راهنمای کامل دسترسی به بخش بتای بازی Battlefield 2042

زمان خودنمایی بزرگ EA DICE فرا رسیده است!

راهنمای کامل بخش بتای بازی Battlefield 2042

روزبه‌روز به انتشار بخش بتای Battlefield 2042 و قدرت نمایی استودیو EA DICE نزدیک می‌شویم و قصد داریم نگاهی به نحوه اجرای این بازی در پلتفرم‌ها متفاوت داشته باشیم.

جو خارق‌العاده شکل گرفته پیرامون بازی Battlefield 2042 پس از تاخیر خوردن این بازی تا نوامبر سال جاری میلادی خراب شد، بااین حال بسیاری از طرفداران منتظر انتشار بخش بتای این بازی بوده و در این میان کاربران ایکس باکس گیم پس آلتیمیت و سرویس EA Play نیز منتظر این اتفاق بزرگ هستند. راه‌های بسیاری برای دستیابی به بخش بتای بازی Battlefield 2042 وجود داشته، بااین حال کاربران سرویس گیم پس آلتیمیت نیازمند انجام کار اضافه نیستند.

بخش بتای کاملا رایگان بازی Battlefield 2042 تنها دو روز به طول می‌انجامد. شما اگر بازی را پیش خرید یا سرویس EA Play را خرید کرده باشید، می‌توانید دو روز زودتر و از تاریخ ۱۴ مهر به تجربه بخش بتا بپردازید. همانطور که می‌دانید کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس آلتیمیت به‌طور خودکار سرویس EA Play را دریافت کرده و می‌توانند این بازی را اجرا کنند. کسانی که بازی را پیش خرید نکرده و عضوی از سرویس EA Play نیستند، باید دو روز بیشتر و تا تاریخ ۱۶ مهر ماه برای تجربه بخش بتای Battlefield 2042 صبر کنند.

خوشبختانه شما می‌توانید بخش بتای بازی Battlefield 2042 را فارغ از اینکه این بازی را خریداری کرده‌اید یا خیر، از تاریخ ۱۳ مهر ماه دانلود کنید و در زمان بازگشایی سرورها، از اولین کسانی باشید که این بازی را تجربه می‌کند. سرورهای این بازی در ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت تهران، در روز ۱۴ مهر ماه بازگشایی خواهند شد. به گفته تیم EA DICE، بخش بتای این بازی تا روز ۱۸ مهر ماه به‌طول می‌انجامد و شما تنها ۴ روز وقت دارید تا این بازی را تجربه کنید.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، کسانی که عضور ایکس باکس گیم پس آلتیمیت هستند، بدون مشکل وارد بازی خواهند شد، بااین حال افرادی که این اشتراک را خریداری نکرده‌اند، باید با استفاده از سرویس ایکس باکس لایو گلد به تجربه این بازی بپردازند. در سوی دیگر، اشخاصی که کنسول پلی استیشن را در اختیار دارند نیازی به سرویس پلاس نداشته و بدون در اختیار داشتن سرویس پلاس می‌توانند به تجربه بخش بتای بازی Battlefield 2042 بپردازند. کاربران رایانه‌های شخصی نیز می‌توانند بتای این بازی را در شبکه‌های Origin، EA App، استیم و اپیک گیمز پیدا کنند.

بخش بتای بازی Battlefield 2042 درکنار مدت زمان کوتاه خود، تنها دارای یک نقشه و یک حالت بازی خواهد بود. شما می‌توانید در این بتا به تجربه حالت Conquest در نقشه Orbital بپردازید و نظاره‌گر شلیک مهیب موشک‌ها، مهم‌ترین عنصر نقشه Orbital باشید. بخش بتای بازی Battlefield 2042 در تمام پلتفرم‌های نهایی خود یعنی رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ وجود خواهد داشت، بااین حال کاربران نسل هشتم باید مطلع باشند که کنسول آن‌ها از لابی‌های ۱۲۸ نفره پشتیبانی نخواهد کرد و همچنین شاهد لابی‌هایی با این تعداد در نسخه بتای بازی نیز نخواهیم بود.

نسخه نهایی بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۱، برابر با ۲۸ آبان ماه سال ۱۴۰۰ برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس سری وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد. شما بخش بتای بازی Battlefield 2042 را دریافت خواهید کرد؟ به‌نظر شما بتای این بازی می‌تواند نمایش بهتری از رقیب دیرینه خود یعنی Call of Duty Vanguard داشته باشد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا