اطلاعاتی از نیو گیم پلاس و فوتو مد بازی Avatar: Frontiers of Pandora منتشر شد

فاصله چندانی با انتشار نداریم

فوتو مد بازی Avatar: Frontiers of Pandora

دو نفر از کارمندان استودیوی مسیو اینترتینمنت در مصاحبه خود با Game Informer اطلاعاتی را از فوتو مد بازی Avatar: Frontiers of Pandora به اشتراک گذاشته‌اند.

جدیدترین محصول یوبیسافت، Avatar: Frontiers of Pandora نام داشته و طی هفته‌های آتی در دسترس قرار می‌گیرد. به همین دلیل، سازندگان در استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) جدا از انتشار ویدیوهای مختلف، به گفتگو با رسانه‌ها پرداخته و اطلاعاتی را از جنبه‌های متفاوت بازی‌شان به اشتراک گذاشته‌اند.

دیت دینفلد (Ditte Deenfeldt) و درو رکنر (Drew Rechner) از کارمندان مسیو بوده و بتازگی مصاحبه‌ای را با Game Informer انجام داده‌اند. طبق گفته‌های آن‌ها، فوتو مد بازی Avatar: Frontiers of Pandora از همان روز نخست عرضه در دسترس بوده و کاربران می‌توانند با استفاده از آن تصاویر دلخواه خود را ثبت کنند. متاسفانه رکنر و دینفلد وارد جزئیات نشده و فاش نکرده‌اند فوتو مد شامل چه ابزار‌هایی می‌شود.

دیت دینفلد و درو رکنر که بترتیب کارگردان و دستیار کارگردان بازی Avatar: Frontiers of Pandora هستند، در بخش دیگری از مصاحبه اعلام کرده‌اند خبری از مد نیو گیم پلاس نخواهد بود. اعضای استودیوی مسیو اینترتینمنت اطلاعات بیشتری را در باره فاش نکرده‌ و نمی‌دانیم نیو گیم پلاس مدتی پس از عرضه در دسترس قرار می‌گیرد یا اصلاً در برنامه‌های استودیو جایی ندارد.

بازی Avatar: Frontiers of Pandora از دوربین اول شخص بهره برده و داستانش درباره یک ناوی یتیم است که توسط انسان‌ها آموزش می‌بیند تا یک سرباز باشد. او طی اتفاقاتی به حالت زیست تعویقی رفته و ۱۵ سال بعد در یک تاسیسات متروکه به هوش می‌آید. شخصیت اصلی همزمان که برای پی بردن به هویتش تلاش می‌کند، باید قبایل ناوی‌ها را علیه انسان‌ها متحد کند.

اتفاقات آواتار: مرزهای پاندورا در جهان فیلم‌های جیمز کامرون (James Cameron) جریان داشته و ارتباط‎‌هایی هم میانشان وجود دارد. با این حال، داستانی را در خود جای داده که مستقل محسوب می‌شود. در ضمن، بازی مزبور در تاریخ ۱۶ آذر (مصادف با ۷ دسامبر) برای ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا