ارتقای موتور Snowdrop در جدیدترین ویدیوی Avatar: Frontiers of Pandora

چرا این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر نمی‌شود؟

در یک ویدیوی تازه منتشر شده از بازی Avatar: Frontiers of Pandora، سازندگان جزئیات بیش‌تری از ارتقای موتور Snowdrop ارائه دادند که چگونه باعث می‌شود این بازی از تمامی قدرت کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی بهره بگیرد.

بازی Avatar: Frontiers of Pandora اولین بار در رویداد یوبی‌سافت فوروارد (Ubisoft Forward) مراسم E3 2021 ظاهر شد. با وجود این که چیزی از گیم‌پلی بازی به نمایش گذاشته نشد، مخاطبان توانستند نگاهی به گرافیک داخل بازی بیندازند. در واقع هدف این تریلر نمایش ارتقاهای موتور اسنودراپ توسط سازندگان در Ubisoft Massive بود؛ نمایشی که بدون شک نظر خیلی‌ها را به خود جلب کرد.

در جدیدترین ویدیوی منتشر شده از این بازی، سازندگان گرد هم آمده‌اند تا در مورد این که چگونه برای خلق یک دنیای عظیم و باجزئیات، تغییرات اساسی در موتور بازی انجام شده است، صحبت کنند. در این ویدیو در مورد بهبودهای بافت پوشش گیاهی، ابرهای حجیم، سایه بهبودیافته‌ اجسام و موارد دیگر بحث شده است و وجود یک دنیای پر از جزئیات، دست طراحان را برای قرار دادن اجسام بیش‌تر در مقایسه با عناوین پیشین باز گذاشته است.

توسعه‌دهندگان همچنین طی مصاحبه با IGN مورد این که چرا بازی Avatar: Frontiers of Pandora برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر نمی‌شود صحبت کردند. در واقع سازندگان بازی در تلاش هستند تا از تمامی قدرت سخت‌افزار کنسول‌های نسل نهم کمک بگیرند و از استریم محتوا گرفته تا طراحی دنیا و هوش مصنوعی بازی تنها با سخت‌افزارهای کنسول‌های نسل جدید ممکن است و نسل هشتم با محدودیت‌هایی که دارد نمی‌گذارد این عنوان به بی‌نقص‌ترین شکل ممکن باشد.

اولین بازی آواتار (James Cameron’s Avatar: The Game) به عنوان پیش درآمدی از فیلم جیمز کامرون، در سال ۲۰۰۹ توسط استودیوی Ubisoft Montreal عرضه شد. بازی آواتار: مرزهای پاندورا هر چند در دنیای مشابهی رخ می‌دهد اما یک عنوان مستقل به شمار می‌رود.

این عنوان در سال ۲۰۲۲ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس | اس، پلی‌استیشن 5، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی  منتشر می‌شود. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این عنوان مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا