1%
  • 0/10

ستارگان Bad Boys 4 از شرط خود برای بازگشت به دنباله آن می‌گویند

پس از موفقیت تجاری بزرگ نسخه چهارم

ستارگان Bad Boys 4 از شرط خود برای بازگشت به دنباله آن می‌گویند ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
ستارگان Bad Boys 4

ستارگان Bad Boys 4 یعنی ویل اسمیت و مارتین لارنس در صحبت‌های جدیدشان از شرط خود برای بازگشت به فیلم پنجم این مجموعه می‌گویند.

نسخه چهارم مجموعه فیلم پسران بد تحت عنوان Bad Boys: Ride or Die یک موفقیت تجاری عظیم بوده و تاکنون درآمد 104.6 میلیون دلاری را در باکس آفیس در هفته اول اکران خود به دست آورده و به راحتی توانسته بودجه 100 میلیون دلاری خود را بازگرداند. طبیعتا این موفقیت سبب می‌شود تا بسیاری از هم‌اکنون به فکر نسخه پنجم این مجموعه باشند. در تور مصاحبه‌های اخیر صورت گرفته، ستارگان Bad Boys 4 یعنی ویل اسمیت (Will Smith) و مارتین لارنس (Martin Lawrence) از شروط خود برای بازگشت به دنباله این مجموعه گفتند.

ویل اسمیت به شوخی صحبت‌های خود را این گونه شروع کرد که فیلم Bad Boys 5 باید بیشتر روی شخصیت‌های جوانی که در این مجموعه معرفی شده‌اند تکیه کند. سپس به شکل جدی‌تر اظهارات خود را به این گونه ادامه داد که مجموعه پسران بد به جهان کاملی از شخصیت‌ها گسترش یافته که هر کدام پیش‌زمینه و داستان مربوط به خود را دارند. بنابراین تا زمانی که تیم سازنده داستان‌های خوبی برای روایت در دنیای این مجموعه داشته باشند، آن‌ها نیز بازخواهند گشت اما با این حال دوست ندارند صرفا برای ساخت یک دنباله جدید بدون هدفی مشخصی، اقدام به انجام آن نمایند.

“من هرگز دوست نداشتم جزو افرادی باشم که تصمیم به ساخت دنباله یک مجموعه تنها به این دلیل که مردم و مخاطبین به تماشای آن می‌روند، بگیرند. من می‌خواهم به این دلیل در ساخت آن‌ها مشارکت داشته باشم که حرف جدیدی برای ارائه و جایی برای شخصیت‌ها به منظور رشد آن‌ها وجود داشته باشد و به این ترتیب، تماشا چنین اثری لذت‌بخش، مفرح و تا حدی نیز می‌تواند مفید باشد.”

به عقیده ستارگان Bad Boys 4 در این فیلم حوادثی برای شخصیت‌های به وقوع می‌پیوندد که ارزش آن را خواهد داشت که از مخاطبین بخواهند به دیدن تماشای این فیلم در سینماها بروند. از طرف دیگر لارنس ضمن ابراز موافقت خود با صحبت‌های همبازی‌اش، درباره نسخه دنباله اظهار داشت “خواهیم دید. من هرگز از کلمه هرگز استفاده نمی‌کنم. اما ساخت این فیلم باید منطقی باشد. اگر طرفداران خواستار آن باشند، ما می‌توانیم به آن بازگردیم. ساخت این فیلم‌ها همیشه تجربه لذت‌بخشی برای ما بوده است. من و ویل، لحظات عالی را هنگام کار با یکدیگر داشته‌ایم. بنابراین تا زمانی که طرفداران چنین چیزی را بخواهند و درخواستی برای آن وجود داشته باشد، من تلاش خواهم کرد تا آن‌ها به چیزی که می‌خواهند دست پیدا کنند.”
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments