رویداد Assassin’s Creed: Crossover Stories رابط Valhalla و Odyssey خواهد بود

کاساندرا و سفر در زمان

رویداد Assassin's Creed: Crossover Stories

طبق اعلام رسمی، رویداد Assassin’s Creed: Crossover Stories به تازگی معرفی شده و قرار است تا شخصیت‌های اصلی دو عنوان Valhalla و Odyssey را به هم برساند تا از یک نابودی بزرگ جلوگیری کنند.

بازی‌های سری Assassin’s Creed همیشه حال و هوای خاصی را داشته‌اند که هرگز در هیچ فرنچایز دیگری ندیده بودیم؛ شخصیتی از میان مردم با یک کلاه روی سر که به لباسش هم چسبیده حرکت می‌کند و ناگهان خنجری را به بدن یکی از گاردهای سلطنتی یا فردی مهم فرو می‌کند، در همین حین نیز دیگر سربازان متوجه ماجرا شده و او را دنبال می‌کنند تا نهایتا شاهد پایین پریدن این فرد از ارتفاع فوق‌العاده بلند باشند! بدون شک امکان ندارد که بالا کشیدن از دیوار و سبک کشتن افراد و داستان سری اساسینز کرید را در هیچ عنوان دیگری پیدا کنید، اما نکته قابل توجه اینجاست که جدای از داستان بی‌نظیر و گیم پلی متفاوت، یکی از ویژگی‌های برتر این فرنچایز، داشتن شخصیت‌هایی است که تا همیشه در ذهن طرفداران می‌مانند.

اساسین‌های دنیایی که شرکت یوبیسافت (Ubisoft) برای علاقه‌مندان جمع کرده و به عنوان شخصیت اصلی در عناوین مختلف قرار داده، همگی افرادی حرفه‌ای هستند که در بخشی از تاریخ زندگی کرده و کار مهمی را انجام داده‌اند. این در حالی است که آن‌ها اکثرا در زمان‌های مختلفی زندگی می‌کنند و این باعث می‌شود تا اساسین‌ها شناخته شده داستان را کنار یکدیگر نبینیم؛ یا شاید هم فعلا اینطور باشد! چراکه پس از پایان بازی Assassin’s Creed Odyssey می‌دانیم که کاساندرا (Kassandra) به لطف عصای هرمیس (Hermes) جاودانه شده و به همین واسطه نیز می‌تواند در زمان‌های مختلف حاضر شود. به همین ترتیب نیز رویداد تازه‌ای برای دو بازی Assassin’s Creed Valhalla و Assassin’s Creed Odyssey در نظر گرفته شده که در آن، کاساندرا به ملاقات با ایوور (Eivor) می‌رود.

ملاقات ایوور و کاساندرا در رویداد Assassin’s Creed: Crossover Stories

طی این رویداد، در واقع دو داستان جدید به عناوین Odyssey و Valhalla اضافه خواهد شد که کاربران می‌توانند هر دو را در صورت داشتن این دو بازی، به صورت رایگان دریافت کنند. اولین داستان به Assassin’s Creed Odyssey اضافه شده و Those Who Are Treasured نام خواهد داشت. طبق اعلام سازندگان، افراد می‌توانند پس از رد کردن چپتر اول بازی این رویداد را شروع کرده و ماجراجویی تازه‌ای که کاساندرا با آن درگیر می‌شود را تجربه کنند. اعلام شده که برای فهمیدن داستان بهتر است که بازیکنان حتما Odyssey را تمام کرده باشند و سپس به سراغ این رویداد جدید بروند.

با این حال، برای بازی Assassin’s Creed Valhalla مرحله تازه‌ای تحت عنوان A Fated Encounter اضافه خواهد شد تا بازیکنان در آن شاهد حضور کاساندرا در کنار ایوور باشند. نکته قابل توجه اینجاست که وقتی شما داستان را در بازی Assassin’s Creed Odyssey تجربه می‌کنید، می‌توان روایت را از دید کاساندرا یا الکسیوس (Alexios) دنبال کرد، در حالی که شما در نقش ایوور فقط و فقط می‌توانید با کاساندرا ملاقات کنید.

جزئیات خاصی از داستان این رویداد منتشر نشده، اما قاعدتا نیازی هم به آن نیست؛ چراکه همین امروز و در تاریخ ۲۳ آذر (۱۴ دسامبر) می‌توانید در دو بازی Odyssey و Valhalla رویداد Assassin’s Creed: Crossover Stories را تجربه کنید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا