برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصاویر جدیدی از پشت صحنه‌ی آواتار 2 منتشر شد

ضبط صحنه‌های جان چمپیون به پایان رسید

تصاویر جدیدی از پشت صحنه‌ی آواتار 2 منتشر شد ۰ ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
پشت صحنه‌ی آواتار 2

حساب کاربری فرنچایز Avatar در توییتر ساعاتی قبل تصاویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی آواتار 2 به اشتراک گذاشت. تعداد این عکس‌ها به رقم چهار می‌رسد.

اگرچه تیم‌های تولید تصاویر و ویدیوهای مختلفی را از پشت صحنه‌ی یک فیلم یا سریال تهیه می‌کنند اما کمتر پیش می‌آید آن‌ها را در فضای مجازی به اشتراک بگذارند. از همین رو، اکثر تصاویری که از روند ساخت پروژه‌ها منتشر می‌شود، توسط علاقه‌مندان و بدون کسب اجازه تهیه شده و معمولا هم کیفیت چندان بالایی ندارند. حساب کاربری فرنچایز Avatar در توییتر را می‌توان یک استثنا دانست. فردی که این حساب کاربری را مدیریت می‌کند، توجه ویژه‌ای به تصاویر پشت صحنه داشته و هر از چند گاهی تعدادی از آن‌ها را به همراه توضیحات مختصر منتشر می‌کند.

حساب کاربری فرنچایز Avatar در توییتر ساعاتی قبل دو توییت منتشر کرد که به هر کدام دو تصویر از پشت صحنه‌ی آواتار 2 ضمیمه شده است. طبق آنچه در بخش کپشن نخستین توییت نوشته شده، تیم تولید تصمیم گرفت بازیگران را به هاوایی ببرد تا بدین ترتیب آمادگی جسمانی‌شان برای ضبط صحنه‌ی زیرآب افزایش یابد. اولین تصویر، سم ورثینگتون (Sam Worthington) و زوئی سالدانیا (Zoe Saldana) را در کنار سه بازیگر جوان‌تر نشان می‌دهد. آن سه به ترتیب و از راست به چپ جیمی فلترز (Jamie Flatters) جک چمپیون (Jack Champion) و بریتین دالتون (Britain Dalton) نام دارند. فلترز و دالتون نقش فرزندان ورثینگتون و سالدانیا را ایفا می‌کنند و چمپیون هم یک نقش انسانی را بر عهده دارد.

دومین تصویر سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) را در حال صحبت با جیمز کامرون (James Cameron) نشان می‌دهد. این بازیگر در قسمت اول حضور داشت اما شخصیت او در جریان یک نبرد کشته شد. از همین رو، نمی‌دانیم به عنوان چه شخصیتی جلوی دوربین ظاهر می‌شود. نهایتا به دومین توییت می‌رسیم که در بخش کپشنش به جک چمپیون بابت اتمام ضبط صحنه‌های لایو اکشن تبریک گفته شده است. او نقش یک انسان نوجوان به نام اسپایدر را ایفا می‌کند که در تاسیسات Hell’s Gate (مرکز اقامت انسان‌ها روی سیاره‌ی پاندورا) به دنیا آمده است. با این حال، ترجیح می‌دهد وقت‌های آزاد خود را در جنگل‌های بارانی بگذراند. در ضمن، ظاهرا یک تصویر به قبل و یک تصویر هم بعد از تمرینات آمادگی جسمانی را نشان می‌دهد.

با توجه به اندک اطلاعات موجود، Avatar 2 در حدود ۱۳ سال پس از اتفاقات قسمت اول روایت می‌شود. جیک سالی به همراه نایتیری یک خانواده تشکیل داده و روزهای خوشی را پشت سر می‌گذارد تا اینکه متوجه می‌شود سازمان R.D.A مشغول برنامه‌ریزی برای از سر گیری حملات است. در چنین شرایطی، شخصیت اصلی داستان به نقاط مختلف پاندورا می‌رود تا از طریق گفتگو و مذاکره با روسای دیگر قبایل، متحدان جدیدی را برای نبرد پیش رو بیابد. از دیگر بازیگران حاضر در این فیلم می‌توان به وین دیزل (Vin Diesel) و کیت وینسلت (Kate Winslet) اشاره کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments