کارگردان‌های فیلم Avengers: Endgame برای بازگشت مرد آهنی ایده دارند

آن هم با حضور دوباره‌ی رابرت داونی جونیور

کارگردان‌های فیلم Avengers: Endgame برای بازگشت مرد آهنی ایده دارند سید مجتبی محمودی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ مارول
کارگردان‌های فیلم Avengers: Endgame

آنتونی و جو روسو کارگردان‌های فیلم سینمایی Avengers: Endgame طی لایو اخیری که در اینستاگرام داشتند، ایده‌های خود را برای بازگشت مرد آهنی به دنیای سینمایی مارول مطرح کردند.

به‌تازگی برادران روسو طی یک رویداد لایو در اینستاگرام، به طور ویژه درباره‌ی فیلم Avengers: Endgame صحبت کردند. در این لایو «رابرت داونی جونیور» بازیگر تونی استارک یا همان مرد آهنی در دنیای سینمایی مارول به عنوان مهمان ویژه حاضر شد و با روسوها گفتگو کرد. این دو برادر کارگردان در صحبت‌های خود، به ایده‌هایی اشاره کردند که Iron Man به طریقی دوباره به MCU باز گردد. این ایده‌ها وقتی جالب‌تر شد که حرف از بازگشت دوباره‌ی داونی جونیور به میان آمد.

ابتدا جو روسو در بخشی گفت:

می‌خواهم بگویم که مثل این است که به کمپ تابستانی می‌روی و سپس آن‌ها رهایش می‌کنند، چرا که ما از کار روی این چیزها با هم بسیار لذت می‌بریم. همه خیلی لذت می‌برند. شما واقعا به دیگران نزدیک می‌شوید و سپس آن را از دست می‌دهید. شاید روزی باید دوباره با هم کار کنیم.

سپس داونی جونیور این جمله را گفت:

مخاطبان، ما را به سوی چیزی که می‌خواهند پیش خواهند برد.

آیا امکان دارد که داونی جونیور دوباره در نقش تونی استارک، در فیلم‌های آینده‌ی مارول حضور داشته باشد؟ شاید هم همکاری کارگردان‌های فیلم Avengers: Endgame با او در نهایت به یک پروژه‌ی کاملا متفاوت منجر شود. در حال حاضر صحبت درباره‌ی آینده‌ی دنیای سینمایی مارول مقداری دشوار است، چرا که به خاطر پاندمی ویروس کرونا، اکران تمام فیلم‌های فاز چهارم چند ماه با تاخیر روبه‌رو شده است و در نتیجه برنامه‌های دیزنی و مارول برای توسعه و گسترش این دنیا با تاخیر و همچنین و کندتر پیش می‌رود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا