جیمز گان خبری ناامید کننده درباره بازیگران فیلم جدید بتمن دارد

بازیگران فیلم جدید بتمن

جیمز گان، فیلمساز آمریکایی، در پاسخ به یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام خبری ناامید کننده را درباره بازیگران فیلم جدید بتمن به اشتراک گذاشته است.

فرنچایز DC Extended Universe طی هفته‌های آتی به انتها رسیده و جای خود را به DC Universe می‌دهد؛ فرنچایزی که تحت مدیریت جیمز گان (James Gunn) و پیتفر سفرن (Peter Safran) است. گان اوایل سال جاری میلادی تعدادی از پروژه‌های مربوط به دی سی یونیورس را معرفی کرد که برای مثال می‌توان The Brave and The Bold را نام برد. برخلاف نامی که برایش انتخاب شده، اثر مزبور اقتباسی از کمیک بوک‌های بتمن (Batman) خواهد بود.

اعتصاب‌های فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی که چند ماه پیش بابت دستمزدهای پایین رخ داد، پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی را به تعطیلی کشاند. اعتصاب‌ها در پی توافق فیلمنامه نویسان و بازیگران با تهیه کنندگان به پایان رسید و روند آماده سازی فیلمنامه‌ها از سر گرفته شد. پروژه‌هایی هم که در فاز فیلمبرداری بودند، جلوی دوربین بازگشته‌اند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام اخیراً از جیمز گان پرسید آیا بازیگران فیلم جدید بتمن بزودی معرفی می‌شوند یا خیر. فیلمساز آمریکایی برخلاف همکاران خود فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته و پاسخ سوالات کاربران را در می‌دهد. او در جواب آن کاربر نوشت خبری از معرفی بازیگران در آینده نزدیک نخواهد بود؛ زیرا فیلمنامه هنوز تکمیل نشده است.

خبری که جیمز گان درباره معرفی بازیگران فیلم The Brave and The Bold به اشتراک گذاشته، بدون شک برای طرفداران ناامید کننده است. با اینحال، چنین پاسخی دور از ذهن به شمار نمی‌رود. گان قبلاً گفته بود اولویتشان در پروژه‌های دی سی یونیورس تکمیل فیلمنامه بوده و تا این اتفاق رخ ندهد، به هیچ وجه پروژه وارد فازهای بعدی نخواهد شد.

طبق گزارش‌های تایید نشده، اندی موسکیتی (Andy Muschietti) وظیفه کارگردانی فیلم جدید بتمن را به دوش می‌کشد. از آنجایی که او The Flash را در پرونده هنری خود دارد، گروهی از کاربران فضای مجازی از همین حالا نگران کیفیت فیلم جدید بتمن هستند. در ضمن، اثر مزبور فعلاً تاریخ اکرانی ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا