برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فیلم The Batman در زمین شماره ۲ اتفاق خواهد افتاد

بتمن جدید برای جهانی دیگر

فیلم The Batman در زمین شماره ۲ اتفاق خواهد افتاد ۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
فیلم The Batman

داستان فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) و بازیگری رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در نقش شخصیت بتمن، طبق اعلام رسمی در زمین شماره ۲ از DCEU جریان خواهد داشت.

فیلم جدید شوالیه تاریکی‌های دنیای DC قرار است تا به جای اینکه دنباله‌ای بر سه‌گانه اصلی، یا حداقل داستانی مرتبط با Justice League داشته باشد، همه چیز را به زمانی ببرد که بروس وین (Bruce Wayne) هنوز در حال پیدا کردن هدف خود برای زندگی است؛ یعنی وقتی که هنوز نام بتمن را هیچکس نشنیده بود.

از بازیگران حاضر در این فیلم می‌توان به پل دینو (Paul Dano) در نقش Riddler که شخصیت منفی اصلی فیلم The Batman است در کنار کاراکتر Penguin و Catwoman با بازی کولین فرل (Colin Farrell) و زوئی کراویتز (Zoe Kravitz) اشاره کرد. همچنین کمیسر گوردون و آلفرد دو نقش دیگری هستند که توسط جفری رایت (Jeffery Wright) و اندی سرکیس (Andy Serkis) به نمایش درخواهد آمد.

داستان و اطلاعات حاضر درباره فیلم The Batman

هنگامی که اولین بار فیلم The Batman معرفی شد، قرار بود تا ابتدا نویسندگی و کارگردانی آن توسط بن افلک (Ben Affleck) انجام شود؛ کسی که در حال حاضر نیز نقش شخصیت بتمن در دنیای سینمایی DCEU و فیلم Justice League را بر عهده دارد. با این حال گفته شده بود که بن افلک دیگر قصد همکاری با DC برای ساختن فیلم اختصاصی شخصیت بتمن را ندارد و اژ همین جهت نیز به کلی پروژه ساخت فیلم مورد نظر کنسل اعلام شد.بعد از گذشت مدتی، خبر جدیدی منتشر شد که ظاهرا فیلم The Batman به صورت کاملا متفاوت در دست ساخت قرار گرفته و درست به مانند فیلم Joker با بازی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix)، قرار است تا روایت تازه‌ای از شخصیت بتمن را نمایش دهد که از جهان DCEU که در فیلم‌های مرتبط مانند Justice League دیده بودیم جدا خواهد بود. طبق اعلام رسمی THR و همچنین کمپانی برادران وارنر (WB)، قرار است تا داستان این فیلم در دنیای دیگری به نام Earth-2 (زمین شماره ۲) جریان داشته باشد که عملا از دیگر فیلم‌های DC متفاوت خواهد بود. اما همچنین اعلام شده که این جهان جدید که خود باعث ساخته شدن جهان‌‌های موازی در دنیای سینمایی دی سی خواهد شد، قرار است تا شامل چند فیلم و مجموعه دیگر نیز باشد که با The Batman در ارتباط هستند.به هر حال اگر بن افلک ساخت این فیلم را هدایت و در نقش بتمن بازیگری می‌کرد، ارتباط آن با DCEU قطعی بود، اما در حال حاضر به نظر می‌رسد که ساختن جهانی دیگر به نام Earth-2 تنها راه فرار از تکراری شدن کارها و بی ارتباطی با سایر آثار است. همچنین لازم به ذکر است که بن افلک برای فیلمبرداری نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League بار دیگر در قامت بتمن حاضر شد و این یعنی احتمالا در آینده نیز مجددا با این کاراکتر در DCEU حاضر خواهد شد. به خصوص با توجه به اینکه ظاهرا دنباله‌هایی برای لیگ عدالت در نظر گرفته شده و قاعدتا ساخت آن‌ها به حضور بتمن هم نیاز خواهد داشت.با این وجود پس مشکلی برای فیلم The Batman با بازی رابرت پتینسون نیست و حتی این امکان وجود دارد که در آینده شاهد حضور او در دنیای اصلی DCEU باشیم؛ جایی که جهان‌ها بنا بر دلایلی با یکدیگر در ارتباط بوده بتمن دنیایی دیگر وارد جهان جدید می‌شود! درحالی که هنوز شوالیه تاریکی جدید هنوز راه خود را پیدا نکرده و در سال‌های ابتدایی شناخته شدنش توسط تبهکاران و همچنین نیروی پلیس قرار دارد. در نتیجه می‌توان گفت که تا چند سال آینده کمپانی برادران وارنر قطعا تمرکز کار خود را روی پیشرفت زمین شماره ۲ خواهد گذاشت تا شاید همه چیز برای یک ارتباط زمانی بین جهان‌های موازی فراهم شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments