بهترین فیلم‌های سال ۲۰۱۹ از دیدگاه باراک اوباما کدام هستند؟

بهترین فیلم‌های ۲۰۱۹ از دید رییس جمهور سابق ایالات متحده

فیلم‌های سال باراک اوباما

باراک اوباما رییس جمهور سابق آمریکا از بهترین فیلم‌هایی که در سال ۲۰۱۹ میلادی مشاهده کرده است، رونمایی کرد که در این لیست شاهد حضور فیلم The Irishman و Booksmart هستیم.

امسال، سال بسیار جذابی در صنعت سینما بود و تعداد زیادی فیلم و سریال خوب ساخته شد و بسیاری از این فیلم‌ها امسال توانستند بالای ۱ میلیارد دلار فروش داشته باشند. حال دیگر چیزی به پایان سال ۲۰۱۹ میلادی نمانده و در مقطع زمانی هستیم که بیشتر منابع معتبر لیست‌هایی از بهترین فیلم‌ها، سریال‌ها و بازی‌هایی که در سال ۲۰۱۹ تجربه کرده‌اند را منتشر می‌کنند. این روند حتی شامل افراد مشهور هم می‌شود.

باراک اوباما رییس جمهور پیشین آمریکا در حساب کاربری توییتر خود از بهترین فیلم‌ها و سریال‌هایی که در سال ۲۰۱۹ میلادی مشاهده کرده، رونمایی کرد. لیستی که اوباما منتشر کرد به نوبه‌ی خود جالب است.

فیلم‌ها و سریال‌هایی که در لیست هستند، بهترین‌هایی است که من در سال ۲۰۱۹ دیده‌ام. البته، American Factory ساخته کمپانی ما یعنی Higher Ground هست. این لیست کوتاه از اسکار من است.

لیست باراک اوباما

همانطور که می‌بینید تنوع آثار در این لیست بسیار زیاد است. باراک اوباما فیلم‌های Just Mercy و Little Women که به تازگی رو پرده سینما رفته را لیست کرده است. همچنین اخرین ساخته‌ی Martin Scorsese، فیلم The Irishman که در ماه نوامبر روی شبکه‌ی نتفیلیکس منتشر شده را بین عناوین خود جا داده است. در این لیست دو مستند دیده می‌شود که شامل Apollo 11 (که داستان اولین سفر انسان به ماه را روایت می‌کند) و Amazing Grace (که بخش‌هایی از زندگی خواننده و ترانه سرای آمریکایی، آرتا فرانکلین را به تصویر می‌کشد) می‌شود.

در کنار لیستی که می‌بینید، باراک اوباما ۳ سریال با عنوان «لیست کوتاهی از سریال‌های تلویزیونی که اندازه فیلم قدرتمند هستند» را منتشر کرده و که شامل فصل دوم Fleabag، مجموعه Unbelievable و سریال Watchmen که به تازگی از سرویس HBO منتشر شده، می‌شود.

نظر شما کاربران سرگرمی در خصوص لیست منتشر شده چیست؟ آیا با فیلم‌های سال باراک اوباما موافقید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا