تریلر داستانی Assassin’s Creed Valhalla روی قصه‌ی مهاجرت وایکینگ‌ها تمرکز دارد

مهاجرتی که منجر به ریخته شدن خون‌های بسیاری خواهد شد

شرکت یوبیسافت اخیرا تریلر داستانی Assassin’s Creed Valhalla را از طریق وب سایت یوتیوب منتشر کرد. این ویدیو در حدود سه دقیقه زمان دارد.

یوبیسافت برای معرفی جدیدترین نسخه از فرنچایز اساسینز کرید از سیاست غیرمرسوم و نامتعارفی استفاده کرد. این ناشر فرانسوی اواسط اردبیهشت ماه از برگزاری یک لایو استریم با محوریت محصول جدیدش خبر داد. با فرا رسیدن زمان مورد نظر، باس‌لاجیک (BossLogic) بدون هیچ گونه توضیحی و به صورت زنده شروع به طراحی کرد. با گذشت هشت ساعت، تصویر نهایی آماده شد؛ تصویری که از ترکیب شخصیتی تبر به دست در مرکز، کشتی‌هایی در سمت چپ و سربازانی در سمت راست ایجاد شده بود. در پایان لایو استریم هم ساخت و عرضه‌ی Assassin’s Creed Valhalla رسما تایید شد تا حکم تاییدی بر شایعه‌هایی باشد که در گذشته منتشر شده بودند.

شرکت یوبیسافت اخیرا تریلر داستانی Assassin’s Creed Valhalla را از طریق وب سایت یوتیوب منتشر کرد که تماشایش کمتر از سه دقیقه به طول می‌انجامد. این ویدیو در ابتدا روی سیگرد تمرکز دارد که برادر ایور شخصیت اصلی داستان است. او به افراد مهم قبیله پیشنهاد می‌دهد برای ساختن آینده‌ای بهتر نروژ را ترک کرده و راهی منطقه‌ی جدیدی شوند. اینطور که به نظر می‌رسد، جنگ‌های بی‌پایان و همچنین به اتمام رسیدن منابع مورد نیاز برای زندگی شرایط نابسامانی را به وجود آورده و پافشاری بر ماندن تنها اوضاع را وخیم‌تر می‌کند. این ویدیوی تبلیغاتی همچنین نحوه‌ی آشنایی ایور با فرقه‌ی قاتلین را به تصویر می‌کشد. اگر به بخش‌های آغازین تریلر دقت کنید، متوجه می‌شوید سیگرد در سفر دریایی که پشت سر گذاشته با چهره‌های جدیدی آشنا شده و آن‌ها را به محل زندگی خود آورده است.

اگرچه نامشان مشخص نیست اما با توجه به لباس و تجهیزاتشان می‌توان نتیجه گرفت در فرقه‌ی قاتلین عضویت دارند. تریلر داستانی Assassin’s Creed Valhalla سپس به فرمانروا‌هایی می‌پردازد که در حال حاضر روی بخش‌های مختلفی از انگلستان کنترل داشته و تمایلی هم برای به اشتراک گذاری سرزمین‌های خود با یک فرد جدید ندارند. بعد از معرفی کوتاه و خلاصه‌وار این پادشاهان، ایور به تصویر کشیده می‌شود که دشمنان خود را کشته و روستاها را به آتش می‌کشد. علاوه بر این‌ها، در بخش‌های پایانی تریلر فاش می‌شود اعضای فرقه‌ی قاتلین دنبال چه چیزی بوده و چرا به یک قبیله‌ی وایکینگ در مهاجرت و همچنین ایجاد یک امپراتوری جدید کمک می‌کنند. مطابق انتظار، آن‌ها می‌خواهند جلوی یک تهدید بزرگ را بگیرند که در تاریکی پنهان شده است: تمپلارها.

همزمان با نخستین تریلر داستانی Assassin’s Creed Valhalla، شرکت یوبیسافت از مجموعه پادکست‌های Echoes of Valhalla رونمایی کرد که در وب سایت اسپاتیفای قرار می‌گیرند. این پادکست‌های صورتی سعی دارند علاقه‌مندان به تجربه‌ی Valhalla را بیشتر با وایکینگ‌ها آشنا کنند. قسمت اول که هم اکنون منتشر شده به عقایدشان، لباس‌های مخصوصشان و همچنین دلایل ترک نروژ و مهاجرت به انگلستان می‌پردازد. در حال حاض مشخص نیست این مجموعه چند قسمت داشته و قسمت بعدی چه زمانی منتشر می‌شود. برای گوش دادن به قسمت اول می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

در انتها لازم به ذکر است جدیدترین نسخه‌ی فرنچایز اساسینز کرید در تاریخ ۲۰ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شوند. نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 هم به محض انتشار این کنسول در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا