#مهسا_امینی

سورپرایز ویژه برای مشترکین گیم پس: Back 4 Blood

زامبی‌کش‌ها می‌آیند!

سورپرایز ویژه برای مشترکین گیم پس: Back 4 Blood نریمان هروی ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی

بازی Co-op شوتر زامبی‌محور ‌‌Back 4 Blood روز دوازدهم اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۲۰ مهر) عرضه و به رایگان در دسترس کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس قرار می‌گیرد.

مایکروسافت در جریان کنفرانس E3 خود، خبری خوش به دارندگان سرویس گیم پس داد و قرار است تا بازی Back 4 blood در روز عرضه، برای دارندگان سرویس گیم پس روی پی‌سی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اکس/اس و کلاود به رایگان در دسترس قرار گیرد.

همچنین ماد PvP این بازی با نام Swarm نیز معرفی شد تا بازیکنان دو تیم مختلف را در نقش زامبی‌ها و انسان‌ها قرار دهد. این بازی Co-op شامل بخش کمپین چهارنفره خواهد بود. لازم به ذکر است که بازی Back 4 blood از قابلیت‌های کراس‌جن و کراس‌پلتفرم نیز پشتیبانی خواهد کرد.

همچنین برای بازی Back 4 blood تا پیش از عرضه، چندین نسخه بتا نیز عرضه خواهد شد. اولین بتای این بازی بین تاریخ ۵ آگوست تا ۹ آگوست خواهد بود و در دسترس تمامی افرادی که آن را از ایکس‌باکس استور خریداری کرده‌اند، قرار خواهد گرفت. بتای بعدی نیز بین تاریخ‌های ۱۲ تا ۱۶ آگوست پیگیری خواهد شد و برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری اکس/اس، ایکس‌باکس وان و پی‌سی قرار خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا