تریلر جدید Back 4 Blood به معرفی شخصیت‌ها و انواع زامبی‌ها می‌پردازد

این ویدیو بیش از سه دقیقه زمان دارد

تریلر جدید Back 4 Blood به معرفی شخصیت‌ها و انواع زامبی‌ها می‌پردازد سورنا رضایی ۲ ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیو آمریکایی ترتل راک با انتشار یک تریلر جدید و طولانی در وب سایت یوتیوب، زامبی‌ها و کاراکترهای Back 4 Blood را معرفی کرد.

استودیو ترتل راک که ساخت Left 4 Dead و Left 4 Dead 2 را در پرونده هنری خود دارد، اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام کرد روی یک پروژه کاملا جدید کار می‌کند. از آن‌جایی که محصول فاز ابتدایی توسعه را پشت سر می‌گذاشت، هیچ گونه اطلاعاتی با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته نشد. با گذشت حدودا یک سال، اولین کانسپت آرت از راه رسید و مدتی بعد و در جریان The Game Awards 2020، بازی مزبور به صورت کامل رونمایی شد. این بازی Back 4 Blood نام داشته و از دید گروهی از کارشناسان و کاربران، دنباله معنوی مجموعه Left 4 Dead محسوب می‌شود.

داستان Back 4 Blood در آینده‌ای نزدیک روایت می‌شود. انگلی که ظاهرا از سیاره دیگری به زمین آمده، بخش عمده جمعیت انسان‌ها را به موجوداتی زامبی مانند تبدیل کرده که تحت عنوان ریدن‌ها شناخته می‌شوند. اتفاقات حول محور گروهی از بازماندگان رخ می‌دهد که تجربه بالایی در کشتن ریدن‌‎ها دارند. آن‌ها به پاک‌کنندگان شهرت داشته و وظیفه دارند به مناطق مختلف رفته و لوکیشن‌های مورد نظر را به صورت کامل پاکسازی کنند. مانند عناوین مشابه، کاراکترها و زامبی‌های موجود در بازی هر کدام دارای ویژگی‌های شاخصی هستند.

ترتل راک چندی پیش ویدویی را در وب سایت یوتیوب قرار داد که به معرفی انواع زامبی‌ها و کاراکترهای Back 4 Blood می‌پردازد. در ابتدا با واکر ملاقات می‌کنیم که قبلا یک سرباز ارتش بود. هدف قرار دادن زامبی‌ها با استفاده از این کاراکتر راحت‌تر است؛ زیرا مهارت و دقت بالایی در تیراندازی دارد. او همچنین صدمه بیشتری به دشمنان وارد می‌کند. کاراکتر دوم، داک (Doc به معنی دکتر) نام دارد. از مزیت‌های انتخاب او می‌توان به کاهش صدمات وارد شده به اعضای تیم اشاره کرد. سومین کاراکتر، کارلی است که حس بویایی قوی‌ای داشته و متوجه وجود خطر می‌شود. همچنین سرعت استفاده از آیتم‌ها توسط تمامی اعضای گروه را افزایش می‌دهد.

چهارمین کاراکتر Back 4 Blood با نام جیم شناخته می‌شود. او یک تک‌تیرانداز بوده و انتخابش باعث می‌شود گلوله‌های شلیک شده به نقاط ضعف دشمنان صدمه‌های بیشتر از حد معمول را وارد کنند. پنجمین کاراکتر، هافمن است. در صورتی که در تیم حضور داشته باشد، با هر بار کشتن زامبی‌ها تعدادی گلوله و مهمات ظاهر می‌شود. او همچنین ظرفیت اعضای گروه برای حمل گلوله را افزایش می‌دهد. ششمین کاراکتر، اوانجلو نام دارد که می‌تواند خود را از شر تله‌ها خلاص کند. از دیگر قابلیت‌هایش می‌توان به افزایش سرعت هم‌تیمی‌ها اشاره کرد. هفتمین کاراکتر، مام (Mom به معنی مادر) است. او می‌تواند هم‌تیمی‌های خود را سریعا ریوایو کند. در نهایت، به هالی می‌رسیم که با هر بار کشتن میزان استقامتش افزایش می‌یابد.

تریلر جدید Back 4 Blood با اتمام کاراکترها تمرکز خود را روی ریدن‌ها قرار می‌دهد. اولین مورد، بریکر است که دستان قوی‌ای داشته و با مشتان خود ضربات سهمگینی را وارد می‌کند. مورد دوم، اوگر نام دارد که پرتابه‌های گوشتی را به سمت پاک‌کننده‌ها پرتاب می‌کند. سومین مورد، اسنیچ است که با جیغ خود می‌تواند زامبی‌ها را به سمت کاربران روانه کند. در نهایت، به هاگ می‌رسیم که دشمنان خود را بدون تکه تکه کردن می‌بلعد. توجه داشته باشید، مواردی که در تریلر به آن‌ها پرداخته می‌شود، تنها انواع زامبی‌ها نیستند. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا