1%
  • 0/10

واکنش یوبیسافت به حواشی شخصیت سیاه‌پوست بازی Assassin’s Creed Shadows

خودتان متقاعد می‌شوید

واکنش یوبیسافت به حواشی شخصیت سیاه‌پوست بازی Assassin’s Creed Shadows ۰ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سیاه پوست Assassin's Creed

تهیه‌کننده Assassin’s Creed Shadows به تازگی توضیحاتی درباره حواشی شخصیت اصلی سیاه پوست بازی ارائه کرده است.

در زمان رونمایی از بازی جدید سری اساسینز کرید، بسیاری از گیمرها به شخصیت یاسوکه، یکی از کاراکترهای اصلی بازی اعتراض کردند؛ چرا که از نظر آن‌ها، یوبیسافت به تاریخ ژاپن وفادار نبوده و از یک شخصیت سیاه پوست به عنوان یک سامورایی در بازی استفاده می‌کند.

در همین راستا، مدتی پیش آقای ایلان ماسک، صاحب پلتفرم ایکس در پیامی با اشاره به بازی Assassin’s Creed Shadows و حضور یک سامورایی سیاه پوست در بازی اعلام کرد که برابری، تنوع نژادی و حمایت از اقلیت‌ها قاتل هنر است. مدتی بعد از انتشار این توییت، مارک الکسیس کوته، تهیه کننده ارشد بازی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و ضمن تخریب پلتفرم ایکس، خاطرنشان کرد که گیمرها با تجربه بازی به خودی خود متقاعد می‌‎شوند.

مارک الکسیس کوته در این زمینه توضیح می‌دهد:

آن توییت منجر به برانگیختن احساسات مختلفی شد و من در آن لحظه می‌خواستم به شبکه اجتماعی ایکس که البته حذفش کرده‌ام، برگردم، اما این کار را نکردم. به نظر من این موضوع بسیار ناراحت‌کننده بوده و ایلان ماسک صرفا باعث نفرت‌پراکنی می‌شود. ارائه پاسخ به شخصی مثل ایلان ماسک نمی‌تواند گیمرها را توجیه کند. در واقع، یاسوکه بر اساس تاریخ فرنچایز بوده و چگونگی اتخاذ تصمیم‌های ما را نشان می‌دهد.

تهیه‌کننده بازی اساسینز کرید شدوز در ادامه صحبت‌های خود می‌گوید:

فقط باید گیمرها خودشان بازی را تجربه کنند و تصمیم بگیرند. اگر در ۱۱ دقیقه و ۴۷ ثانیه آغازین بازی متقاعد نشدند، آن زمان می‌توانیم با یکدیگر در این زمینه به بحث و گفت‌وگو بپردازیم. من بازی را بررسی کرده‌ام و به این نتیجه رسیدم که پاسخ تمام این مدت در برابر من است. امیدوار هستم که گیمرها با ذهنی آزاد به سراغ تجربه بازی رفته و از آن لذت ببرند. من اعتقاد دارم که این بازی، بهترین بازی از اساسینز کرید است که ساخته‌ایم.

لازم به ذکر است که بازی Assassin’s Creed Shadows در تاریخ ۱۵ نوامبر سال جاری (۲۵ آبان ماه پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین آیپد و پلتفرم رایانه شخصی مبتنی بر ویندوز و مک منتشر خواهد شد. ناگفته نماند که در صورت پیش خرید نسخه گلد یا آلتیمیت بازی، به مدت سه روز زودتر از زمان مزبور می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments