ظرفیت باتری سری گلکسی اس ۲۴ لو رفت

گلکسی اس ۲۴ باتری

به تازگی تصاویری از باتری سری گلکسی اس ۲۴ منتشر شده که به لطف آن توانستیم از ظرفیت احتمالی آن‌ها مطلع شویم.

سری گلکسی اس ۲۴ اوایل سال آینده راهی بازار می‌شوند و این یعنی تقریبا ۶ ماه تا رونمایی از آن‌ها زمان باقی مانده، اما حتی این زمان زیاد هم باعث نمی‌شود افشاگران دست از انتشار خبر پیرامون آن‌ها بردارند. به تازگی متوجه شدیم باتری سری گلکسی اس ۲۴ موفق به دریافت گواهی امنیت از سازمان Safety Korea کشور کره‌ی جنوبی شده‌اند.

سه باتری به کار رفته در گلکسی اس ۲۴، اس ۲۴ پلاس و اولترا به ترتیب با شماره مدل EB-BS922ABY و EB-BS926ABY و EB-BS928ABY شناخته می‌شوند و به نظر می‌رسد در مقایسه با قبل، یک جهش نا محسوس هم خواهند داشت. طبق تصاویری که البته کمی هم تار هستند، می‌توان متوجه شد گلکسی اس ۲۴ پلاس یک منبع تغذیه‌ی ۴۷۵۵ میلی‌آمپر ساعتی خواهد داشت در حالی که این میزان برای اس ۲۴ اولترا به ۴۸۵۵ میلی‌آمپر ساعت می‌رسد.

بدین ترتیب احتمالا در جدول مشخصات فنی این دو گوشی به ترتیب اعداد ۴۹۰۰ و ۵۰۰۰ را شاهد خواهیم بود (حتی برای مدل پلاس هم شاید ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت باشد). متأسفانه از ظرفیت باتری گلکسی اس ۲۴ خبری نیست اما بعید است بیشتر از ۴۳۰۰ میلی‌آمپر ساعت باشد. هر سه باتری یک نوار آبی رنگ هم دارند که  فرایند خارج کردن آن‌ها از گوشی را بسیار راحت‌تر می‌کند و این یک قدم مثبت به سمت تعمیرپذیری است.

تاکنون اطلاعات زیادی در رابطه با سری گلکسی اس ۲۴ منتشر شده است. برای مثال می‌دانیم این گوشی‌ها قرار است با دو پردازنده‌ی مختلف یعنی اگزینوس ۲۴۰۰ و اسنپدراگون ۸ نسل ۳ راهی بازار شوند که مدل‌های نخست برای بازار اروپا و خاورمیانه و مدل‌های دوم هم برای بازارهای چین، آمریکا و کره‌ی جنوبی در نظر گرفته خواهند شد. همچنین می‌دانیم اگزینوس ۲۴۰۰ یک پردازنده‌ی ۱۰ هسته‌ای خواهد بود که از لحاظ توان پردازشی و گرافیکی، پیشرفت محسوسی در مقایسه با قبل دارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا