#مهسا_امینی

رویداد یول Assassin’s Creed Valhalla با پاداش‌های ارزشمند آغاز شد

برگزاری این رویداد حدودا چهار هفته به طول می‌انجامد

رویداد یول Assassin’s Creed Valhalla

شرکت فرانسوی یوبیسافت با انتشار یک مطلب بلند بالا در وب سایت رسمی خود، از آغاز رویداد یول Assassin’s Creed Valhalla خبر داده است.

انقلاب زمستانی به رویدادی گفته می‌شود که در جریان آن خورشید در نقطه‌ی راس‌الجدی کره‌ی سماوی قرار گرفته و به صورت مستقیم بر فراز مدار راس‌الجدی کره‌ی زمین می‌تابد. بدین ترتیب، کوتاه‌ترین روز و بلندترین شب سال شکل می‌گیرد. ساکنان ایران با فرا رسیدن انقلاب زمستانی جشن شب یلدا را برگزار می‌کنند. مردم دیگر نقاط جهان هم دست به اقدام مشابهی زده و این رویداد را جشن می‌گیرند؛ برای مثال، می‌توان مردم شمال اروپا را نام برد که جشن یول را در تقویم خود دارند.

یوبیسافت با انتشار یک پست طولانی در وبسایت Ubisoft.com، از برگزاری رویداد یول Assassin’s Creed Valhalla خبر داده است. به مناسبت این اتفاق، کاربران نه تنها شاهد بارش برف در روستای رونزتورپ خواهند بود، بلکه می‌توانند در چالش‌های مختلف مثل تیراندازی با تیر و کمان شرکت کنند. به پایان رساندن چالش‌های خواسته شده، اهدای توکن‌های مخصوص رویداد یول را به همراه دارد. کاربر می‌تواند پس از جمع‌آوری توکن‌ها به تعداد مورد نظر، به فروشگاه فصلی رفته و آن‌ها را با کالاهای مختلف معاوضه کند. کالاها بسته به ارزش خود بین ۱۵ الی ۱۵۰ توکن قیمت‌گذاری شده‌اند.

کاربر برای شرکت در چالش‌های مربوط به رویداد یول باید خط داستانی یکی از ماموریت‌های فرعی مشخص شده مانند Ledecestrescire یا Grantebridgescire را به سرانجام برساند. نکته‌ی دیگری که اهمیت بسیاری دارد، زمان برگزاری رویداد است؛ زیرا توکن‌های دریافتی تنها در این بازه‌ی زمانی قابل‌استفاده بوده و پس از آن هیچ گونه ارزشی ندارند. طبق اعلام یوبیسافت، رویداد یول Assassin’s Creed Valhalla بین ۲۷ آذر الی ۱۸ دی (مصادف با ۱۷ دسامبر الی ۷ ژانویه‌ی سال۲۰۲۱) برگزار می‌شود. در ضمن، بد نیست بدانید با آغاز رویداد یول وسعت رونزتورپ افزایش می‌یابد تا فضای بیشتری برای ساخت و ساز موجود باشد.

خالق سری بازی‌های اساسینز کرید بخش پایانی مطلب خود را به به‌روزرسانی جدید اختصاص داده است. طبق اطلاعاتی که یوبیسافت در اختیار علاقه‌مندان قرار داده، این به‌روزرسانی حالت River Raid را به Assassin’s Creed Valhalla اضافه می‌کند که شامل سه نقشه‌ی تازه‌ می‌شود؛ نقشه‌هایی که سرشار از زره‌های جدید، نقره، خرابه‌های قدیمی و کتاب‌های دانش هستند. ناشر فرانسوی در انتها وعده داد اوایل سال  ۲۰۲۱ میلادی جزئیات بیشتری را با محوریت رایور رید به اشتراک خواهد گذاشت.

در انتها، لازم به ذکر است Assassin’s Creed Valhalla برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا