ارتقا بازی ‌Battlefield 2042 از نسل هشتم به نهم رایگان خواهد بود!

تغییر استراتژی الکترونیک آرتز پیش از ورود به میدان نبرد

ارتقا بازی ‌Battlefield 2042 از نسل هشتم به نهم

خبر خوش برای سربازان میدان‌های نبرد الکترونیک آرتز که از راه آمدن این شرکت با کاربران سری Battlefield خبر می‌دهد، باعث شده کاربران نسل هشتمی با صرف پول کم‌تر بتوانند نگاهی به نسل نهم داشته باشند.

شرکت الکترونیک آرتز در خبر اخیر خود اعلام کرد تمام کسانی که نسخه استاندارد دیجیتال بازی Battlefield 2042 را در خریداری کنند می‌توانند بدون پردخت هزینه بیشتر این بازی را در نسل نهم تجربه کرده و نیاز به خرید نسخه گران قیمت این بازی نیست و می‌توانید به‌راحتی از کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ به ایکس باکس سری ایکس/سری و پلی استیشن ۵ مهاجرت کنید.

پیش‌تر ما خوانده بودیم که برای ارتقا بازی Battlefield 2042 به نسل نهم، شما باید نسخه گران قیمت‌تر Gold Edition را خریداری کنید، پس این خبر برای کاربران بسیار خوشحال کننده بوده و تغییر رویه‌ای بزرگ در شرکت الکترونیک آرتز است. نسخه استاندارد بازی Battlefield 2042 در پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری از قابلیت Dual Entitlement پشتیبانی کرده و هر دو نسل می‌توانند با یکدیگر به میدان نبرد بروند.

درحال حاضر الکترونیک آرتز هیچ سخنی مبنی بر قابلیت ارتقا از نسل هشتم به نسل نهم به‌لطف نسخه‌های فیزیکی بازی خود نداشته و بسیاری معتقدند که نسخه فیزیکی بازی Battlefield 2042 از قابلیت Dual Entitlement محروم خواهد بود، بااین حال احتمال دارد الکترونیک آرتز از این قابلیت در نسخه فیزیکی بازی نیز پرده برداری کند.

پیش از انتشار این خبر، قابلیت Dual Entitlement تنها برای نسخه گران قیمت بازی با نام Gold Edition و مبلغ هنگفت ۹۹.۹۹ دلار آمریکا یا ۸۹.۹۹ یوروی اتحادیه اروپا در دسترس بود، ولی این رویه عوض شده و حال تعداد کاربران بیشتری می‌توانند بدون دغدغه به تجربه بازی Battlefield 2042 در کنسول نسل نهمی خود بپردازند.

شما در پایان همین هفته می‌توانید نسخه بتای بازی Battlefield 2042 را تجربه کرده و این نسخه از بازی از همین لحظه برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس سری ایکس/سری اس دانلود کنید، بااین حال تنها اشخاصی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند می‌توانند از همین لحظه به تجربه بازی بپردازند و کسانی که این بازی را پیش خرید نکرده‌اند، باید دو روز بیش‌تر منتظر بمانند.

این نکته را نیز باید ذکر کرد که قابلیت Dual Entitlement فقط با خرید نسخه نسل نهمی فعال شده و خرید نسخه نسل هشتمی بازی Battlefield 2042 این قابلیت را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. از همین رو، شما حتی اگر از کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ بهره می‌برید، باید نسخه نسل نهمی بازی Battlefield 2042 را خریداری کنید.

شرکت الکترونیک آرتز سال‌های بسیاری‌ست که انگشت اتهام کاربران و منتقدان را روبه‌روی خود می‌بیند و دریافت پول هنگفت برای کوچک‌ترین جزئیات در بازی‌های آن، باعث شده بسیاری از طرفداران آن‌ها و بازی‌هایشان را تحریم کنند، بااین حال اینگونه به‌نظر می‌رسد که این روند در حال تغییر بوده و الکترونیک آرتز قصد دارد کم‌تر به دنبال پول و بیشتر به دنبال دل گیمرها باشد. نظر شما چیست؟ آیا از این حرکت الکترونیک آرتز حمایت می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا