چند نفر مشغول توسعه سری Assassin’s Creed هستند؟

مجموعه عظیم

چند نفر مشغول توسعه سری Assassin’s Creed هستند؟ حمید توحیدلو ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
توسعه سری Assassin's Creed

آن‌‎طور که به نظر می‌رسد، شرکت فرانسوی یوبیسافت در تلاش است تا با افزایش تعداد توسعه دهندگان خود، بیش از همیشه روی سری Assassin’s Creed تمرکز کند.

ساعاتی پیش جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر یوبیسافت با حضور جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران برگزار شد که در جریان این نشست، آقای ایو گیلموت، رئیس شرکت، در پیامی خاطرنشان کرد که در حال حاضر هدف آن‌ها گسترش تیم‌های توسعه‌دهنده است تا به طور همزمان روی ساخت بازی‌های مختلف از فرنچایز اساسین کرید فعالیت کنند.

آقای ایو گیلموت در این زمینه توضیح می‌دهد:

به عنوان بخشی از برنامه بازیابی و تخصیص دوباره نیرو، ما قصد داریم تعداد استعدادهایی که روی مجموعه اساسین کرید مشغول به کار هستند را در سال‌های آینده حدود ۴۰ درصد افزایش دهیم.

در حال حاضر حدود ۲ هزار نفر روی توسعه سری Assassin’s Creed فعالیت می‌کنند. البته، دقت داشته باشید شرکت یوبیسافت در سال گذشته بخش عظیمی از نیروهای خود را به خاطر ضرر و زیان‌های هنگفت و بحران‌ها به ناچار تعدیل کرد. حال با توجه به افزایش ۴۰ درصدی نیروی کار، انتظار می‌رود که در سال‌های آینده تعداد توسعه دهندگان این مجموعه به بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ نفر برسد.

بهتر است بدانید که شرکت یوبیسافت در تابستان سال قبل از چندین بازی جدید مجموعه اساسین کرید پرده برداشت. آن‌طور که شایعه شده، گویا تمام پروژه‌ها به بازی‌های معرفی نشده خلاصه نمی‌‎شود، بلکه این کمپانی فرانسوی هم اکنون روی ساخت ۱۰ بازی جدید از مجموعه مزبور کار می‌کند. فارغ از آن‌ها، این کمپانی ساخت عناوین Skull and Bones و The Crew Motorfest و Avatar: Frontiers of Pandora را نیز در دست دارد.

جدیدترین بازی سری اساسین کرید به نام Assassin’s Creed Mirage قرار است در سال جاری برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی و آمازون لونا منتشر شود.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا