زمان انتشار بخش سوم فصل آخر حمله به تایتان مشخص شد

آیا باید منتظر آخرین اپیزودهای Attack On Titan باشیم؟

زمان انتشار بخش سوم فصل آخر حمله به تایتان

در حالی که قسمت آخر بخش دوم فصل نهایی انیمه Attack On Titan به‌تازگی منتشر شده است، اما مخاطبان این سریال پرطرفدار درباره ساخت ۹ بخش باقی‌مانده از مانگای حمله به تایتان اظهار نگرانی می‌کنند. با اعلام زمان انتشار بخش سوم فصل آخر حمله به تایتان در سال ۲۰۲۳ دیگر نیازی به نگرانی نیست.

طبق گزارش کمپانی کرانچی‌رول (Crunchyroll)، اخبار مربوط به زمان انتشار بخش نهایی فصل آخر پس از انتشار اپیزود آخر بخش دوم از تلویزیون رسمی ژاپن مشخص شد. همچنین، با اعلام زمان انتشار بخش سوم فصل آخر حمله به تایتان تیزر کوتاهی از انیمه نیز منتشر شده است.

عنوان سیزن جدید آرک نهایی فصل آخر حمله به تایتان خواهد بود. طی اپیزودهای بخش سوم فصل آخر انیمه باید مشخص شود که آیا شاهد آخرین اپیزودهای سریال پرطرفدار Attack On Titan خواهیم بود و داستانی که در سال ۲۰۱۳ آغاز شده است جمع‌بندی خواهد شد یا نه. جزئیات بیش‌تری درباره این قسمت از فصل آخر حمله به تایتان اعلام نشده است، اما به‌نظر می‌رسد که بخش سوم از این فصل نیز در راستای داستان اصلی مانگا پیش خواهد رفت. البته اگر نمی‌خواهید بخش سوم فصل آخر برای شما اسپویل شود، جای نگرانی نیست؛ زیرا حتی گویندگان انگلیسی زبان انیمه نیز از روند پیش‌روی داستان در بخش سوم فصل مطلع نیستند.

4 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا