ابراز رضایت یوبی‌سافت از تعداد بی‌سابقه بازیکنان Assassin’s Creed Valhalla

والهالا از ادیسی هم پیشی گرفت!

ابراز رضایت یوبی‌سافت از تعداد بی‌سابقه بازیکنان Assassin’s Creed Valhalla سینا توسلی ۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۹
تعداد بی‌سابقه بازیکنان Assassin’s Creed Valhalla

بازی Assassin’s Creed Valhalla پس از عرضه، بازیکنان زیادی را جذب خود کرده است. تعداد این بازیکنان در مجموع دو برابر بازیکنانی است که عنوان قبلی، Assassin’s Creed Odyssey، پس از عرضه دریافت کرد.

به نظر می‌رسد گیمرهایی که بازی را خریداری کرده‌اند واقعا مایل به گشت و کاوش در دنیای Assassin’s Creed Valhalla هستند یا دارندگان کنسول‌های نسل جدید برای استفاده از این‌ پلتفرم‌ها به یک بازی نسل جدید نیاز دارند. طبق گفته کمپانی یوبیسافت، بازی Assassin’s Creed Valhalla در روز عرضه نسبت به بازی Assassin’s Creed Odyssey دو برابر بیشتر بازیکن داشت.

در یک بیانیه مطبوعاتی، شرکت Ubisoft موفقیتی را که در بازی جدید خود دیده به اشتراک گذاشه است. ناشر فرانسوی این عنوان، اعلام کرده است که “فعالیت استثنایی” گیمرها در دنیای والهالا را شاهد است و انتظار دارد که این روند ادامه یابد و همچنین فروش کنسول‌های نسل بعدی را افزایش دهد.

ایو گیلموت (Yves Guillemot)، بنیانگذار Ubisoft و مدیر عامل شرکت، اظهار داشت:

ما از این حجم از استقبال بازیکنان بسیار خوشحالیم و از آنچه که تیم ما با Assassin’s Creed Valhalla -که بر اساس موفقیت شگفت انگیز عناوین پیشین خود بنا شده است- بدست آورده‌ مفتخریم. با توجه به شیوع COVID-19، توسعه Assassin’s Creed Valhalla هفت پلتفرم، یک موفقیت خارق العاده برای تیم ما است. ما از بازیکنان کنسول‌های جدید Xbox Series X | S و PS5 استقبال می‌کنیم و بسیار هیجان زده‌ایم که بازی‌ای در اختیار آن‌ها قرار دادیم که قدرت این سخت افزارهای جدید را به چالش می‌کشد. این زمینه را برای یک تعطیلات مهیج هموار می‌کند، چون Assassin’s Creed Valhalla قرار است یکی از بزرگترین عنوان‌های این فصل باشد.

والهالا به تازگی در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) همزمان با عرضه کنسول‌های Xbox Series X | S منتشر شده است. موضوع جالب این است که این بیانیه از طرف Ubisoft قبل از ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) و عرضه PlayStation 5 منتشر شده و مطمئنا کنسول جدید سونی این آمار را افزایش داده است. بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر برای PS4 ،Xbox One و PC نیز در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا