تاریخ انتشار فصل چهارم Attack on Titan اعلام شد

انتظارها به پایان رسید!

تاریخ انتشار فصل چهارم Attack on titan

Crunchyroll به صورت رسمی تاریخ انتشار فصل چهارم Attack on Titan را تایید کرد.

بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار، سازندگان تاریخ انتشار فصل چهارم Attack on Titan را اعلام کردند. این انیمه‌ی تلویزیونی قرار است در ۷ دسامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۷ آذر ماه) منتشر شود و علاقه‌مندان می‌توانند از دو سرویس محبوب Funimation و Crunchyroll آن را تماشا کنند.

انیمه‌ی تلویزیونی Attack on Titan با اقتباسی وفادار نسبت به مانگایی با همین نام در دست تولید قرار گرفته است. در این انیمه، دنیایی عجیب و پر رمز و راز به تصویر کشیده می‌شود که مردم برای نجات جان خود از دست تایتان‌های عظیم‌الجثه، خود را به واسطه‌ی ساخت دیوارهایی بلند، درون منطقه‌ای بسته محصور کرده‌اند. داستان این انیمه‌ی موفق از جایی آغاز می‌شود که تایتان‌ها پس از صد سال، حمله‌ی خود را به شهر انسان‌ها شروع کرده‌اند و در این میان، مبارزان جوان به همراه همرزم‌های خود برای نابودی تایتان‌ها وارد یک ماجراجویی چالش برانگیز می‌شوند و از جان خود برای بقای انسان‌ها مایه می‌گذارند.

با وجود شیوع ویروس کرونا و تاخیر در تاریخ انتشار فصل چهارم Attack on Titan، سازندگان و عوامل این انیمه‌ی فوق‌العاده توانستند به قول اخیر خود عمل کنند و در پاییز سال جاری آخرین فصل این عنوان هیجان‌انگیز را منتشر کنند. البته در این بین شایعات و اخبار مختلفی درمورد تاخیر در زمان عرضه‌ی فصل پایانی وجود داشت که حالا می‌دانیم این اطلاعات نادرست بوده‌اند و فصل چهارم مطابق برنامه‌ی عوامل Attack on Titan، در پاییز پخش می‌شود. آخرین تریلر منتشر شده از این انیمه را از اینجا می‌توانید تماشا کنید.

Funimation و Crunchyroll قرار است فصل چهارم Attack on Titan را پخش کنند. این دو تایید کرده‌اند که ادامه‌ی این انیمه‌ی پرطرفدار در ۷ دسامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۷ آذر ماه) منتشر می‌شود و هواداران می‌توانند به تماشای آن بنشینند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا