تاریخ انتشار Assassin’s Creed The Siege of Paris در Valhalla مشخص شد

فرانسه تابستان امسال منتظر شما و ایوور است

تاریخ انتشار Assassin's Creed The Siege of Paris

بسته‌های الحاقی سری بازی‌های اساسینز کرید همیشه جذاب بوده و با سیل طرفداران روبه‌رو می‌شوند. امسال، به فرانسه رفته و تابستان خود را با ایوور (Eivor) و یاران در پاریس بگذرانید.

بسته الحاقی The Siege of Paris برای بازی Assassin’s Creed Valhalla انبوهی از مراحل جدید را در منطقه فرانسیا (به عبارت دیگر امپراطوری فرانک که شامل مناطقی از فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و چندین کشور اروپایی دیگر در قرون وسطی می‌شود.)، بزرگ‌ترین قلمرو در شرق اروپا پس از سقوط روم برای شما به ارمغان می‌آورد. این بسته الحاقی تنها به مراحل و منطقه تازه ختم نشده و شما با سلاح‌های جدید و مهارت‌های تازه آشنا می‌شوید و همچنین مراحل Infiltration Missions نیز در این بسته الحاقی به بازی افزوده می‌شوند و شما در این مراحل باید دشمن را تحت شرایطی خاص به قتل رسانده تا مرحله را تکمیل کنید.

تاریخ انتشار بسته الحاقی Assassin’s Creed The Siege of Paris روز ۱۲ آگوست، برابر با ۲۱ مرداد سال ۱۴۰۰ اعلام شده و درکنار آن می‌توانید آهنگ‌های متن این بسته الحاقی را در همین تاریخ، در شبکه‌های مختلف استریم موسیقی بشنوید. اما شاید روز ۲۱ مرداد نتوانید به‌طور مستقیم به‌جنگ در پاریس بروید و از همین رو پیش از آغاز The Siege of Paris، فصل Sigrblot در تاریخ ۲۹ جولای، برابر با ۷ مرداد، به‌طور دقیق‌تر ۱۴ روز پیش از انتشار بسته الحاقی The Siege of Paris منتشر می‌شود تا طی آن بتوانید آمادگی بیشتری برای جنگیدن در پاریس قرون وسطی داشته باشید.

انتشار فصل جدید عنوان Assassin’s Creed Valhalla را می‌توانیم به‌گونه‌ای جشنی تابستان در این بازی بدانیم که تا تاریخ ۱۹ آگوست، برابر با ۲۸ مرداد ادامه داشته و طی این فصل شما می‌توانید به تجربه فعالیت‌هایی چون Flyting (جنگ کلمات در عوض شمشیر به‌منظور افزایش کاریزمای ایوور)، تورنمنت‌ها، مسابقات تخته‌ای و سه مرحله جدید پرداخته و از تزئینات مقر (Settlement) تازه، آیتم‌های تزئینی جدید برای شخصیت خود و سلاح‌های جدید که مهم‌ترین آن‌ها شمشیر تک دست Skrogung بوده و می‌توانید آن را با ارز Sigrblot تا پیش از پایان فستیوال بخرید، لذت ببرید. همچنین در ادامه فصل نقشه River Raid تازه نیز به بازی افزوده خواهد شد.

شما برای ورود به فستیوال باید از پیش به کشور انگلیس رسیده و بخش داستانی Grantebridgescire یا Ledecestrescire را به پایان رسانده و مقر شما حداقل در سطح دوم خود باشد. برای تجربه بسته الحاقی The Siege of Paris نیز باید ۲۵ دلار خرج کرده یا از پیش Season Pass که حالا و برای مدتی محدود با قیمت ۳۰ دلار به‌فروش می‌رسد را خریداری کرده باشید. در حدود ۲۰ روز تا انتشار بسته الحاقی The Siege of Paris زمان باقی مانده و وجود فصل Sigrblot در این میان می‌تواند بسیاری از طرفداران سری Assassin’s Creed را جذب خود کند. شما چه انتظاراتی از این بسته الحاقی دارید و فکر می‌کنید این بسته الحاقی می‌تواند خواسته طرفداران را برطرف کند؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا