تصویر جدیدی از باس فایت Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

Fenrir؛ این گرگ وحشی

عکس‌های جدید Assassin's Creed Valhalla

یوبی‌سافت (Ubisoft)، توسعه‌دهنده‌ی Assassin’s Creed Valhalla، اطلاعات تازه‌ای از گیم‌پلی این عنوان مورد انتظار منتشر کرد.

استودیوی بازی‌سازی یوبی‌سافت اخیرا از بخش‌هایی از گیم‌پلی، سیستم مبارزات و دشمنان Assassin’s Creed Valhalla رونمایی کرده است. این شرکت عکسی را منتشر کرده که جنگی حماسی میان Eivor و Fenrir را به تصویر می‌کشد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، شخصیت Fenrir بسیار ترسناک است و احتمالا در بازی‌ شاهد کاراکترهای منفی افسانه‌ای و ترسناکتری هم خواهیم بود.

باس فایت Assassin's Creed Valhalla

طبق توضیحات سازندگان و استودیوی یوبی‌سافت، شخصیت Fenrir یک گرگ بزرگ و وحشی محسوب می‌شود که فرزند غول Angerboda و لوکی بوده است. او از هرکسی که با او مخالفت کند، وحشت دارد و قصد جانش را می‌کند. طبق افسانه‌ها، او یک بار دست خدای Tyr را گاز گرفته است. علاوه بر این گرگ ترسناک، Eivor در Assassin’s Creed Valhalla با موجودی دیگری به نام Cordelia هم مقابله می‌کند. طبق اطلاعاتی که یوبی‌سافت منتشر کرده، جنگجویان و وایکینگ‌ها که از نروژ در حرکت هستند، با دشمنان مختلف و سرسختی روبه‌رو می‌شوند و باید برای حفظ جان و منابع خود، با آن‌ها مقابله کنند. در این میان، Eivor کسی است که وظیفه‌ی سنگینی دارد و باید در برابر موجودات شیطانی، مبارزه و از قبیله‌اش دفاع کند.

بازی اکشن نقش‌آفرینی Assassin’s Creed Valhalla در ۲۰ آبان امسال (مصادف با ۱۰ نوامبر سال جاری میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا عرضه خواهد شد. همچنین این بازی قرار است برای کنسول‌های نسل بعدی سونی و مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 هم عرضه شود. Valhalla در تاریخ ۲۰ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) برای ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس و در تاریخ ۱۲ نوامبر (مصادف با ۲۲ آبان ماه) برای پلی‌استیشن 5 منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا