#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر انیمه Vampire in the Garden منتشر شد + زیرنویس فارسی

انیمه جدید سازندگان Attack on Titan

تریلر انیمه Vampire in the Garden منتشر شده و از جدیدترین اثر سازنده انیمه بسیار محبوب Attack on Titan استودیو WIT می‌گوید. انیمه جدید خوناشام در باغ، داستان شهری را روایت می‌کند که توسط خوناشام‌ها اداره شده و دو شخصیت اصلی داستان این انیمه سریالی که توسط نتفلیکس در تاریخ ۲۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ برابر با ۱۶ ماه می سال ۲۰۲۲ استریم خواهد شد، قصد نجات دادن این شهر را دارند. 

در اکثر آثار خوناشامی که مشاهده می‌کنیم، این خوناشام‌ها هستند که در سایه‌ها زندگی کرده و از انسان‌‎ها دوری می‌کنند، با این حال در این انیمه داستان برعکس رخ می‌دهد و این خوناشام‌ها هستند که کنترل شهر را برعهده گرفته و بر انسان‌ها حکومت می‌کنند. درصد بسیار کمی از انسا‌ن‌ها در این منطقه باقی مانده است که در پشت دیواری از نور پنهان شده‌اند و از خود محافظت می‌کنند.

تریلر انیمه Vampire in the Garden

در بین تنها گروهی که از انسان‌ها در این شهر زندگی می‌کنند دختری وجود دارد به نام مومو که قصد دارد تا زندگی انسان‌های این شهر را از شر ترس از خوناشام‌ها نجات دهد. مومو که از این زندگی خسته شده تلاش می‌کند راهی بیابد که این دو نژاد بتوانند در کنارهم زندگی کنند و انسان‌ها از سایه‌ها رهایی یابند. 

در مقابل این دختر جوان ملکه خوناشام‌ها وجود دارد که ظاهرا از خون‌خواری خود و زندگی ترسناکی که دارد خسته شده است. او از داستانی قدیمی برای مومو می‌گوید که به دورانی اشاره می‌کند که خوناشام‌ها و انسان‌ها با یکدیگر به اجرای موسیقی و شادی می‌پرداخته‌اند. اگرچه باور این موضوع برای مومو بسیار سخت است اما ملکه خوناشام‌ها تلاش می‌کند تا به مومو موسیقی آموزش دهد و در این بین آوازی را به او یاد می‌دهد که به وسیله آن می‌تواند به اتحاد و صلح این دو نژاد کمک کرده و خود و هم نوعانش را نجات دهد. ملکه Fine که زمانی به انسان‌ها عشق می‌ورزیده است تمام تلاش خود را می‌کند تا از مومو یک قهرمان بسازد و در راه صلح قدم بردارد اما بدون شک دیگر خوناشام‌ها چندان با او در این راه موافق نبوده و تلاش می‌کنند تا به این دو آسیب برسانند. 

با توجه به آنچه که این تریلر نشان می‌دهد بدون شک با انیمه قوی و جذابی روبه‌رو هستیم. با این حال هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با جزییات این اثر در دست نیست. نتفلیکس اعلام کرده است که در تاریخ ۱۶ ماه می فصل اول این مجموعه را منتشر خواهد کرد اما هنوز مشخص نیست که کل داستان در فصل اول روایت خواهد شد یا شاهد ساخته شدن فصل دوم انیمه نیز خواهیم بود.

نظر شما در رابطه با این انیمه جدید چیست؟ 


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا