نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Assassin’s Creed در راه کنسول‌های نسل نهمی

اولین نسخه‌ی کاملا نسل نهمی Assassin's Creed

نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Assassin’s Creed در راه کنسول‌های نسل نهمی عرفان بدری ۰ ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Assassin's Creed

اخیرا شایعه‌ی جدیدی منتشر شده است که خبر از در حال ساخت بودن نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Assassin’s Creed برای کنسول‌های نسل نهمی Xbox Series S ،PS5 و Xbox Series X می‌دهد. گفته می‌شود که این عنوان توسط سازندگان Assassin’s Creed III: Libertation و Assassin’s Creed Rogue در حال توسعه است.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در نوامبر سال گذشته‌ی میلادی به عنوان اولین نسخه‌ی نسل نهمی سری Assassin’s Creed منتشر شد، اما این عنوان یک بازی کاملا نسل نهمی نیست چون که در دسترس کنسول‌های نسل هشتم نیز قرار گرفت. اکنون شایعه‌ی جدیدی منتشر شده است که طبق آن شرکت Ubisoft هم‌اکنون در حال آماده‌سازی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Assassin’s Creed برای کنسول‌های نسل نهمی است.

طبق شایعات شایعات جدید، استودیوی Ubisoft Sofia که پیش از این بازی‌های Assassin’s Creed III: Liberation و Assassin’s Creed Rogue را ساخته بود، مسئولیت توسعه‌ی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Assassin’s Creed را برای کنسول‌های نسل نهمی بر عهده گرفته است. ساخته‌های پیشین این استودیو هیچ‌کدام جزو نسخه‌های اصلی سری نبوده‌اند و نسبت به دیگر نسخه‌های آن مقیاس کمتری داشتند و چندان موفق نبودند و نتوانستند نظر طرفداران را جلب کنند.

گفته می‌شود که این نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Assassin’s Creed مانند دیگر عناوینی که به دست استودیوی Ubisoft Sofia توسعه پیدا کرده‌اند، وسعت کمتری دارد و بیشتر شبیه به بازی Assassin’s Creed III: Liberation است، بنابراین طرفداران نباید انتظار چیزی مانند Origins ،Black Flag و یا Odyssey را داشته باشند. هنوز اطلاعات بیشتری از این بازی نداریم و نمی‌دانیم که در چه کشور و در چه مقطع زمانی‌ای جریان خواهد داشت.

لازم به ذکر است که تمام این گفته‌ها غیر رسمی است و نباید از درست بودن آن مطمئن بود، تا به این لحظه شرکت Ubisoft هیچ چیزی در رابطه با این شایعه اعلام نکرده است. هنوز مشخص نشده که آیا Ubisoft در سال جاری برنامه‌ای برای عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه دارد یا خیر، بنابراین برای دریافت اطلاعات بیشتر فعلا باید منتظر بمانیم تا شاید در ماه‌های آینده از عنوان جدیدی بر اساس این سری رونمایی شود. جدیدترین نسخه‌ی Assassin’s Creed با نام Valhalla هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، Xbox Series S ،Xbox One ،PS5 ،PS4 و Xbox Series X در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا