توضیحاتی در رابطه با مانگا جدید حمله به تایتان

توضیحاتی در رابطه با مانگا جدید حمله به تایتان

داستان حمله به تایتان پایان نیافته است.

داستان مانگا جدید حمله به تایتان/تایتان مهاجم (Attack on Titan) به صورت اتفاقی لو رفته است و از قرار معلوم این داستان، حول محور کارکتر محبوب، لیوای آکرمن (Levi Ackerman) خواهد بود!

انیمه فوق العاده محبوب و پرطرفدار حمله به تایتان به تازگی به پایان رسیده است. اما خبر خوب برای طرفداران این شاهکار هنری زیبا این است که هاجیمه ایسایاما (Hajime Isayama) قرار است چپترهای جدیدی از این داستان شگفت انگیز را با عنوان “Bad Boy” منتشر کند. این داستان قرار نیست در رابطه با پایان بحث برانگیز مانگای اصلی حمله به تایتان باشد. مانگا جدید حمله به تایتان در تاریخ سی آوریل سال دوهزار و بیست و چهار، به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

قسمت‌هایی از دیالوگ‌های این چپتر جدید از مانگای حمله به تایتان به صورت اتفاقی لو رفته است. اما با توجه به این دیالوگ‌ها پیش بینی می‌شود که مانگا جدید، حول محور شخصیت فوق العاده دوست داشتنی و محبوب، لیوای آکرمن باشد. کارکتری که به عنوان قوی‌ترین سرباز بشریت شناخته شده و مورد ستایش قرار گرفته است.

هاجیمه ایسایاما در مصاحبه‌های فراوانی بیان کرده است که قصد دارد با جزئیات بیشتری به زندگی کارکتر لیوای آکرمن بپردازد. اگرچه یک OVA در رابطه با زندگی شخصی این کارکتر ساخته شده است، اما این قسمت بیشتر بر زندگی لیوای به عنوان یکی از قویترین افراد دسته دیدبانی تمرکز کرده بود. در انیمه اصلی نیز ما شاهد دوران کودکی دلخراش و ناراحت کننده این کارکتر بودیم. اما به نظر می‌رسد که این موارد نه تنها برای طرفدارن، بلکه برای خود نویسنده نیز کافی نبوده است و جزئیات بیشتر در رابطه با او باید ارائه شود.

چپتر جدید مانگا حمله به تایتان به دوران کودکی لیوای و رابطه‌ او با مادر و دایی‌اش، کنی آکرمن (Kenny Ackerman)، خواهد پرداخت. کارکتر کنی که در فصل سوم انیمه نیز حضور داشت. این کارکتر، نقش پررنگی در زندگی لیوای ایفا کرده است و به همین خاطر نیز جزئیات زیادی در رابطه با این شخصیت‌ها وجود دارد که برای طرفداران جالب خواهند بود. بر همین اساس، احتمال می‌رود که هاجیمه ایسایاما بار دیگر بتواند طرفداران خود را با یک داستان جذاب دیگر شگفت زده کند.

2.7 3 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا