجود مشکلات و ایرادات امری طبیعی بوده و که ما نیز شاهد آن‌ها بودیم، بااین حال این ویدیوها بسیار شگفت انگیز بوده و باعث حیرت همگان از گیم‌پلی بازی Battlefield 2042 به‌خصوص در بخش صداگذاری آن شده‌اند.

متاسفانه ویدیوهای نسخه آلفای بازی Battlefield 2042 به دلیل قانون کپی رایت از فضای اینترنت حذف شده و دسترسی ما نیز به آن‌ها به‌طور کلی قطع شده است، بااین حال نظرات مثبت و نقدهای خوب همگی قابل رویت بوده و باعث نشده از شگفتی کاربران و البته منتقدین و فعالان کاسته شود. باید دید بخش بتای این بازی چه چیزی برای ما به ارمغان آورده و تفاوت آن در کنسول‌های نسل هشتم و نسل نهم به چه شکل است. باید تا ماه سپتامبر و البته اعلام رسمی EA منتظر ماند.

مدتی پیش و پس از سیلی از اخبار و شایعات متفاوت، شرکت EA بالاخره از بازی Battlefield 2042 رونمایی کرد که عنوانی تمام آنلاین و فاقد بخش داستانی خواهد بود و آن‌ها امیدوارند بتوانند این بازی را مانند تمامی نسخه‌های پیشین محبوب دل گیمرها کنند. از روی دیگر شکی نیست که طرفداران همیشگی سری بتلفیلد پس از دو نسخه دوری از جنگ مدرن به سرعت به سمت این عنوان آمده و تب و تاب زیادی برای تجربه آن دارند.

در سوی دیگر وجود حالتی چون Battlefield Portal می‌توانند کاربرانی از نسل‌های گذشته را جمع آوری کرده و تعداد کاربران این عنوان مورد انتظار را ثانیه به ثانیه افزایش دهد. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما عنوان Battlefield 2042 می‌تواند رقیب دیرینه خود یعنی Call of Duty که به تازگی نسخه جدید خود با نام Call of Duty: Vanguard را معرفی کرده شکست دهد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا