1%
  • 0/10

اتمام بازی Avowed چقدر طول می‌کشد؟

مشابه اثر پیشین سازنده

اتمام بازی Avowed چقدر طول می‌کشد؟ ۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

بر اساس اعلام استودیوی آبسیدین اینترتینمنت، به نظر می‌رسد که مدت زمان گیم پلی بازی Avowed چیزی در حدود ۳۰ ساعت خواهد بود.

بدون هیچ شک و تردیدی، Avowed یکی از مورد انتظارترین عناوین انحصاری ایکس باکس در سال جاری میلادی به شمار می‌رود که هم اکنون روند توسعه خود را در استودیوی آبسیدین اینترتینمنت پشت سر می‌گذارد؛ اثری در سبک نقش آفرینی که شما در نقش یک مامور از امپراتوری آدیر برای بررسی یک طاعون جادویی به سرزمین‌های زنده سفر می‌کنید.

از نظر گیمرها، این بازی مشابه به اثر اسکایریم است و سوالی که ذهن برخی از هوادارها را درگیر خود کرده، مدت زمان گیم پلی بازی است. در همین راستا، ساعاتی پیش کری پاتل، کارگردان بازی در استودیوی آبسیدین اینترتینمنت نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و جزئیاتی از محتوا و مراحل داستانی بازی ارائه کرد.

بر اساس اعلام تیم سازنده، بازی Avowed از نظر مدت زمان گیم پلی مشابه به اثر قبلی این استودیو یعنی The Outer Worlds خواهد بود؛ بدین صورت که گیمرها برای اتمام مراحل داستانی بازی باید نزدیک به ۱۵ ساعت به تجربه بازی بپردازند. البته، بدیهی است که این زمان به مهارت و درجه سختی نیز بستگی دارد.

ذکر این نکته مهم است که در صورت تکمیل ماموریت‌های جانبی این مدت زمان به ۲۵ الی ۳۰ ساعت می‌رسد. جدا از این گیم پلی، این عنوان دارای چندین پایان مختلف است که ارزش تکرار آن را افزایش داده است. در واقع، با توجه به حق انتخاب‌های شما در طول بازی، پایان داستان بازی متفاوت خواهد بود.

لازم به ذکر است بازی Avowed هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ندارد و شرکت مایکروسافت صرفا از انتشار آن در پاییز سال ۲۰۲۴ میلادی خبر داده است. این عنوان به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. طبق معمول، مشترکین گیم پس از روز نخست عرضه می‌توانند بازی را به طور رایگان تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments