اطلاعاتی از بخش پارکور در بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

اشرف اسماعیل از باز بودن دست بازیکنان در پارکور می‌گوید

اطلاعاتی از بخش پارکور در بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد امیر سلیمی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
پارکور بازی Assassin's Creed Valhalla

اشرف اسماعیل، کارگردان بازی Assassin’s Creed Valhalla در مصاحبه‌ی تازه خود به صحبت در مورد بخش پارکور بازی پرداخته است.

از زمان معرفی بازی Assassin’s Creed Valhalla تاکنون، اخبار و اطلاعات بسیاری از بازی منتشر شده است. این بازی اکشن‌ نقش آفرینی که در مناطق شمالی اروپا و در دوران وایکینگ‌ها جریان دارد، به داستان شخصی به نام Eivor، کاراکتر اصلی بازی می‌پردازند که درگیر نبرد میان ساکسون‌ها و وایکینگ‌ها شده است.

چندی پیش و طی رویداد دیجیتالی اینساید ایکس‌باکس، ویدیو تازه‌ای تحت عنوان گیم‌پلی از بازی Assassin’s Creed: Valhalla منتشر شد که تنها به نمایش صحنه‌های جذاب از بازی بسنده کرده بود و نتوانست انتظارات طرفداران از نمایش گیم‌پلی والهالا را برآورده کند. این موضوع واکنش اشرف اسماعیل، کارگردان خلاق بازی را برانگیخت؛ او ضمن عذرخواهی از طرفداران، اعلام کرد که اطلاعات بیشتری از گیم‌پلی را در اختیار آن‌ها قرار خواهد داد. از همین رو، اسماعیل در آخرین مصاحبه‌ی خود، به صحبت در مورد جزئیات توانایی‌های شخصیت اصلی در پارکور پرداخته است.

همانطور که مطلع هستید، پارکور بخشی اصلی از هسته گیم‌پلی سری بازی‌های اساسینز کرید به شمار می‌آید. حال با وجود تم قدیمی‌تر و محیط‌های اکثرا جنگلی و کوهستانی Assassin’s Creed: Valhalla، سوالی که ایجاد می‌شود این است که پارکور به چه شکل در بازی حضور دارد. اشرف اسماعیل ضمن پاسخ به این سوال، اطمینان داد که در طول بازی فرصت‌های بسیاری برای استفاده از پارکور در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

با استناد بر گفته‌های اسماعیل، به‌نطر می‌رسد تلاش‌های بسیاری انجام شده تا طراحی محیط به سطحی برسد که برای هر مکان و منطقه از بازی هدف مشخصی معین شود. کاربران قادر خواهند بود بدون پارکور و فقط از روی زمین بازی را پیش ببرند، اما اگر به حضور در ارتفاع‌ها و استفاده از پارکور علاقه‌مند باشید، این فرصت در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید از مزیت‌های آن بهره ببرید؛ همه چیز به تصمیم بازیکنان در نحوه‌ی پیش‌برد بازی بستگی دارد.

در آخر، Assassin’s Creed Valhalla قرار است در پاییز سال جاری برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس، رایانه‌های شخصی و پلتفرم ابری استادیا منتشر شود. همچنین، خبرهایی منتشر شده که از عرضه بازی در ماه اکتبر خبر می‌دهند که هنوز این گمانه‌زنی‌ها به صورت رسمی تایید نشده‌اند. شما می‌توانید اصلاعات جامع منتشر شده از بازی را در مقاله‌ی هر آن چه که AC Valhalla می‌دانیم، مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا