#مهسا_امینی

ایستر اگ هری پاتر در Assassin’s Creed Valhalla دیده شد

تکه‌های روح ولدمرت در Valhalla

ایستر اگ هری پاتر در Assassin's Creed Valhalla

تعدادی از بازیکنان Assassin’s Creed Valhalla در این عنوان جدید با ایستر اگ فرنچایز هری پاتر مواجه شده و آن را به اشتراک گذاشته‌اند.

درحالی که چند هفته از عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌گذرد، بازیکنان با گشت و گذار در این عنوان جذاب با جزئیات جالبی مواجه می‌شوند. بازی اکشن نقش‌آفرینی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۲۰ آبان امسال (مصادف با ۱۰ نوامبر سال جاری میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا عرضه شد و توانست استقبال خوبی به‌دست بیاورد. نسخه‌ی نسل نهمی این عنوان هم در دسترس کاربران پلی‌استیشن 5 و ایکس‎باکس سری ایکس قرار دارد.

یکی از کاربران ردیت که Only_A_Friend نام دارد، ایستر اگ هری پاتر را در عنوان جدید Assassin’s Creed Valhalla پیدا کرده و عکس آن را به اشتراک گذاشته است. این ایستر اگ، شامل ۶ مورد از ۷ Horcruxes یا همان جان‌پیچ هری پاتر می‌شود. جان‌پیچ‌ها در اواخر داستان هری پاتر حضور داشتند و یکی از چالش‌های شخصیت هری در مقابل ولدمرت به حساب می‌آمدند. این جان‌پیچ‌ها در واقع تکه‌های روح ولدمرت بودند.

Assassin's Creed Valhalla

یکی از مهم‌ترین بازی‌های امسال شرکت فرانسوی یوبی‌سافت، عنوان Assassin’s Creed Valhalla شمرده می‌شود که بازیکنان را در نقش کاراکتر Eivor، فرمانده‌ی وایکینگی، به نروژ و بریتانیا در قرن نهم میلادی می‌برد. این بازی زمانی را به‌ تصویر می‌کشد که انگلیس‌ها قدرت زیادی کسب کرده‌‌اند و در حال فتح شمال اروپا هستند. کاربران Valhalla باید در نقش یک وایکینگ قرار بگیرند و از قلمروی این قبیله‌ی ماجراجو و سرزمین‌های شمالی، دفاع کنند.

مطلب نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla در سرگرمی منتشر شده و می‌توانید آن را مطالعه کنید. همچنین، مطلبی جداگانه تحت عنوان ۱۰ نکته که قبل از تجربه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla باید بدانیم در دسترس قرار داشته و محتوای جالبی دارد.

 

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا