شایعه: مجموعه Batman: Arkham به زودی برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

افشاگر این خبر در گذشته خبر انتشار Witcher 3 برای سوییچ را رسانه‌ای کرده بود!

شایعه انتشار مجموعه Batman: Arkham برای نینتندو سوییچ

مجموعه Batman: Arkham برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد! خرده فروش فرانسوی ادعا کرد این سری بازی محبوب طی سال ۲۰۲۲ برای جدیدترین کنسول نینتندو به انتشار خواهد رسید.

به گزارش خرده فروشی فرانسوی با نام WTT، احتمالا به زودی شاهد عرضه مجموعه Batman: Arkham در کنسول نینتندو سوییچ باشیم. سه گانه Batman: Arkham شامل سه بازی Batman: Arkham Asylum، Batman: Arkham City و Batman: Arkham Knight که توسط استودیو Rocksteady توسعه یافته‌اند می‌شود.

در همین راستا، به گزارش وبسایت VGC این فروشگاه پیش‌تر و پیش از اخبار رسمی اعلام کرده که بازی Witcher 3 برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. بدون شک ما نمی‌توانیم صحت این خبر را تایید کرده و شایعه انتشار یافته لزوما به معنی انتشار این سه گانه برای کنسول نینتندو سوییچ نخواهد بود و احتمال اشتباه از طرف فروشگاه خرده فروشی فرانسوی بسیار بالاست، با این حال بد نیست نگاهی به اخبار رسمی درباره این سری بازی و اخبار استودیو راکستدی در این روزها داشته باشیم.

در لحظه انتشار این خبر، این وبسایت هنوز به گفته خود پایبند مانده و جالب‌تر اینکه آن‌ها تاریخ انتشار این بازی را نیز به اشتراک گذاشته‌اند. طبق ادعای این فروشگاه، مجموعه Batman: Arkham در تاریخ ۳۱ آگوست سال ۲۰۲۲، برابر با ۹ شهریور ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول نینتندو سوییچ به انتشار می‌رسد. زمان بسیار زیادی تا تاریخ ذکر شده باقی مانده و بسیاری احتمال می‌دهند که این مجموعه طی مراسم Nintendo Direct سال جاری میلادی معرفی شود.

این نکته را نیز باید در نظر داشت که سال ۲۰۲۲ سالی خارق‌العاده برای انتشار این بازی‌ها در آخرین نسل کنسول‌های نینتندوست. همانطور که هفته پیش مطلع شدیم، عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League با تاخیر مواجه شد و ما می‌توانیم این زمان را با تجربه سه گانه فوق‌العاده محبوب Batman: Arkham پر کنیم. البته ناگفته نماند که زمان چندانی تا انتشار فیلم سینمایی مورد انتظار The Batman نیز باقی نمانده است.

پیش‌تر کنسول نینتندو Wii U نسخه پورت شده بازی Batman: Arkham City را دریافت کرد که با استقبال بسیار خوبی از سوی طرفداران روبه‌رو شد. مجموعه Batman: Arkham طی سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، در کنار رایانه‌های شخصی منتشر شد و حال اینگونه به نظر می‌رسد که طی سال ۲۰۲۲ شاهد حضور Batman: Arkham مانند مجموعه Assassin’s Creed: The Ezio Collection در کنسول نینتندو سوییچ باشیم. نظر شما چیست؟ به نظر شما باید به خبر منتشر شده از طرف این فروشگاه فرانسوی اعتماد کرد؟ احتمال انتشار این مجموعه برای کنسول نینتندو سوییچ را چقدر می‌دانید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا