سرور‌های بازی Battleborn در سال 2021 خاموش می‌شوند

خداحافظی با عنوان Battleborn در سال آینده‌ی میلادی

سرور‌های بازی Battleborn در سال 2021

شرکت 2K Games به صورت رسمی اعلام کرد که سرور‌های بازی Battleborn در سال 2021 به طور کامل خاموش شده و دیگر این عنوان قابل بازی نخواهد بود.

بازی Battleborn یک عنوان تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی گیرباکس سافتور تولید و کار نشر آن را 2K Games انجام داده است. حال در آخرین اخبار منتشر شده توسط کمپانی 2K، این بازی قرار است در سال 2021 میلادی به صورت کامل از دسترس عموم خارج و سرور‌های آن نیز به طور کامل خاموش شود. Battleborn در سال 2016 به صورت رسمی منتشر و به دلیل وجود مشکلات داخل بازی و نزدیکی انتشار با عنوان Overwatch، نتوانست با عنوان بلیزارد رقابت کند.

نوشته‌ی زیر در توییتر رسمی این بازی منتشر شده است:

ما به خاطر کار‌هایی که برای بازی انجام دادیم افتخار می‌کنیم و میخواهیم از همه طرفداران بابت حمایت‌هایشان از ما تشکر کنیم. در صورت لزوم ما تا خاموش شدن سرور‌ها بازی را آپدیت می‌کنیم.

روند حذف شدن Battleborn به آرامی انجام می‌شود. در حال حاضر نسخه‌ی دیجیتالی این بازی در هیچ فروشگاهی قابل خرید نیست. در فوریه 2020 فروش Platinum (واحد پول داخل بازی) متوقف می‌شود. البته قابل ذکر است که شرکت 2K در این خصوص بیان کرده که Platinumها همچنان با بازی کردن بدست آمده و در فروشگاه داخل بازی اعتبار خواهد داشت. در نهایت در ژانویه 2021 سرور‌های بازی Battleborn به طور کلی از دسترس عموم خارج می‌شوند. با این اتفاق و نبود قابلیت شبکه در بازی، این بازی برای همیشه از دسترس بازیکنان خارج خواهد شد.

استودیوی گیرباکس سافتور برای جبران مشکلات Battleborn کار‌های زیادی انجام داد. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به رایگان شدن بازی از جولای سال 2017 اشاره کرد ولی همین باعث نشد بتواند آمار موفقی برای خود به ثبت برساند. بازی Battleborn اکنون قابل بازی است ولی دیگر نمی‌توان نسخه‌های ویژه‌ی آن را تهیه کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا