#مهسا_امینی

ظاهر جدید ارن در فصل چهارم Attack on Titan (تصویر)

تغییرات ظاهری ارن را مشاهده کنید

فصل چهارم Attack on Titan

فصل چهارم Attack on Titan در حال پخش است و شخصیت‌ها و افراد این مجموعه و اتفاقاتی که برای آن‌ها می‌افتد را مشاهده می‌کنیم.

زمانی که ارن با لباس مبدل سربازی مجروح به قلمروی دشمن نفوذ کرد، قطعاً اتفاقات شکل و هیجان بیشتری به خود گرفت. این اتفاق باعث شد تا ارن را در شمایلی کاملاً جدید و متفاوت ببینیم، چیزی که هیچ کدام از طرفداران در انتهای فصل سوم، انتظار آن را نداشتند. فصل چهارم و پایانی این مجموعه نتیجه جنگ میان انسان‌ها و تایتان‌ها را مشخص می‌کند و باید دید که سرانجام این مجموعه چه می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مجموعه جذاب و زیبا مطلب هر آنچه باید درباره‌ی انیمه‌ی Attack on Titan بدانید را مطالعه کنید.

در چند قسمت اخیر فصل چهارم Attack on Titan، شخصیت جدیدی از ارن را مشاهده می‌کنیم. او برای کسب قدرت بیشتر حاضر است دست به هر کاری بزند. حمله خشونت‌آمیز او به مارلی و بلعیدن قدرت وار همر تایتان از جمله اقدامات او بود. به همین دلیل به نظر می‌رسد که ارن متفاوتی را مشاهده خواهیم کرد و اکنون با تغییر ظاهر او در جدیدترین قسمت این امر محقق شده است. در عکس زیر می‌توانید شمایل جدید ارن را مشاهده کنید.

قسمت ۶۴ مجموعه Attack on Titan در وضعیتی به پایان می‌رسد که ارن در وضعیت بجنگ یا بمیر قرارگرفته است. دوستداران و طرفداران انیمه‌ها می‌دانند که ظاهر جدید شخصیت‌های انیمه‌ای به‌عنوان تغییر در قدرت، نگرش و ویژگی‌های آن‌ها است و اکنون می‌توان انتظار داشت تا ارن همه را شگفت زده کند. از مهم‌ترین ویژگی‌های جدید شخصیت ارن می‌توان به بی‌عاطفه و سردتر شدن او نسبت به سه فصل گذشته اشاره کرد.

حال باید منتظر بود تا ببینیم تغییرات ارن چه نقشی را در جنگ همه‌جانبه و پایانی فصل چهارم Attack on Titan ایفا خواهد کرد.

همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر، نقد و بررسی فصل سوم انیمه‌ی Attack on Titan را در وب سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا